• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
@zklimekova prosímťa koľko asi mal ten blesk a podla čoho si ho robila?ja mám robiť takého malého...
29. júl 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina jeeezis no harasi mi asi :sweat_smile: :grinning:
idem to najst nanovo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 blesk mal 2,8kg... ja mám formu na auto, len ju stále inak orežem :slight_smile:...a mala som synove malé autíčko na stole ako predlohu :slight_smile:
29. júl 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj holky, tak mam za sebou prvni 3D dort a na dlouho posledni :grinning: No byla to makacka a hlavne jsem ho delala v patek v tech neskutecnych vedrech, no klobouk dolu, ktere pecete vice dortu v tomhle pocasi!!!! Takze dort byl na prani syna, hasicske auto k 4 narozeninam, red velvet naplneny mascarpone a cokoladou, vaha 3,8kg. Vubec se to nerovna vasim vytvorum,ale snaha byla :slight_smile:
29. júl 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
Ta plosina je po bouracce,jak dodal muj syn :slight_smile:
29. júl 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. júl 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova a na dlhych dieloch v cukrarskych pomockach si nebola? tam maju uz aj smartflex :wink:
29. júl 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte idem si k vam po radu cez vikend som robila torticku nasej Saske k prvym narodeninam bola super skusala som novu plnku s jogurtom a rastlinnou slahackou jediny problem ktory nastal bol v tom ze sa mi potahovka rosila a topila normalne ked som odrezala tak ostalo pod nou take morke a potom plnka jedna baba mi povedala ze mozem dat plnku aj pod potah tak som nevymyslala a nerobila si slahane maslo potahovku som robila s marhmalow preco mi to rosilo?
29. júl 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
@nika1985 lebo si mala pod potahovkou jogurt............mozes tam dat krem z torty, ale iba vtedy, ak je tam podiel masla vacsi ako pudingu, ktory je v kreme, jogurty, smotana a slahacka v ziadnom pripade pod potah nie
29. júl 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ok dik aj som si myslela len mi to neslo do hlavy ze tej babe to ide a v pohode tak nabuduce dam plnku jogurtovu a potom si to otapkam maslovou plnkou ako vzdy :wink:
29. júl 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj @vecernicci chtela bych se zaptat jestli bych si taky mohla neco objednat?? Zaujaly me teda ty ceny ktere tady uvadis:slight_smile: Myslis, zeby to bylo mozne??
29. júl 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka u nás ich majú za dve eurá,aj také iné,s ružičkou.........ak by si chcela,možem ti kúpiť,ale neviem to prerátať,čo je lacnejšie :confused:
29. júl 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 ano? No zeby som skocila najprv kuk tu ku nam do tej trznice co som tam naposledy objavila tu dobre zasobenu tetusku :confused: :sweat_smile: mozno ma aj ona.
ak by nemala, tak by som ta poprosila..ale nie s ruzou, skor nieco take univerzalne, neutralne..ako je ta mriezka alebo tak...ak by bolo :wink:
29. júl 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ok,tak potom daj vedieť,mám aj mriežku,mali ,len to som nefotila,len tú druhú,že ako vyzerá...neviem kedy to použijem,ale tak za ten peniaz,som neodolala,,už tam nemožem chodiť,lebo všetko tam majú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2012 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence tie co robievate ten mascarpone krem so slahackou a bielou cokoskou aky korpus k tomu robievate najcastejsie? co sa k tomu najviac hodi? svetly cokoladovy orechovy mramorovy? plnku pojdem robit prvy krat a nejako neviem co k tomu.
29. júl 2012 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 sak toto moja, ja taky tak :grinning: clovek si nakupi do zasoby...sak za ty prachy...no nekupte to :grinning: :grinning: :grinning:
oki, v tyzdni tam skocim a dam ti vediet :wink:
29. júl 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pralinka25 ja k nemu robim vacsinou cokoladovy alebo mramor...a ovocie v podstate akekolvek ale naj mame maliny alebo lesna zmes :wink:
29. júl 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka Torta bola uplne krasna a este aj vyborna, ja osobne teda nie som moc sladkostovy typ a uz vobec nie na torty , ale tato bola FAMOZNA. DAKUJEM DAKUJEM DAKUJEM. Vsetkych 30 ludi nezavisle od seba hykalo, ked ju videlo a kolektivne hykalo ked ju jedlo ( jedlo sa naraz )
29. júl 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@bzucinka Vykrajujem sice kolieska, ale na podloze si z nich vyformujem akoby slzu - ale nie so spicom na spodu. Ach to sa asi neda takto vysvetlit :frowning2:

@pralinka25 najcastejsie k nemu robim mramorovy, ale myslim si ze je to jedno - ci svetly, ci kakaovy, ci mramor. Orechovy asi nie, to som ani neskusala.
29. júl 2012 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cigaretka5 jeeej moja tak to sa tesiiim, na zdravicko a aj nabuduce a cmuk Dorotke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. júl 2012 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka a to kde v BA na tržnici?
29. júl 2012 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 ano Vladi, nova trznica..na namesti Fr. Zupku, na Križnej ul. oproti domu odborov.. :wink:
29. júl 2012 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 vladi, toto je robene tym radielkom : https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3631768510644&set=a.1698905830285.2092415.1167082231&type=3&theater
alebo presivanie kabelky , oblecenia s nim mozes robit
29. júl 2012 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 ano ano vladi...pridavam sa k pristelke, to radielko mam aj ja a je ti to praktickaaaa vecicka :wink:
ja som tym robila to stepovanie na krizi na tom rytierskom stite :wink: aj na kabelky aj na cokolvek ine..bo tam mas tri kruzky a mozes si to menit :wink:
29. júl 2012 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73, vlada111 dakujem idem to pozriet :slight_smile:
29. júl 2012 o 23:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka dakujem pozriem
29. júl 2012 o 23:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela
@pipka tak kočky vankúš robiť nebudem, ani kabelku a ani rytiersky štít :grinning: Ja nerobím na zárobok, tak si témy vyberám :grinning: Ale dám si ho kúpiť, na postavičky sa zíde. Keď nie, dám ho malej na hranie :grinning:
29. júl 2012 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vecernicci tak prosím aj radielko :wink:
29. júl 2012 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova na dlhých sú hrozne drahí :angry:
29. júl 2012 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka kuknem to, chodím do Ba, tak by som tam zbehla :wink:
29. júl 2012 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok