• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@peroli ale ako tá torta svadobné auto tá bola teda moc krásna :grinning:
5. aug 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka_o kruzok som stencila kosticou do polovice,aby sa zvlnil a lepila vedla seba :slight_smile:
5. aug 2012 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby ziadna neporadite ?
5. aug 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 ja polevam cokoladovou polevou kolik cokolady horkrj alebo na varenie tolko smotany na slahanie zahrievam a pak ked je tak akurat tak polievam tortu a na boky čokotransfer a na vrch mašlu coko :wink:
5. aug 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@voskovaeva dik , ja som ju uz oliala coko :wink: , cokotransfer nemam a ani cas robit maslu :frowning2: :frowning2: , som vykrajovala kolieska z mmf , len hadam mozu ist na cokoladu :confused: , teraz som ju dala tuhnut a neviem ci tie kolieska lepit uplne po stuhnuti , ci iba trocha nechat zaschnut :confounded:
5. aug 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 já taky moc neporadím. Dělala jsem čoko jenom pár a byly hnusné. Ale normálně jsem na to položila marcipán i květy a nic se jim nestalo. Ale čokoládu jsem ředila jenom trochou 100 % tuku, žádná smetana. Já s tím nemám žádné zkušenosti, nerada s čoko dělám. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. aug 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ja som tiez ku coko pridala tuk :slight_smile: , no uz som ju dorobila , fakt torta ,, na kolene,, co bolo doma , este som tam chcela dat napis , no abecedu som pozicala , tak cakam kym mi ju este kamoska donesie :grinning: , ani by som coko nedavala , tiez to s nou neviem aj ked teda chuti mi 100% - ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale uz som nemala doma cukriky na mmf , tak som prudko improvizovala ....asi ako ja vzdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
5. aug 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@iwulka23 krásne srdiečko:hearts:

Mne sa sníva? vy ste napísali len 1 stranu a len jedna jediná tortička:? štipnite ma niekto! :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
ahojte pridavam moje tohto vikendove len skoda ze ta s hroznom je fotena strsim mobilom inak bola ovela krajsia...
5. aug 2012 o 20:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
Dievčence moje, objednávku na svadobnú tortu zrušili, nakoľko je veľmi teplo, aby po prevoze z nej nezostala len placka a keďže mala torta putovať až do Talianska,tak ich plne chápem. Aj som rada zajtra musím robiť lečo :grinning: a keby som mala ešte aj piecť asi by ma v kuchyni z tepla piclo. Na tento týždeň mám aj tak dve torty, takže zapotím sa ja bez tejto svadobnej. Akurát, že kvietky už mám nachystané, ale snáď bude možnosť využiť ich :sweat_smile:
5. aug 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
krásny večer vám prajem :wink: toľko krásnych tortičiek ste popridávali, no nádhera :wink: Pridávam moju najnovšiu, moja prvá "bonboniéra" :wink:
5. aug 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@lamps to je škoda, ale zase chápu, že než aby Tvoje práce byla zbytečná a celé se jim to rozteklo, tak raději nic. Měla by jsi z toho nervy i ty a ani to za to nestojí.
5. aug 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no presne tak, pani to veľmi mrzelo ospravedlňovala sa, že aby som sa nehnevala, ale chápem ich.
5. aug 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps aj tak dobre mala by sa pokaziť :frowning2: bola by to škoda neboj bude ďalšia :wink: ja som musela 3 poschodovú svadobnú zrušiť lebo idem s dcérou na ME v mažoretkovaní neva príde ďalšia
5. aug 2012 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte mam dve torticky jedna je robena pre neterku ja som piekla,plnila a so sestrou sme tvarovali a zdobili(schvalne ci uhadnete co to je?) a druha je moja robota len par lupienkov mi stensovala segra a listky robila ona a synovec vykrajoval lupene na ruze
5. aug 2012 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@lokalistin je to jasny levik
5. aug 2012 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pridavam svoju neplanovanu vcerajsiu nocnu
5. aug 2012 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
5. aug 2012 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@lokalistin superské, ten lev nemá chybu
6. aug 2012 o 08:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel1
@dm1 dakujem vam nasa viki miluje leva, isli na dovolenku do chorvatska a ked tam prisli hned sa opytala a kde je lev? :grinning:
6. aug 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dm1 velmi pekna slnecnice sa mi pacia :wink:
6. aug 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 krásna, to máš akú podložku pod tou tortou? ja potrebujem takú bielu okrúhlu ale :stuck_out_tongue_closed_eyes: neviem zohnať :confounded:
6. aug 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 dík, opýtam nevesty, ale tak keby mi ho vrátili, tak možno kúpim, alebo keby si ho zaplatila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a bude mi stačiť táto veľkosť čo si mi poslala ten guľatý na tortu s priemerom 28 cm ? a myslíš že udrží 3 posch. tortu ?
6. aug 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte , tu je jedna na pobavenie :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
Baby ste zlate ze sa vam moj priserak paci :grinning: :grinning: :grinning: cmuk vsetkym :dizzy_face:
6. aug 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridavam svoju minulotyždňovú, skúška čo dokážu gelové farby, keďže som mala málo poťahovky, pre krsneho mojho synčeka k 40, juniorskému reprezentantovi v jachtingu, niečo jednoduchšie, urobená šablóna mojim manželom :grinning: a mnou vymaľované...nie je to celkom ono, ale vraj pre chlapa fajn :wink:
6. aug 2012 o 13:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
Ahojte dievcata, tak po dlhej dobe a prvy krat po porode som robila torticku pre moju princeznu na krstiny :slight_smile: . Idem dopozerat vase vytvory aspon co stihnem.
6. aug 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@ikula2 tortička je krásna a veeeľmi gratulujem ku malej bábike :sweat_smile:
6. aug 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím poraďte nejaký recept na svetlý korpus do formy 21cm.
6. aug 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok