• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

24. januára 2017 
@pralinka25 za chvilku budem prezrata toriet, co vsetky kombinacie "musim" doma skusat ako to chuti :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. aug 2012 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela nádherná
@zklimekova je krásnučká
@miciatko krásnučká
4. aug 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika1985 krásnučká
@daducha krásnučká
@florentina krásny
@janula.h jejo tá je krásna
@broucek2 krásna
@miciatko nemá chybu tá polievka a tie nožinky :slight_smile:
@lifinka krásna
4. aug 2012 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela eeej ty si iný macher, parádne to vyzerá a toto teplo je fakt úžastná vec, práve robím žabinky ako párik zalúbencov, ha, to bude tiež sranda ako na to pozerám :D
5. aug 2012 o 03:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stardust ja mam doma 80 % rum a teda to je rozdiel oproti tomu nasmu, vo farbe i v chuti
5. aug 2012 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 z WI nafarbena Wiltonom.:slight_smile:
5. aug 2012 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela krasna, ako vzdy:slight_smile:
5. aug 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moj včerajší výtvor..pravý domáci marcipán,korpus-brownies,plnka s mascarpone a gaštanovým pyre..váha 3 kg :slight_smile:)) ale doniesli mi ochutnať..no som spokojná...faaakt velmi chutná :slight_smile:))
5. aug 2012 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
holky , dakujem mooooooc za páčitkovanie, stale vravim, ze ste tu vsetky hrozne sladkeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ja ze z coho stale len priberam :angry: !

@iwulka23 z čoho je pravy domáci marcipán ? :confused:
5. aug 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela robila som ho z 300g a cukru..čo som našla recept na nete...
5. aug 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwulka23 300g čoho ? :grinning: :grinning: :grinning: bo pravy marcipan je z mandlí a cukru :grinning:
5. aug 2012 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no šak z mandlí :grinning:
5. aug 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwulka23 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to obdivujem :dizzy_face: des draha torticka , ale sladkááááá :dizzy_face:
5. aug 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela veruže to bolo dosť drahe..ale naozaj stála za to..bola pre milovníka marcipánu..takeho pravého...tak som sa snažila :slight_smile: fakt chutila...najprv pojedol všetky ozdoby :slight_smile: heh...no viem že s pravým marcipánom už robiť nikdy ..naozaj nikdy nebudem :grinning:
5. aug 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcata prosim ked robite cisto bielu svadobnu torticku, prifarbujete este potahovku bielou belobou? aby bola echt biela. :stuck_out_tongue_closed_eyes: dakujem.

@iwulka23 mnam, hned by som si dala. :grinning:
5. aug 2012 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul ja som mala..mi doniesli kusok ochutnať :slight_smile: to brownies hrozneeee fajne...a plnka? uuuf..paráádna :slight_smile: nevyzerá tá torta boh vie ako..ale fakt snou boli spokoný :slight_smile:))
5. aug 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwulka23 super, to je najdolezitejsie. :dizzy_face:
5. aug 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwulka23 obdivujem, že si tým dokázala potiahnuť tortu. Ja som raz kúpila len minu kúsok pravej marcipánovej hmoty, že s nej len vykrojím ozdoby a mala som dosť. Drobilo sa to, trhalo, lepilo :confounded: chuťovo verím, že to bolo super :slight_smile: lebo ja zas z poťahovky ako Smartflex nezjem ani kúsok :sweat_smile: nie že by mi to nechutilo, alebo čo, ale proste to nejem.
A stále ma udivuje prečo to deťom tak chutí :grinning: :grinning:
5. aug 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky prosim o radu...ako to ze sa Vam podari potiahnut tortu bez toho aby vam dole pri okrajoch torty neostali vlnky...mne sa to totiz nikdy nepodari potiahnut na 100% bez vlniek,a potom to musim maskovat hocijakymi lemami alebo perlickami alebo tak pod. dakujem vopred za odpovede...pekny dnik
5. aug 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikulqa skús si pozrieť toto video :sweat_smile: a samozrejme, že každou ďalšou tortičkou sa ju lepšie podarí potiahnúť :sweat_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=WPmZ112_4J8
5. aug 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela nádhernáááá :slight_smile:
5. aug 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daducha nadherna !!!ornamenty si ako robila?
5. aug 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 krasna ako si robila ten spodok? su lepene vedla seba?
5. aug 2012 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli no ja už nie,to auto mi práveže pripomenulo to,že sme na ceste zo svadby auto naburali :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 Když jsem poprvé zkoušela krém mascarpone, tak jsem neměla jiné ovoce, kromě kompotových broskví, které jsem nakrájela na kostky a chutnalo to výborně. Všichni se jen oblizovali. :grinning: Ale někomu to chutnat nemusí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. aug 2012 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby nebol ny nejaky napad ako ozdobit tortu ked neni potiahnuta a nepouzit piskoty a trubicky? asi coko , ze hej ? a keby ze aj bez coko ? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
5. aug 2012 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo este ma napadlo , keby ze polejem coko a ozdobky z mmf , bude to OK ? znesie sa to ? :slight_smile:
5. aug 2012 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 tak byl asi řidič nervoznější než nevěsta a dal se jednu na kuráž.. :sweat_smile: :grinning: :grinning:
5. aug 2012 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli no nie,to sme sa už vracali nad ránom domov,bol unavený a my tiež,chytil mikrospánok chudák moj :grinning: :grinning: celý den nepil na svadbe aby robil šofera a nakoniec si zarobil :grinning:
5. aug 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 no tak to je pak jasný.. taková společenská únava je nejhorší.. :wink: :grinning:
5. aug 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok