• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@jakelina Děkuji, tak už vím kde je chyba, dělám to přesně obráceně :grinning:
3. aug 2012 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Ďakujem Majka, si zlata. Ale nie je celkom rovna, ale to sa asi ani neda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Alebo to chce viac trenovat :grinning:

Docitavam diskusiu, lebo som tu den nebola a Vy spisovatelkyyyyy :grinning:
3. aug 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Moja dnešná pre 4-ročné dievčatko.. Zadanie bolo pribináčkový krém a veľa marcipánu :grinning: :grinning: Tak som sa inšpirovala z netu, snáď môže byť :dizzy_face:
3. aug 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (60)
@larah jasné, že môže je krásna :dizzy_face:
3. aug 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@liviadanova no to ti urcxite stacit nebude....ja potrebujem na priemer 22 cm asi 550 g
3. aug 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa uzasne rovna... taka sa mi v zivote nepodari! krasa!
3. aug 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli krásna prácička.....
3. aug 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@larah je krásná
3. aug 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
práve dokončená krstinová podľa svokry že s kravičkami :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
3. aug 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@janula.h taaaaaaa je suprovaaaaaaaaaa..kravicky su sladkeee..musim si ulozit s dovolenim :wink: :sunglasses:
3. aug 2012 o 20:51  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambula1307 to sú žirafyyyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning: jasneeeeee ukladaaaaaj :wink:
3. aug 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@larah krasnaaaaaaaaa
3. aug 2012 o 20:53  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h milučká aj žirafky :grinning:
3. aug 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h krásna :slight_smile: tie žirafky ma inšpirovali :dizzy_face: ale pri prvom pohľade na postieľku som myslela, že to bábo je v klietke :sweat_smile: ale veľmi milé to je :slight_smile:
3. aug 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 aj mne to tak príde ale ver mi je strašne ťažké urobiť postieľku takú tenkú :frowning2:
3. aug 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h že jo, já na to koukám a říkám si, že ty kravky mají nějak dlouhý krky :grinning: :grinning: :grinning:
3. aug 2012 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no tak holky, zase už neodpovídáte na otázky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: sím sím, nějaký postup na orchidej z formičky hawthorne hill :wink:
3. aug 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h to ti verím, mne to skôr tá farba pripomenula.
3. aug 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci ti odpoviem...a to je aka? xixi.......prepac, idem pohladat :grinning: :grinning:
3. aug 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petraxy6 ďakujem pekne...jasne že môžeš ...spodné poschodie kakaový korpus, čokoládová plnka ,malinový džem a druhé vanilkový korpus ,vanilková plnka a marhuľový džem....na želanie žiadne ovocie ani orechy a tiež nechceli šľahačkovú plnku ,kôli teplu... :slight_smile:
3. aug 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli ďakujem a recept na van.korpus a plnku nájdem v marc.receptoch? taký som ešte nerobila. Ja budem na piatok robiť kakaokorpus+čokoplnka s ríbez.džemom a vrch ma absolútne nenapadá :angry: :angry: :angry: :angry:
3. aug 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petraxy6 tak ja vailkový korpus robím klasika biely ale uberiem trochu cukru a pridám 2-3 ks vanilinového cukru ,podľa počtu vajíčok...a plnku tiež tak ... :slight_smile: občas tiež robím druhé poschodie kavové ,alebo kokosové...no oni si zadali takto ,tak to tak aj majú.... :wink:
3. aug 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dajna11 ďakujem :dizzy_face:

...aj všetkým ostatným kočkam za lajky.... ďakujem krásne babenky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. aug 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli Ďakujem :wink: skúsim... Neznášam keď niekto povie: mne je to jedno, urob akú chceš, my zjeme všetko :angry: :angry: :angry:
3. aug 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt ještě kdybys tak našla, jak ji udělat z té fomičky na drátkách, to by bylo. :grinning: :grinning: :grinning: Jinak děkuji, jsi hodná, už jsem se podívala a při nejbližší příležitosti vyzkouším :wink:
3. aug 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina poziadavka na dratkoch nebola zadana povodne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa mi tazko hlada v jednej ruke so zehlickou :slight_smile:
3. aug 2012 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt vždyť já si dělám srandu, mně to stačí i takhle, ale raději dělám květy na drátkách. :grinning:
3. aug 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petraxy6 ja to mám tak 50:50 niekedy chcem ,aby to nechali na mňa (keď mám nápad) a niekedy zas presne ako píšeš ty ,neznášam ak to nechajú na mňa :grinning: :grinning: :grinning:
3. aug 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ved aj ja sa bavkam:slight_smile:) vidis, kolko je tam smajlov:slight_smile:).ja este neviem, ci rada robim na dratikoch, skusala som tu brectanovu vetvicku a trosku som sa ujedovala pri nej.:slight_smile:
3. aug 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok