• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pristela bohuzial zatial nie :frowning2: ale este tam mali take cudo ako peciatky, skusim najblizsie nafotit, to ma skor zaujalo :slight_smile:
7. aug 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
perletovy sprej wilton 4,84 ...
gelove farby 1,88
K2 4,20
ak je zaujem a niekto by isiel na to stretko a zastavil by sa aj v LV kupim rada :slight_smile:
7. aug 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 moc dakujem... :dizzy_face:
7. aug 2012 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja by som kupila tieto veci ak niektora mate a nepouzivate dajte vediet
7. aug 2012 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela prepáč, ale ktorý recept na mramorák je to taký výborný? tiež by som ho vyskúšala ja robím Bohušov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. aug 2012 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela dakujem, vyskúšam ho :wink:
7. aug 2012 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá, prosím vás, dobrý recept na muffinky by nebol, ale ta také fakt jemné, nadýchané, ďakujem :wink:
8. aug 2012 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 ale ale nepreháňaj :grinning: ďaleko úžasnejšie torty tu boli a budú :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ďakujem použila som svoj koníček zo školských čias(grafitti ) :-P
@bzucinka2 vyrezávala som ich :wink:
8. aug 2012 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 to fakt ten perletovy sprej origos wilton stoji pod 5 eur :confused:? to by som brala urcite ak by aj niekto nesiel na stretko tak aj s postovnym je to menej ako tu. aj farby
8. aug 2012 o 06:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 ahoj, kazdy kdo ho u nas ochutnal si ho zamiloval. Pouziva se do testa podmasli. A ja delam originalni napln. NAsla jsem si recept na you tube a kamaradka co umi velmi dobre anglicky mi ho prelozila. Ja rozumnela kazdy 10 slovo :confounded: Napln je z syra,mascarpone a slehacky. Jo a do testa sem barvu dala zatim jen jednou, pac dortik jedli i deti a prislo mi to zbytecny. Dalsi Ecka navic.
8. aug 2012 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix čo je to "podmasli" ? Už som to tu čítala to slovo, ale neviem čo to je.

@levandulka3 ja veľmi rada robím tieto http://www.milka.sk/milka1/page?siteid=milka1-prd&locale=sksk1&PagecRef=657
a včera som si kúpila silikónovú formu na muffiny a chystám sa vyskúšať tieto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=39401
8. aug 2012 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 Podmáslí

Podmáslí je mléčný výrobek, který vzniká jako druhotný produkt při stloukání másla. Alternativně se vyrábí také kysáním mléka, případně mléka smíchaného s pravým podmáslím, pak se nazývá také kysané nebo šlehané podmáslí.. Má mírně nakyslou chuť a používá se také v kosmetice. Obsahuje 0,5 % tuku.

Mléčné bílkoviny jsou též hodnotné, tělo z nich dokáže zpracovat až 85 %[zdroj?]. Aminokyselinami přispívá k výstavbě svalů a buněčných stěn[zdroj?]. Kromě toho podmáslí obsahuje i mnoho vápníku, který pomáhá předcházet osteoporóze a zaručuje tvrdé kosti a zdravé zuby. Lecitin udržuje mozek v kondici a posiluje nervy. V podmáslí se nachází dokonce 2× více lecitinu než v plnotučném mléce[zdroj?]. Mléčný cukr je ideálním dodavatelem energie s dlouhodobým efektem, napomáhá trávení a podporuje vstřebávání minerálních látek – vápníku a hořčíku. Kromě těchto výhod se úspěšně používá v kosmetice.

Průměrné výživové hodnoty ve 100 ml: Energetická hodnota 152kj/38kcal, bílkoviny 3g, sacharidy 3,8g, tuky 0,5g
8. aug 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix a to sa kupuje, alebo doma vyrába?
8. aug 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 podmáslí je cmar :wink:
8. aug 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cmar tak to bych nevedela ja
8. aug 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 to fakt gelove farby za 1,88 :confused: :confused: :confused:
to by som si aj ja prosila...aj postovne si zaplatim aj balne...sak to je polovicna cena :confused: :sunglasses:
8. aug 2012 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adra17 :grinning: vďaka
@sisix taká bežná vec a tak zložito to znie, keď som čítala ten popis, ale fakt som sa až tu prvý raz stretla s tým pojmom, že "podmasli" :slight_smile:
8. aug 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 hlavne, ze uz vime :grinning:
8. aug 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h super, krasne... :wink:
@dm1 fakt fakt:slight_smile:
daj vediet co by si chcela, aby sa nevypredal :slight_smile:

@pipka fakt fakt... mam tam zlavu :slight_smile:
8. aug 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, na hladenie marcipanu potrebujem tuto pomôcku, možem ju kupit aj v hobby obchode? alebo je rozdiel čo ponukajú v cukrárenskych e-shopoch??
8. aug 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vera1132 podla mna je zbytocne spekulovat a zhanat nahradu pretoze toto cukrarske hladitko maju v cinskych obchdoch aj do 2 eur a je ozaj super
8. aug 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nejaké typy na tortu pre 14 ročnú slečnu?
8. aug 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 mozes prezradit kde v LV maju take skvele veci?
8. aug 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 kabelka?
8. aug 2012 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no super som netušila že aj u činana je niečo také, lebo pozerala som všeliake e-shopi, a tam su rôzne podmienky ked chcem len dve veci tak ajtak musim nakupit nad niaku sumu. za taku radu kde by som to mohla zohnat mooooc dakujem.
8. aug 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby-pekarky, robili ste niektora tortu auto Bugatti? Neviete mi pomoct s nejakym postupom? Dakujem
8. aug 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvá drôtikovaná :slight_smile: vďaka @anibas
8. aug 2012 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@janula.h tá je krásna :dizzy_face:
8. aug 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h nádhera, krásná nepřeplácaná.
8. aug 2012 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok