• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. októbra 2017 
@jakelina jakou tloustu dratku pouzivas?
@aduskatt tak to si muzem podat zehlickovou ruku :grinning: a uz me to nebavi :confounded:
3. aug 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sisix ani mna, ale zajtra rano odchodzame na tyzden prec, tak nech mame co so sebou:slight_smile:
3. aug 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt presne tak :slight_smile:
3. aug 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt děkuji ti zlato :dizzy_face: :wink:
3. aug 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix 28 drátek
3. aug 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci rado sa stalo, aj nabuduce:slight_smile:
3. aug 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
3. aug 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix teda na lístečky a kytičky, třeba na zapichování do dortu silnější i 20.
3. aug 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry vecer, ako hladim na vase vytvory, nemozem sa vynadivat, ste velke sikulky. Rada by som vas preto poziadala o radu. V septebri budu mat moje deti narodeniny. Narodili sa mi presne po 10-tich rokoch a to v stejny den :dizzy_face: teraz bude mat dcerka 11 a syncek 1 a preto by som chcela dajaku spolocnu tortu. malo by to byt nieco extra, no neviem kde hladat insiraciu na tuto temu. a klasiku polka ruzova a polka modra mi pride uz nie moc orogos, iked teda zalezi na sikovnych rucickach ako sa s tym pohraju...poradite mi zienky, teda co by sa dalo tym mojim detuchom pripravit, pripadne kde najst insiraciu na tuto temu ? vdaka a prepacte za vpad do vasej diskusie :confused: :sweat_smile:
3. aug 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riave vitaj :sweat_smile: a nebolo by lepšie spraviť každému dieťaťu jednu menšiu tortu?
3. aug 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps no neviem, mm ma predstavu o spolocnej a veru ani som nepremyslala nad inou variantou :sweat_smile:
3. aug 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riave ja som dala tento návrh len preto, že je to dosť veľký vekový rozdiel, tak ma tak napadlo, či by to nebolo lepšie riešenie
3. aug 2012 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ďakujeeeeeem za všetky lajky moc si to vážim a idem na ďalšiu ale už som ko :frowning2: už dávno som nemala 3 2poschodky :confounded:
3. aug 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riave nebo udělat patrovou a každé patro vyzdobit pro dítě různě. Ale taky bych raději udělala dva malinké dorty a děti budou mít každý svůj. :wink:
3. aug 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@riave ja by som pre dievča Kitty ak je v puberte urob ku Kitty nejakú "tigrovinu" a pre chlapca macka pú a možno by som oddelila tortu niečím ako mala @anibas :wink:
3. aug 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps aha, no to je fakt :sweat_smile: daco musim skusknut...
@janula.h kittinku mala min.rok :wink: a neviem kto je anibas, som tu 1x :slight_smile:
3. aug 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ty nemusis ist na ziadny kurz na babiky, mas ich prekrasne. za 200 eur si kup radsej nitky do sijacieho stroja :dizzy_face: :grinning: :wink:
3. aug 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@riave ja by som spravila kazdemu malu torticku zvlast. ako tu uz bolo napisane je to velky vekovy rozdiel a navyse pri tom prvom rociku nech ma tie fotky s tortickou take svoje. nie len so sestrou a spolocnou tortou. ten prvy rocik je predsa taky iny.
3. aug 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@riave @anibas je jedna z nás a veľmi šikovná osôbka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:, že Sabinka?
3. aug 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lamps
@jakelina
@janula.h
@pralinka25 prehovorili ste ma, idem kuk dake obrazky a hladat insiraciu, ak mate dake linky v zalohe, hodte ich po mne :grinning: :wink:
3. aug 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@riave ono tazko radit, kedze pre kazdeho znamena originalne nieco ine.........najlepsie dat strykovi googlovi pohladat obrazky detskych troticiek a nieco vybrat.ja osobne sa priklanam tiez za dve, predsa len nech ma na ten rocik samostatnu. :slight_smile:
3. aug 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@riave ahoj, je fakt, ze rozdil je mooc velky. JA treba budu delat 2 patra, pul holka pul kluk. TAkze Kitty a mc queen. Ale deti jsou od sebe 2 roky. TAkze to je ok. Udelej bud 2 male nebo upec ctverek a pozpul na trojuhelnik. (to delal kamaradka a vypadalo to dobre) Nebo srdce a mas dve slzicky. Tak nejak bych to udelala ja.
3. aug 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moc všem děkuju za olajkování mého dortíku, jste zlaté a moc si toho vážím. Manžel byl taky spokojený, ochutnal z každého patra. Dole byl světlý korpus a karamelový krém s praženými lískovými ořechy a nahoře šlehačka, tvaroh a mascarpone s jahodama. A já držím dietu, no ale kousek jsem si taky dala. :grinning: :grinning: :grinning:
3. aug 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@janula.h co som slepa? xixi
3. aug 2012 o 21:56  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina no ty dietujes presne ako ja :grinning:
3. aug 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mrka2
@jakelina to akoze bodova dieta? ze co vidim, to zbodnem? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. aug 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@riave tu sú nejaké pre drobca, treba si ich prispôsobiť svojim predstavám:
3. aug 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@aduskatt ja som sa dala na delenu stravu,kedze nemozem az tak dietovat,kedze dojcim,ale nejako ma to preslo.. od vcera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. aug 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps naadherneeee :dizzy_face: :dizzy_face:
3. aug 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok