• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@ankalv1 ja som citala, ze uz sa neda zohnat, ani som ju nikde nevidela teraz v poslednej dobe, ale mozno pomoze toto http://tortyodmamy.sme.sk/slubeny-postup-na-kvet-z-calyx-vykrajovacky ak mas klasicky calyx vykrajovacku (nemusi byt ani slzicka z plechovky, mozno mas doma aj slzicku klasicku vykrajovacku, co sa ti hodi
9. aug 2012 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 ďakujem tú calyx tiež nemám,dá sa objednať z netu?
9. aug 2012 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 no aspon sa nenudis :sweat_smile:
dufam, ze tebe manzel nepovie vecer ako mne...ze co tu tak cele dni robim? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: sa vzdy schuti zasmejem :angry: :grinning: :grinning:
9. aug 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 hej, urob dvojitu davku, z 8 vajec a to ti v pohode postaci, pec na miernom stupni, ja tak 130-150°C :wink: podla potreby :wink:
9. aug 2012 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ankalv1 da sa aj z netu, alebo aj hockde u cinana mavaju tu 3ks sadu...podla toho ake chces :wink:
9. aug 2012 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka nieee...on mi zas frfle, preco beriem objednavky ked nemusim nic robit len sa detom venovat :rolling_eyes: ...lenze keby nezoberem, tak by som sa doma len tak zcvokla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: takto zarobim aspon na potaovku, co mi zjedia moje deti, lebo chcu tiez modelovat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. aug 2012 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 ja mu zas poviem, ze kebyze nezarabam ja, tak nemame z coho zit...bo on nezaraba :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ze tiez by som si rada na gauci lezala a deti nech si robia co chcu...ako to robi on, ked ich naaahodou hodinu strazi :rolling_eyes:

pre mojho manzela predstava o zene na MD je, ze deti sa hraju v izbe a ona spi alebo lezi pri telke..a max ide poobede na ihrisko :angry: :angry: :sweat_smile: jaaaaaaaaj raz ho tu necham na tyzden s detmi sameho, nech sa zobudi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. aug 2012 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pipka počkaj na 22.9. !!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. aug 2012 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas saaaaak uz sa dockat neviem :grinning: :grinning: :grinning: len sa hrozim toho, co tu najdem, ked sa vratim :sweat_smile:
ale hadam budu aspon živí :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
9. aug 2012 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka tak to mame doma uplne ine...moj aj ked je doma, tak pracuje a deti mu vtedy nesmu behat za chrbtom, lebo sa nevie sustredit a neda sa mu pracovat a ked som ho nechala sameho doma, ze som sla na zumbu, tak sa za 2 hodky ani vycurat nesiel, lebo on musel sediet pri detoch aby sa nahodou nepobili alebo aby niekde nespadli a neudreli sa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a vtedy nevie nic ine urobit, iba deti "strazi" nenavari neuprace, nenakrmi a pod. ani telefony vtedy vraj nedviha :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a na druhej strane ja fakt na tom nezarobim lebo dost torticiek ide ako darceky a na navstevy nosime a pod. :wink: naozaj to mam skor pre zabavu a relax
9. aug 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 ďakujem :slight_smile: prosím ťa a z akej hmoty robíš ozdoby? lebo minule som skúšala z PDT a nebolo to ono
9. aug 2012 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ankalv1 ak by si chcela, mám jednu calyx vykrajovačku doma, neotvorenú, ale iba jeden kus v balení, nepoužitá, nerozbalená, ak chceš posuniem za symbolickú cenu,večer ti premeriam veľkosť
9. aug 2012 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 super ďakujem :slight_smile:
9. aug 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ankalv1 u nás majú činania ten calix všetky tri veľkosti za 2,50 tuším...viac isto nie,ak by si chcela,možem ti poslať,v pondelok pojdem určite do mesta :wink:
9. aug 2012 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ankalv1 ked chces aby sa ti leskla cela torta tak kup radsej perletovy sprej je to rovnomernejsie praskom je to flakate ten je skor na ozdoby
9. aug 2012 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ankalv1 ja robim zo smartflex velvet vsetko, aj potahujem aj ozdoby, figurky...
9. aug 2012 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 ďakujem pekne,pozriem zajtra u nás či to nemajú a keď nie napíšem ti :wink: :wink:
9. aug 2012 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 no tak o tom zarobku ani u nas az tak nemoze byt rec...ale tak nieco mu povedat musim :sweat_smile: :grinning:
inak by ozaj zaspal na vavrinoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja zatial vsetko co zarobim , oplieskam na pomocky :sweat_smile:
9. aug 2012 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dm1 super to je presne ono,ďakujem :slight_smile: ale aký,strieborný?
9. aug 2012 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ankalv1 pokukaj,vyzerá to tak že už takmer v každom meste ich majú tieto vykrajovačky ,treba hľadať :wink:
9. aug 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. aug 2012 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ankalv1 ja ked chcem,aby sa mi leskla torticka,tak praskovu - take nieco http://www.cakedecorations.eu/cakedesign/eshop/8-1-FARBY/0/5/482-SGF-praskova-perletova-farba-snehova-vlocka farbu si naklepem do vrchnacika a jemne rozfukam na tortu. niekde som to citala a je to fakt pekne, nemas ziadne flaky. a hlavne vydrzi dlho taka farba :slight_smile:
9. aug 2012 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika1985 krásne
9. aug 2012 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: :wink: :wink: @mrka2 @dm1 skvelé baby ďakujem
9. aug 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisix a aj teraz v lete je formix OK?
9. aug 2012 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky z kolika vajec pečete ve formě 15x15cm?Je to malinká forma. :sweat_smile:
9. aug 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h krásne @simasa krásna @petraxy6 krásna @ajka82 krásne figúrky @mariann2 krásna korytnačka @bzucinka2 ďakujeeeeeeem. Klobúk , torta s opičkami a srdiečko s motýlikmi, z toho si už len vyberiem. Ešte raz ďakujem.
9. aug 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lifinka podla mna zo 4 :wink: alebo teda podla toho aka je hlboka? mozno aj z troch by stacilo :wink:
9. aug 2012 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka počítám, že má na výšku tak 6-7cm.díky
9. aug 2012 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka mramorák ti zo 4 vajec podľa mňa ujde z tej formy :slight_smile: ,neviem teda,aký máš recept :confused:
9. aug 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok