• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@petraxy6 neviem :grinning: ved si ich len priloz,ci ti to pasuje a ked nie,tak nechaj to srdiecko tam..
8. aug 2012 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. aug 2012 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petraxy6 aj ja by som urobila tak, ako radí @mrka2 :slight_smile:
8. aug 2012 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@petraxy6 pocuj a neurobis este jednu ruzu? :confused: ja osobne davam furt neparny pocet :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. aug 2012 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mrka2 hore mám tri a dolu jednu. to nie je ako na pohreb :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A kde ju mám dať?
8. aug 2012 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@petraxy6 nieee no ved v pohode.. :grinning: uz ta nejdem poucat, torticku mas velmi peknu, uz si vyloz nohy :slight_smile:
8. aug 2012 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petraxy6 ja by som ju dala úplne dolu na pravú stranu
8. aug 2012 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps kde ako je "závoj" či už ju asi len ZJEM :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@mrka2 ale ty nepoučaš, ja som sa prišla opýtať :wink: no a nohy si vyložiť chcem, ale ešte musím popratať :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: neznášam ten bordel
8. aug 2012 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petraxy6 juuj, veru to aj ja neznasam upratovat ten vybuch v kuchyni.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. aug 2012 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@petraxy6 myslela som na opačnú stranu tej, ktorá je na tom medziposchodí a vedľa spodného poschodia, píšem jak maďar. Ale ak máš chuť, kľudne ju zjedz :grinning:
8. aug 2012 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mrka2 :wink: :wink: :wink:
Aj tak vás obdivujem žienky. Ja robím torty málo a toto mi dalo zabrať :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to ešte nehovorím, koľko som toho pojedla :grinning: :grinning: :grinning: - vlastne celý deň som na vode a na koštovke :grinning:
8. aug 2012 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps ano, aj mne tam pasuje. cize celkom dole na podlozku na pravo :wink:
8. aug 2012 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@petraxy6 ja tiez robim malo, max.2 tyzdenne,ale ja to nekostujem, len plnku vylizem a to je vsetko :sweat_smile: :grinning: mne marcos nechuti :slight_smile:
8. aug 2012 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mrka2
@petraxy6 ja už nekoštujem nič, stačia mi tie sladké vône a som najedená. Keď sa ma pýtajú, ktorá plnka je dobrá, tak hovorím, že ja neviem :grinning: :grinning: :grinning: mne nechutí žiadna moja torta :grinning: :grinning: :grinning:
8. aug 2012 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mrka2 @lamps Ok idem skúsiť a tie obrúčky teda dám kam?
@mrka2 No mne SF tiež nechutí až tak, len ja som si objednala Formix, ale som s ním neťahala, lebo ho asi zožeriem len tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. aug 2012 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. aug 2012 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps hiii ale to nesmies tak rozpravat!!! isto su vyborne! ja tiez nejem svoje torty,ale tu mascarpone mam rada a aj parizsku a aj jogurtovu.. no a aj vanilkovou nepohrdnem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale to len z misky vylizem,ked sa zvysi,inak tortu tiez nemusim :slight_smile:
8. aug 2012 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@mrka2 že max. 2 týždenne :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: , toto je moja 6-ta tento rok a prvá poschodová :sweat_smile:
8. aug 2012 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a kam ich dám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. aug 2012 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petraxy6 daj ich tam,ako su,ale bez toho srdiecka,len zapichni do potahovky. hej? no ked budes potahovat s formixom,tak daj vediet,aky je,ci sa dobre s tym robi,lebo ja poskulujem po nom uz davno :slight_smile:
8. aug 2012 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petraxy6 tam, kde Ti radila @mrka2
@mrka2 no ja im poviem ako chutia, mne osobne najviac asi chutí jogurtová. Ja nehovorím, že moje torty sú zlé, len mne nechutia :sweat_smile: prešla ma chuť na sladké, tak rok dozadu by som si dala za sladké oko vypichnúť :grinning: a keď som kojila ani nehovorím, ale už ma to našťastie prešlo :grinning:
8. aug 2012 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mrka2 nechcela som sa formixom, lebo to si nechám keď budem piecť pre nás niečo. Takú mňamku tam nedám :grinning: :grinning: :grinning: A je mäkkučký a menej taký ako keby "gumový" . vyzerá že sa s ním lešie pracuje ako so SV, len budem mať aj obavy, či sa nebude trhať. A chuťovo, je fakt výborný :grinning: :grinning: :grinning: :confused:
8. aug 2012 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ja tiez nemusim sladke, ja som skor na suncicku a masko :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked som bola tehotna s Vilkom,tak som doslova zrala cokoladu,co ja fakt nemusim mat. :slight_smile: ale uz ma to postupne prechazda. ale tie kila mi furt nejdu dole :rolling_eyes:
8. aug 2012 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petraxy6 ked je makky,tak to nebude velmi dobry na taketo tepla... skor v zime. ale raz si ho isto kupim,ked taky fajny :slight_smile:
8. aug 2012 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 neboj kilečká pôjdu postupne dolu. Ja som veľmi slabý jedák, najradšej by som bola, keby som nemusela jesť :sweat_smile:, ale keď som bola tehotná, tak mi chutilo riadne a hlavne ovocie a mrkva - tej som zjedla tony, kaleráb - ani nevadilo, že je taký drevnatý, to boli moje pochúťky :grinning:
8. aug 2012 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bzucinka2 skúšaj, skúšaj :grinning:
8. aug 2012 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 ja len tie veci od číňana, a tie farby a iné to majú kde?
8. aug 2012 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a kde je to stretko???????????a kedy??????
9. aug 2012 o 01:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 ja potahujem jen formixem a jasem 100% spokojena.
9. aug 2012 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Robil niekto z vás "jogurtový krém" ale s tým, že miesto želatínového stužovača použil Creme Ole?
9. aug 2012 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok