Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pipka
9. aug 2012

@lifinka tak to by mal asi aj z dvoch vajec stacit 😉
ja do okruhlej 18 cm, ale vyska 8 cm robim zo 4 a je to akurat po vrch..ani nezrezavam ani nezarovnavam 😉

daducha
9. aug 2012

@bzucinka2 ja by som si prosila valcek a tie detske vecicky .Da sa este ? Dakujeeeeem mooooc 🤐 🤐 🤐

lifinka
9. aug 2012

@lucula73 jj, dělám kombinace z mramoráku, takže risknu max.3vejce.... 😉

bzucinka2
9. aug 2012

@ankalv1 dole v diturii 🙂 a aj v krytej nieco maju ale trosku drahsie 🙂

bzucinka2
9. aug 2012

@ankalv1 aj ten calyx maju tam u cinana 🙂

bzucinka2
9. aug 2012

@daducha jasne pisem si ta 🙂

bzucinka2
9. aug 2012

@miciatko halo halo stale cakam 🙂

ankalv1
9. aug 2012

@bzucinka2 super ďakujem tak zajtra nabehnem 😉 😉

bzucinka2
9. aug 2012

jaj a este mam len som to neodfotila a neviem to ani najst nikde v obchode, a uz som to kupovala, len neviem nazov take biele perlicky podlhovaste na silone biele v jednom zvazku je 12 mensich zvazkov po 3 cize je tam36 jednotlivych paliciekdlzky 27 cm a cast s perlickasmi 14 cm...
no pisem jak hotentot, ak niekto najde link, tak hodte, nech viete na co myslim 🙂

sisix
9. aug 2012

@mrka2 delala jsme v horku jeden 3 patrovy. Potahovalo se mi dobre jen sodni patro s emi potilo, zbyle de ne.

daducha
9. aug 2012

Babulky, mam robit Woodyho a Buzza z Toy story a kedze moje deti to akosi neberu,tak nemam doma ziadnu tuto hracku.mate prosim niekto ulozeny fotopostup na nich.
Dakujeeeem 🤐

mariann2
9. aug 2012

@bzucinka2 aj ja ťa poprosím detský setík /body, kočiarik, fľaštička/, srdiečka s piestom a ti pečiatky ruže, ďakujeeeem

bzucinka2
9. aug 2012

@mariann2 pisem ta 🙂

sisix
9. aug 2012

Teda holky, vy mi davate. Dnes ce mi celou noc zdalo, jak u vetnamcu zhanim tvoritka na dort. 😀 Musim rict, ze fuska to byla. 😀

reruna
9. aug 2012

Ahoj, po dlouhé době zase peču pro nás malý dortík, máme zítra s mm výročí 10 let od svatby a vůbec se mi nedařilo, mramorový korpus - první se mi zdrcnul a druhý mi udělal sopku a hrozím se toho, jaký bude, až ho rozkrojím, pro mě je mramorák nejlepší chuťově, ale vždy je sázka do loterie, jestli se povede. krém chci dělat ten vanilkový, co tu dávala pristela, ale nesehnala jsem pravou vanilku, na zdobení asi nebude moc času, protože děti měly zase dnes svůj den, tak snad se to aspoň bude dát jíst

sisix
9. aug 2012

@reruna a na kolik peces??? Ja ho dlema taky a zatim vzdy v pohode. Pecu na 150-160 stupnu

lamps
9. aug 2012

@bzucinka2 jéééj, tie vykrajovačky na kočiarik, koníka... by som aj ja rada, ak je to ešte možné, pirhoď mi to ku tomu valčeku, prosím, prosím 😅 😅 😅

bzucinka2
9. aug 2012

@lamps jasne, dufam, ze tolko budu este mat 🙂

bzucinka2
9. aug 2012

@lamps celu sadu, ci len konika a kocik?

bzucinka2
9. aug 2012

niekto minule zhanal simpsona ..http://tortyodmamy.sme.sk/homer-simpson-1

bzucinka2
9. aug 2012

@daducha woodyho som nenasla, ael mozno aspon z obrazkov popozeras 🙂 http://www.google.sk/cse?cx=partner-pub-9609798...

miciatko
9. aug 2012

@bzucinka2 asi uz neskoro vsak?, ja som sa sem dostala az teraz daj mi 10 minutiek a vyberiem, ak nie nevadi . . .

lamps
9. aug 2012

@bzucinka2 celú sadu 😅

bzucinka2
9. aug 2012

@miciatko ja stale na teba cakam 🙂

bzucinka2
9. aug 2012

@lamps ok

bzucinka2
9. aug 2012

baby , potom mi poposielajte adresy, ktore ste mi ich este nenapisali 🙂

bzucinka2
9. aug 2012

sFV pomaranc 8,37 1,4 kg

miciatko
9. aug 2012

@bzucinka2 uz som ti to poslala cez IP, strasne si zlata ,moooc dakujem

lucula73
9. aug 2012

@bzucinka2 odkiaľ máš ten pomaranč?mne tiež včera prišiel SFV pomarančový a veľmi sa mi páči,pekne vonia aj chuť má dobrú 🙂