Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lamps
2. aug 2012

@pristela a načo by si jej sadala na kolienka? 😀 😀 😀 😀

pipka
2. aug 2012

@pristela pristelka moja...no na kolienkach mi mozes sediet jedine ak mi tam budes baletku modelovat...inak nie 😠 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
2. aug 2012

inak babyyyyyy, krstne mena mi piste do IP, robim menovkyyyyy na stretkoooo 😎

pristela
2. aug 2012

@pipka pch , si mozem na seba nahodiť mini balerínsku sukienku, ved na co mi je perie, na čo mi je menovka ? 😝 😀 😀 😀 😀 😀
Si vas tam budem vsetky fotit ako u policajtov , doma rozvešam po pracovni , aby som si vás dostala do hlavy 😀 😀 😀

pipka
2. aug 2012

@pristela no ty si das balerinsku..ale co jaaaaa? 😅 😅 😅 😀 ja leda pavucie nohy chlpate ze by som si dala 😝 😅

aduskatt
2. aug 2012

@pipka tak ale s chlpatymi nohami budes nezabudnutelna🙂

pipka
2. aug 2012

@aduskatt no tak to diiiiky Brona 😅 😀 😀 😀

pristela
2. aug 2012

@pipka ale musis sa aj škriabať po strope 😀 😀 @dm1 sa oblecie cela do hnedeho do vlasov bodne zlatu coko ruzu a je to jasne, @aduskatt prehodí pás s nábojmi cez seba .......
ja neviem na čo sa trápis nejakymi menovkami 😝

mrka2
2. aug 2012

@anibas prosim ta, viem,ze ty pouzivas PDT.. neviem,kto este,tak sa obraciam na teba... dnes som davala stuzku okolo a normalne mi ostala flakata... to aj tebe to robilo? davala som 1.krat stuzku,tak som z toho taka 😝 😝 😝 idem robit o 2 tyzdne svadobne so stuzkami,tak to asi nebudem davat PDT,ale kupim Smartflex.. ci ako to mam urobit,aby mi to neflakatelo??? na zelenej to vyzera otras. musela som pod to dat este jednu inu stuzku. 😝

pipka
2. aug 2012

@pristela inak pravda pravda... @dadka212 si da husenicu okolo krku, @lamps si pripne zelenych martanov...skratka kazda nieco a netreba nam ani menovky
len uz sa vidim ako sa oslovujeme...hej ty "baletka" ..povedz tej "husenicovej", nech poda kosticu 😀 😀 😀 😀 😀

mrka2
2. aug 2012

tu je moja torta, je podobna ako niektora tu ste davala.. zakaznicka si taku vybrala.. tusim od simasa? 😕 .. ale vdaka za inspiraciu 😵

mrka2
2. aug 2012

ja vam taaaaaaak zaaaaavidiiiim,ze idete na stretkooooooooo 😢 😢 😢

maca77
2. aug 2012

aj ja chcem ísť na stretko ... len keď je poblízku tak furt mi niečo do toho príde a nemôžem 😖 😒

maca77
2. aug 2012

@mrka2 sa asi môžme tak my dve stretnúť 😀 😀

mrka2
2. aug 2012

@maca77 dobry napad 😀 ale s mojou prisavkou jedine. 😝 ale uz sa vidim,ja mam problem ist do SNV len do obchodu,nie to este niekde vysedavat momentalne 😝 ked nam deti povyrastu, zorganizujeme stretko my tu na vychode niekde 😉 a ostatne nech cestuju 😀

aduskatt
2. aug 2012

@mrka2 nemam problem, v sobotu cestujem do SL🙂)

mrka2
2. aug 2012

@aduskatt co to je SL? my sme SN! 😀 ale tak priiid na kafe 🙂

aduskatt
2. aug 2012

SL je stara lubovna🙂

vlada111
2. aug 2012

@lifinka júúúj to musí byť ťažké, ja by som veru plakávala do vankúša 😢

mrka2
2. aug 2012

@aduskatt noo, tak to je nedaleko... 🙂 🙂 🙂

aduskatt
2. aug 2012

@mrka2 ale mame to od ruky, lebo ideme po dialnici a v Poprade sa tocime na iny smer ako je SNV...aaale sak ked zorganizujete to stretko, tak si naplanujem cestu a stavim sa 😀 😀 😀 chodievam dost casto na vychod

mrka2
2. aug 2012

@aduskatt 😀 😀 juuj, len kedy to bude 😕 😕 ale tak snad jedneho dna, pripadne,ked mi deti odrastu,tak uz aj ja mozem vycestovat za vami. to uz nebude taky problem,ako teraz 😅

gagarinka
2. aug 2012

@aduskatt @lamps ďakujem baby, tak som to len ošúpala a picla dovnútra, uvidíme, ako to dopadne 😀 každopádne predpokladám, že kým zajtra dojdeme do cieľa (130 km), tak bude tá tortaspotená ako ja, keby som mala teraz zabehnúť 800-ku 😀
tak som zvedavá, či vobec bude čo jesť, aby mi to nestieklo, že to budem servírovať do pohárov 😀

iwulka23
2. aug 2012

Potrebujem inšpiráciu 😎 😀 Torta pre kamošku,dobru kamošku,tehulku,už s jedným chlačekom...bude mať 24r.je to taky seriozny typ člveka..ale pritom veselý...preto potrebujem niečo seriozne vesele 😀 nie prekvietkovane...nie nudne s jednou ružou...niečo farebne ale nie prehnane,že tam bude 12 farieb 😀
vooooobec niesom náročna,však??..ale akékolvek námety su mi vítane 😀 dakujeem 🙂

muffinka8
3. aug 2012
muffinka8
3. aug 2012

@mrka2 prenádherná je 😵

artepf
3. aug 2012

ahoj holky, přidávám svoje dva, první se lvíčkem pro mého malého dnešního oslavence 🙂 , oslavu měl sice se starším bráchou už před dvěma týdny a i svůj velký dort, ale nějak jsme to špatně načasovali, že šel zrovna spát a ani ho neviděl, tak jen pro něj jsem ještě zbouchala jeden menší, byla to ale hrozná rychlovka, tak to není nic extra, ale aspoň si ho užil 😵 . No a pak jedny prsa, cvakla jsem je nahatý i ustrojený 😀 .

anibas
3. aug 2012

@mrka2 toto ti PDT urobila ??? hmmmmm - rozmýšľam či som na ňu dávala stuhu .... asi ešte nie ... ale o 2 týždne mám takú tortu 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨
a tortá krááááááááááááásna !!!!!!!

nika1985
3. aug 2012

ahojte baby viem ze to sem nepatri ale ak by ste nahodou niektora chcela mam jednu flowers sadu navyse ja som si kupila ze na narodky uz teraz a segra mi doniesla lebo som si vzdy poziciavala jej. Dam ju za 15e plus postovne je nerozbalena

anibas
3. aug 2012

@mrka2 aha - našla som svadobnú fialovú - stuha bola v poriadku, nebola to voda z orosenej torty ???