Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vecernicci
29. júl 2012

@miciatko já mám uložený tyhle

miciatko
29. júl 2012

@vecernicci dakujem,tie su krasne

vecernicci
29. júl 2012

@miciatko ale když jsem je dělala, tak se mi ty ksichtíky nikdy nepovedly, jak jsem chtěla, potvory modrý 😀 ale děcka je poznají už i podle barvy, takže v pohodě 😝 😀 😀

lawli
29. júl 2012

@vecernicci ahoj ,jeej ty si zlatá ,ale ako mi ju pošleš ???

vecernicci
29. júl 2012

@lawli a nejdeš na sraz? že bych to tam vzala a když tak ti to holky pošlou za vaše poštovný 😉

lawli
29. júl 2012

@vecernicci ja nejdem ...rada by som ,ale nevychádza mi to ☹...no tak to by bolo super...ak by išla napr. @anibas ,alebo @bianca ,tak k nim by som si aj dobehla ,to mám na skok a tiež by som im dala peniažky a už by ti ich na tom stretku dali... 😉 ....alebo nejaká iná kočka z okresov BJ ,KE a PO

janula.h
29. júl 2012

moje nočné na dnešnú oslavu pre moju mamku(pokus o maľbu inspirated by @lamps dikyyyy a krstňa 🙂

dadka212
29. júl 2012

ahojte pridávam svoje víkendové

janula.h
29. júl 2012

@dadka212 nádhernéééééééé

bianca
29. júl 2012

cafte kocky

@lawli hej a ja ze kto ma tu uz moze spominat a to ty draha :D

janula.h
29. júl 2012
bianca
29. júl 2012

@janula.h no ty si moje dobre dvojca ty sa nepocitas :D ci ziarlis???????

lienika
29. júl 2012

moja nočná tvorba 🙂

lawli
29. júl 2012

@bianca áno moja ja som si dovolila 😉 nejdeš náhodou na stretko ? 😕

janula.h
29. júl 2012

@bianca 😀 ja ?? a žiarliť?? nikdyyyyyy 😀 CMUK

mariann2
29. júl 2012

@lawli ide @anibas , alebo aj ja ti to /síce neviem čo, ale nevadí 🙂 / možem zo stretka zobrať a poslať poštou, alebo sa manžel zastaví

vecernicci
29. júl 2012

@mariann2 budu jí kupovat veselou abecedu, mají ji u nás u vietnamců za 49 korun a přivezu ji na sraz 😉

lawli
29. júl 2012

@mariann2 jeej vďaka zlatíčko 😵 ,skúsim skontaktovať Sabinku ,ak by nemohla ,tak potom mam teba v zálohe...manželovi teraz poprehadzovali smery ,tak neviem kde teraz chodí 😅 😅

lawli
29. júl 2012

@vecernicci ozaj ,keď už budem mať vďaka tebe tu veľkú ,nemajú aj malú ?? 🤐

bianca
29. júl 2012

@lawli nejdem moja.Nemam afto tak nemam ako a po pravde stale cakam ze sa mi ozve niekto ohladom roboty.Pre mna to je este daleko

@janula.h sak vidim :D

vecernicci
29. júl 2012

holky mrkněte, to je zajímavý na zdobení dortíků http://translate.google.cz/translate?sl=en&tl=c...

bianca
29. júl 2012

@vecernicci wow a nemaju aj malu funny?Tu by som potrebovala i ja 🙂 ja mam len velke abecedy :-/

vecernicci
29. júl 2012

@lawli malou zatím nemají, ale do září času hafo, třeba ještě dovezou 😉

vecernicci
29. júl 2012

jé ono to nejde, tak ještě jednou http://www.lovelytutorials.com/forum/showthread...

lawli
29. júl 2012

@bianca ok moja.... šak to ,že je to ďaleko a moja mala bezo mňa vydrží , tak akurát keď spinká ...a cestovať tiež nechce 😅

@vecernicci to je fakt ,tak potom môžeš kľudne aj tu kúpiť ,nech to mám komplet 😀 😀 😀 ďakujeeeeeem ...potom už len dohodnem kto mi to donesie... 😎

vecernicci
29. júl 2012

tak teď jsem zkoušela dělat ty ornamenty cephales jak říkala myslím @likalistin a jde to i z mléčňáku, ale je to piplačka 😝

luciahromadkova
29. júl 2012

Mate prosím, niekto typ na pekny mesec s peniazkami, ako ho urobit? Za radu dakujem.

simasa
29. júl 2012

@dadka212 Ty si neskutocna, ja by som asi dusu vyplula pri takom vykone.

dadka212
29. júl 2012

@simasa 😀 šak sú to len 3 torty 😀

simasa
29. júl 2012

@dadka212 ano ale minimalne 3 a kazdy vikend. A mas ich fakt pekne. Ja ked ich mam vela za sebou, mna to uz potom nebavi, nervacim a taak... 😝