• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@zuul ja som svadobnu vystuzovala aj dvojku....lepsie sa mi spalo :slight_smile:
30. júl 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka neni zač .....a po čom ich majú tam u vás?? :slight_smile:
30. júl 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 dva kusy su tam a 2,70 to stalo tusim :wink:
30. júl 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka tak to máš lacnejšie,u nás síce po 2 eurá,ale plus poštovné.... :confused: :slight_smile:
30. júl 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt adka len karton dam obaleny a tie bambusove vystuhy. staci nie?
30. júl 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela chnapem, chnapem :slight_smile:

@zuul ja vystuzujem aj 2 poschodia, lebo doma sa mi stalo, ze sa prepadli trosku... a na svadobnych by som uz vobec neriskovala... :wink:
30. júl 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 no ved jasne, preto som si to dala kupit jej :wink: zbehnem si pre to osobne a hned jej to vyplatim :wink:
30. júl 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul jasnacka:slight_smile:
alebo si kup umelohmotne partytaniere vysrihni ten spodok a pouzi ako podlozku, nemusis ani obalovat:slight_smile: a je to tenucke, nebudes mat medzeru medzi poschodiami:slight_smile:
30. júl 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka cinanko mi to dal za 2,20 a robil si zo mna srandicky, ze ci take este doma nemam :sweat_smile: :wink:
30. júl 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ajka82 si mu mala povedat, ze nemas..ze to dalej predavas za 5€ :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
a dakujeeeem este raz , si pokladik :wink: vo stvrtok doobeda si dojdem, zavolam predtym :wink:
30. júl 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no tak moje posledná na dlhšiu dobu
30. júl 2012 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@vlada111 od pomposo bude objednávat buď jakelina nebo florentina, jsme se domlouvaly
@pipka ty vykrajovačky miminko mají , abecedu jsem neviděla, ale prolezu to tam od podlahy ke stropu :grinning:
30. júl 2012 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@micmo určitě, ale všichni vietnamci to vozí z Prahy, jestli tam někde bydlíš, tak prý mají celé krámy v Sapě :wink: tam bych se chtěla jednou dostat, bych si musela vzít jen určitý obnos peněz, jinak bych tam nechala celou peněženku :grinning:
30. júl 2012 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka vyčkávám ,jak se to vyvine, když ti je někdo koupí, tak nebudu kupovat já :slight_smile:
30. júl 2012 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, očarili ma vaše výtvory a pokúšam sa s niečím podobným začať aj ja. Včera sme vyskúšali so synátorom len tak absolútne z polotovarov čo to spraví, takže korpusy kupované v nákupnom centre, plnka tiež polotovar, na potiahnutie som mala hmotu K2? tuším? postavičku farbil synátor :slight_smile:
a teraz by som mala pár otázok, pretože sa chystáme teda urobiť svoju narodeninovú sami:
- pokúsila som sa urobiť si nejaké kvetinky, ozdôbky, netuhne mi to - tuhnúť to má v chladničke, alebo pri izbovej teplote?
alebo mám zlú hmotu na to? Je lepší ten smartflex? Neviem, či som mohla použiť názov hmoty :wink:
- z čoho robievate tie krásne figúrky? marcipán
- ak už budem mať ozdôbku stvrdnutú, dá sa prilepiť tým lepidlom potom na čerstvú poťahovú hmotu, alebo to bude nutné nejako vtlačiť do torty?
A ach jaj, kopec otázok, ale na začiatok snáď všetko
30. júl 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
@ajaku určite ti K2 nestvrdne....najlepší je smartflex, figúrky tvrdnú pri izbovej teplote, farbíme väčšinou gelovymi farbami a lepím vodou
30. júl 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ďakujem, bolo mi to čudné, že ešte na druhý deň je to poddajné, takže super, že sme skúsili vopred :sunglasses:
30. júl 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajaku no určite je lepšie skúsiť skôr ak chceš aby torta vyzerala dobre....
30. júl 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 však práve, toľko som toho už popozerala, oslintávam tu obrazovku z tých nádherných výtvorov, ale kým si to človek naostro nevyskúša, netuší, čo všetko a hlavne ako, z čoho.
30. júl 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajaku ozdoby robim zo smartflexu, alebo smartflex flower, lepia sa vodou, bielym alkoholom alebo lepidlom:slight_smile: tuhnut to nechaj na vzduchu, nie v chladnicke:slight_smile:.male kvetinky, listky alebo motyliky nemusia vytvrdnut, mozes ich lepit priamo na tortu vodou:slight_smile:
30. júl 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci moja, tak miminkovske mi kup :wink: ten ornament uz mam a abecedu ak by mali kup, a ak nebudu mat nevadi, niekde zozeniem :slight_smile:
30. júl 2012 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larah maja mama ho robieva roky, nikdy sa jej nepokazil a chutí super :sweat_smile:
30. júl 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps no a pre mna je to novinka :grinning: mám síce recept možno 5 rokov,ale nikdy som sa neodhodlala,tak super ,že je dalšou osobou odobrený :slight_smile: a robila tak aj marhule?
30. júl 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnešná motrkárska prilba synovcovi k pätnástke
30. júl 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@nadulici Ahoj.Robíš ich ešte na predaj:slight_smile:
30. júl 2012 o 18:54  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2018 (10. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@huxy pomarančovy je fajn chutovo, teraz som kupila ceresna, ked pride napisem ako chuti :slight_smile:
30. júl 2012 o 19:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 perfektna! ako ozajstna :wink:
30. júl 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@larah nie, len slivkový robí :sweat_smile:
30. júl 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte dnešná - jarná uprostred horúceho leta - všetko je možné :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
pre mojho synovca k zajtrajšej oslave....je to malý smejo,bude mať ROK :grinning: :grinning:
30. júl 2012 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok