• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pipka pocuj tu v centrume mal nas cinanko aj ornamenty ako si dala aj tu detsku sadu vykrajovaciek-ale tu om kupovala ja jednu, tak neviem ci bude este mat... pojdem ti zajtra kuk? mam to hned pod oknom, vlaste len cez dvor...
29. júl 2012 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka inak ja na dlhe diely nechodim, bola som tam rat lebo sa mi nechcelo kvoli farbe do ruzinova ale aj to som potom zistila ze som pri 4 farbach vtedy zaplatila o 1,90 viac ako v tortomanii, tak ist do ruzinova mhd na otocku este usetrim, az na cas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2012 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 jeeeej anooooo, to by si bola zlataaaaa :wink: niezeby som to ja k centrumu mala z Dubravky daleko :grinning: ale akurat teraz budem dva dni bez afta a teda elinou sa mi tam s detmi nechce trepkat :sweat_smile:
tak kukni ak by mali, daj vediet, ja si pre to k tebe pridem :wink:

len teda musim potom @vecernicci informovat, ze ju uz mam, ak ju kupis :wink:
29. júl 2012 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chodim radsej do tortomanie,...nielen kvoli lepsim cenam ale aj ochote :sweat_smile: , ale obcas sa stane, ze tam nieco nemaju, tak vtedy na dlhe zbehnem...napr. tie tvrde kartonove podlozky tam kupujem, tie v tortomanii nemaju, tam maju len tie makke :unamused: :wink:
ale prevazne z mojej materskej ziju v tortomanii :sweat_smile: :grinning: :grinning:
29. júl 2012 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@luciahromadkova pecenie hrou rychlo posiela

inak teraz som to zahliadla ako dala vecernici linky...nas cinan mal ten garretovy vykrajovac, to je akoze na co? som to moc tam nestudovala :confused:
29. júl 2012 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. júl 2012 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 a v tej trznici si uz bola? maju este dovolenku? ..ci uz tam mozem nabehnut? :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
29. júl 2012 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja jedine co chcem su vykrajovacky mickey mouse a minnie... som pisala jednej na mmb, ale neviem ci je na dovolenke ci preco neodpisuje uz skoro tyzden :frowning2:
29. júl 2012 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka tam mali napisane do16teho...tak uz by tam mali byt...ale nebola som
29. júl 2012 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. júl 2012 o 23:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 no skusim tam kuk koncom tyzdna...zas tam otrepem :sweat_smile:
29. júl 2012 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zo včerajšej oslavy mali, sme ju objednanú ovocná s vanilkovym krémom. :wink:
30. júl 2012 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
@luciahromadkova Ďakujem :wink: Čokopoťah si robím sama, recept mám od pristely-Žanetky. Je super!
200 g čokolády - 52% z Lidla, 180 g marshmalow cukríkov, 1 lyžička masla, 4 lyžičky smotany na šľahanie, prášk. cukor.
Postup: Čokoládu rozpustíme nad parou, pridáme cukríky, maslo a smotanu a vymiešame s prášk. cukrom 140-180 g. Hmotu si nechám trošku vychladiť, aby som s ňou mohla pracovať a postupne pridávam prášk. cukor. Tak od oka.
30. júl 2012 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt
@pristela dakujem, ja robim tiez z kruhov a vcera som pozerala este vidao a tam robila zo slziciek.. tak som bola prekvapkana... :grinning:
30. júl 2012 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova ja som spokojna s www.natortu.sk a este ked ti daju aj 5¨zlavu tak super... farby gelovky ma vyjdu 1,92, spreje 6,40....
30. júl 2012 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. júl 2012 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky,ktoré máte možnosť nakupovať cez ebay.co.uk,tak sa dajú kúpiť rôzny vypichovačky,vykrajovačky,vykrajovacie lišty a ešte iné veci za dobré ceny /oproti cenám v slov.internet.obchodoch/
napr.:
http://stores.ebay.co.uk/city-walk/Cake-Plungers-Cutters-/_i.html?_fsub=3034665010&_sid=1077316160&_trksid=p4634.c0.m322
30. júl 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahoj vsem,holky napiste mi prosim recept na tresany krem a muzu tam do toho dat kompotovane jahody a kolik?dekuji!
30. júl 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera1132 co to je to zelene tekute pod poťahom ????? :fearful: :fearful: :fearful:
30. júl 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojky holky, chtěla jsem vás poprosit o inspirace- něco s traktorem pro 2letého kluka? Děkuji
30. júl 2012 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 ja vacsinou robim s tou vykrajovackou na medovniky, xixi........ale videla som uz aj z koleciek, aj zo slziciek..a.....to je rozne.....podla mna je to sumafuk, hlavne, ze to krasne dotvarujes:slight_smile:
30. júl 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela mne sa toto stalo, ked oslavenci mali tortu na stole dlhsiu dobu, a bolo vonku 36 stupnov v tieni:(....to bola ta trojposchodova s mickeym a minnie........a znutra to tieklo z kazdeho poschodia dolu...............este ze to zjedli hned ako to rozkrajali, inak neviem, neviem
30. júl 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela podla mna slahacka pod potahom roztopila potah...ci? :confused: :sweat_smile:
30. júl 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 andelicka aha co pre teba mám :grinning: je to foto z netu , néééé moje, este som podla neho nerobila ale chystám sa skusit :sweat_smile:
30. júl 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@pristela bolo teplo a roztapal sa nam potah, tak to vyzera tak
30. júl 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt no mne sa toto este nestalo, a dufam ze ani nestane, bleeee, zlate dobre maslo s cukrom a odrezkami :dizzy_face: jedla som jednu tortu na oslave dnu bola asi falosna parizska a pod potahom neviem co ale z dnuka bol slizky a bolo to maximalne nechutne, mna slizke veci totiz napínaju, mala som vtedy trosku problem slusne to dojesť :confused:

@pipka jasne slahacku pod potah ani nahodou!!!!

Mne to zelene pripomina tu polevu ruzovu na puncakoch :sweat_smile:
30. júl 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vera1132 fuha, to fakt az takto ? :confused: chuda torticka :confused: ale dnu vypada mnamkovoooooo :slight_smile:
30. júl 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ved to. hrozne teplo, a to sme ju brali do Blavy, a držali celú cestu pri klimatizacii, a moc to nepomohlo. ale bola dobrá :slight_smile:
30. júl 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ja som tam davala maslovy krem....a toto mi tych 36 stupnov proste urobilo..v tom teple ten maslovy trosku pustil a v torte uz bol pribinakovy....inak mam taky problem ako ty s tym napinanim:frowning2:...........ta torta bola v tych 36tich stupnoch na stole mozno aj hodinu............inak, pokial nie su taKETO PEKELNE PODMIENKY, TAK V POHODE:slight_smile:))...............btw, ja iny krem ako maslo s cukrom a odrezkami nedavam pod potah:slight_smile:.teda nie mne, ale torte a oslavencom:slight_smile:
30. júl 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky,práve som dokončila slivkový lekvár v trube, robili ste ho už? mám ten recept už dlhšie, ale bála som sa toho, no je to supeeer,nemusíš pri tom stát a nič nie je zaprskané :slight_smile: :grinning:
30. júl 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok