• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@janula.h
@mrka2 tie peciatky? :slight_smile:
8. aug 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 jaj to sú pečiatky? ja som myslela že to sú vykrajovačky :confounded:
8. aug 2012 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h hej to su peciatky na ozdobu potahovky... :wink:
8. aug 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 nie, nie peciatky, ja som ti odpovedala,co si mi pisala.. ten valcek a aj tie srdiecka :dizzy_face:
8. aug 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 dobre pisem si a kupim :slight_smile:
potom mi do IP posli adresu , dakujem :slight_smile:
gelovky a ostatne nic nepotrebujes, nech ta mam komplet zapisanu :slight_smile:
8. aug 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 jaaj? pockaj... popozeram :grinning: :angry: vidis? viem,ze mi netreba,ale... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
8. aug 2012 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 dreveny otocny podnos 12,39 :slight_smile:
8. aug 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 aj extragelovky sú? a gelovky wilton?
8. aug 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som robila minitortičku pre môjho najmladšieho miláčika k zajtrajším 2. narodkám, pred dvomi rokmi nás všetkých riadne potrápil, ale od vtedy robí len radosť, je to náš anjelik / s rožkami/
8. aug 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@pristela tohle mají u nás ty růžičky :wink:
8. aug 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 to ke krásna tortička :slight_smile:
8. aug 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bzucinka2 a myslíš, že keď pritlačím, nebude sa to dať vykrojiť, aby bol z toho kvet?
8. aug 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 extra cierna 5,11 :slight_smile:

@vlada111 neviem neskusala som :slight_smile:mozem skusit zajtra vecer, ked budem potahovat tortu :slight_smile:
8. aug 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 kalsicka gelovky 1,88
8. aug 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 kraaasna želvička :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. aug 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dnes este pockam ci niektora nieco chcete a zajtra by som to objednala, aby sa nam neminuli tie perlete :slight_smile:
8. aug 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Ahoj, tak dorta co sme o ni mluvili ma byt pro 25-30 lidi.TAkze mam udelat tu 26 a 18? Nebo mam koupit vetsi formu a udelat treba 30 a 22 ??? Diky za radu
8. aug 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčence moje, dnes som dospela k názoru, že som totálne mantavá čo sa týka robenia kvietkov na drôtiku :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Včera som si nachystala lupienky na ľaliu, dala ich na drôtiky, nechala do dneska vyschnúť. A dnes, keď som ich viazala pekne sa mi polámali :confounded:. Takže z ľalie je ... nič.
Čo sa týka stuhy na torte, ja dávam aj saténové aj obyčajné a nemám s nimi žiadny problém. Keď sa aj torta trošičku orosí a stuha tiež ono to nie je vidieť, fľaky sa mi neurobili ešte nikdy a na tortu ich prichytávam špendlíkom. Najprv som sa bála, aby špendlík nezjedli, ale stuhu musia dať z torty dolu tak či tak a so stuhou vytiahnú aj špendlík.
@prislelka aj ja mám objednávku na september na svadobnú bielo-zlatú tortu, predstavu už v hlave mám, uvidím, čo s tortou dorobím, ja veľmi zlatú na tortách nemusím :wink:
8. aug 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas bananovy som skusala
8. aug 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ako pre Teba :grinning:
8. aug 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
8. aug 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby, pripájam moju prvú poschodovú (a určite aj poslednú :grinning: ) Chcem sa opýtať, tam ako mám to srdiečko s obrúčkami, je to veľmi gýčové? ešte je tam len položené. tie guličky tam boli nalepené, ale sa mi vo vnútri odlepili :angry: - môžem ich tam vysypať viac? Už sa mi veru nechce nič robiť.
8. aug 2012 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@petraxy6 krasna. ja by som tam to srdiecko asi uz nedavala, mozno prstienky by som zapichla len tak do potahovky,ale to je tazko takto radit, kedze v skutocnosti vyzeraju tie torty uplne inak ako na fotke a mozno to je len moj uhol pohladu. :slight_smile:
8. aug 2012 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 ďakujem a kde "drbnem" obrúčky :grinning:
8. aug 2012 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 som nedočítala, lebo neviem ako vy, ale ja mám túto stránku takú širokú, že by som potrebovala ešte jeden monitor :grinning:
8. aug 2012 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petraxy6 ja to mam tiez siroke. no tam,ako mas to srdiecko,tak to prec a len obrucky tam supni,alebo nechaj tak. aj tak to je pekne :slight_smile:
8. aug 2012 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 a bude to dobre vyzerať? :sweat_smile:
8. aug 2012 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok