• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
@lamps ooooch , ta prva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: čierno oranzovaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: naaadherna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sakra koho nahovorim na ciernu tortu !!!! Ludia su desny ked pocuju čierna :angry: :angry: :angry:
3. aug 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela vidíš, vidíš, máme to ťažké :grinning: :grinning: :grinning:, ty počuj dievča, poraď v akej farbe mám urobiť svadobnú tortu, chcem ju jemnú, nežnú bielu a skombinovať s nejakou ---- a neviem akou :frowning2:
3. aug 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 ja sa pre istotu na ziadnu nedavam:slight_smile:
3. aug 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ta cierna je fakt uzasna...........aj v tej kombinacii s oranzovou..a just taku urobim, aj ked len pre nas, aspon bude do albumu:slight_smile:
3. aug 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
3. aug 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
@lamps mne sa paci ked jemna nezna s broskynkovou:slight_smile:))
3. aug 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela môžeš mne urobiť :wink:
3. aug 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@janula.h krááááááááááááááááásna tortička a nádherné "kravičky"
3. aug 2012 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt tu prave drzim ja :confounded:
3. aug 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix ktoru myslis? bodovu?:slight_smile:
3. aug 2012 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ano, presne tu. A su na sebe nastvana, ja minulej rok zhodila 15 kilo. Fakt sem se nadrela a ted mam 10 zpet. Bych potrebovala naliskat. :frowning2: :angry: :confounded: a to sem se dala na dorty. Parada. :grinning:
3. aug 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix ja som tiez trosku nabrala.............ale nevadi:slight_smile:) mm je spokojnucky a kym sa vladzem zohnut, aj ja:slight_smile:...aj ked teda, so mnou to zatial nie je az tak hrozne:slight_smile: nedietujem, ale snazim sa nejak tak rozumne...........ale nemam problem si dat vnoci slaninu, ked dostanem chut
3. aug 2012 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@janula.h tak ta je dokonalaaaa, naahodou, ja som zirafky hned odhalila :wink:
3. aug 2012 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt no ja se premlouvam, at nelezu pro magnum do mrazaku. :grinning:
3. aug 2012 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@sisix tak to sa vobec nemusim prehovarat, kedze tieto zmrzliny obsahuju rozne mne nemile veci:slight_smile:) som zasadne proti nahradam masla a slahacky roznymi rastlinnymi fajnovostami:slight_smile:))takze v tomto mam jasno...zmrzliny v mrazaku nemam:slight_smile:..........ale zato mam v chladnicke vselico:slight_smile:)
3. aug 2012 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt no ja ji mam moc rada, letos ji mam poprve. Jinak bastime smetanovou ruskou zmrzku.
3. aug 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som konecne dobojovala tu kruzkovu..ale teda keby som si mala za nu pytat podla zasluh, tak hadam 100€ by stala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: maly mi tu revaaal, ani za svet bez maminky spat, mm na nervy..mala zas vykrikovala, ze nemoze spinkat, ked tomasko tak place...no psychiatria cista :rolling_eyes:
tak som nakoniec maleho nechala spat v mojej posteli a neviem akym zazrakom tam uz nereval a zsapal :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale odbiehala som z tej kuchyne snad 100x...ruky spinave, furt umyvat a nanovo zacinat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nedokazu to pochopit ti ludia, co si to objednavaju, ze kolko nas to stoji casu a nervov ak mame popri tortovani male deti :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
hadam 50 sedivych vlasov mi pribudlo :grinning: :sweat_smile:
3. aug 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
idem ju pofotit, ale aj tak zajtra pri dennom svetle fotim este, lepsie ukazu take denne fotky :wink:
3. aug 2012 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisix :slight_smile:) ja som mala rada Carte dor az do momentu, kym som sa nerozhodla, ze si umyjem vanicku a nechala som ju po zjedeni asi 20 minut v umyvadle...ten smrad bol neskutocny....tak som sa zacitala do zlozenia a ze diky brona................takze zmrzku radsej fajnu tucnu poctivu smotanovu:slight_smile:))
3. aug 2012 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a dakujem @mizulienka a @lamps za maslicky :dizzy_face:
som sa vytrenovala uz, ze som ju spravila len s 1 spendlikom :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. aug 2012 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@pipka ten spendlik nevidno, takze dobreeeeeeeeeeee:slight_smile:
3. aug 2012 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ahojky,prosímťa,koľko treba tej parížskej šľahačky do takej 24-25cm torty?nevieš mi poradiť?chcem vyskúšať,len tá jedna dávka je isto málo :confused:
3. aug 2012 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 jasne ze viem poradit:slight_smile:
3. aug 2012 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 750 ml slahacky a 150 g cokosky......ale daj kvalitku:slight_smile:)
3. aug 2012 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ved ten by nebolo vidno..ale akoze zo zaciatku som pouzila aj tri spendliky...ale teraz uz mi na celu maslicku staci jeden...taaak som so sebou spokojna :grinning: musim sa sama pochvalit, bo mm, len...ze a to je nejake umenie :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. aug 2012 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka no ked nie je, nech to uorbi:slight_smile:).....mne dnes hikala zakaznicka nad tortou, tak som bola tiez so sebou spokojna :slight_smile:
3. aug 2012 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka aj ja ťa pochválim, si veeeeeeeeeeeeeeeeľmi šikovná :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. aug 2012 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt čiže tri šľahačky............a tej čokiny stačí len 150?lebo čo som tu opísala recepty,tak tam je 10O-150gr na jednu šľahačku :confused:
a ďakujem :wink:

@pipka krásna je,si možem uložiť?bo budem potrebovať pre chlapa dačo jednoduchšie :slight_smile:
3. aug 2012 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ved tiez som mu povedala :angry: ...ze mu dokonca nastriham stuhu a nech sa realizuje s tym jednym spendlikom...tak sa otocil a isiel spat...´"taky řešení" :grinning: :grinning: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aale tak beriem s rezervou....chlapi su tu na to, aby frflali :grinning:

@lamps dakujeeem, no ty si zlatusik, to vieme vsetci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. aug 2012 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pipka hej? a ja som o tom nevedela :grinning: :grinning: :grinning:. Ja zo seba ten pocit nemám :grinning:
3. aug 2012 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 ja som davala najskor tych 150 na jednu, ale zdalo sa mi to strasne vela....................ja davam 60ku alebo 70 a tej staci tolko.ved skus a uvidis:slight_smile:..ale na moju chut, aj chut tych, ktorym peciem je to fajn:slight_smile:
3. aug 2012 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok