Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

bzucinka2
9. aug 2012

@miciatko nemas za co dakovat, az ked to budes mat doma 🙂 nic nemam v poste!!!!

@lucula73 z www.natortu.sk po vernostnej zlave 🙂

janula.h
9. aug 2012

@bzucinka2 juuuj ja chcem tie detské veciiiiiii a ten valček a bodlo by aj tie ruže a aj tie kostice tie boli po koľko?

reruna
9. aug 2012

@sisix peču stejně jako ty, já fakt nechápu, minule se mi podařil úplně krásně

lawli
9. aug 2012

...kočky potrebujem pomoc...kúpila som si kovové obrúčky a neviem ako na ne...ako ich dať na tortu a nepoškodiť poťah ?? 🤐

janula.h
9. aug 2012

@lawli sú rozstrihnuté?

bzucinka2
9. aug 2012

@janula.h detske 4e, valcek 4,5, ruze 2,5, fialove kostice 4,5, zlte kostice4,3 😉 tak daj vediet co z toho...

bzucinka2
9. aug 2012

@miciatko NIC MI NEPRISLO!!!!!

vlada111
9. aug 2012

@bzucinka2 až teraz sme prišli domov, prosím vypichopvače na hortenziu, tie pečiatky tiež. A z tej stránky poprosím toto:
- http://www.natortu.sk/gumpasta/renshaw-na-kvety...
- gelovku wilton Burgundy
Ďakujem moc. Prím pošli mi údaje k platbe, po zaplatení ti pošlem adresu. Si poklad 🙂

levandulka3
9. aug 2012

@bzucinka2 na tie kostice som sa aj ja ulakomila ale nie su dobré tie biele koncovky su tam len chabo prilepené a lámu sa pozor na ne 😖

lawli
9. aug 2012

@janula.h áno sú...

petkaa28
9. aug 2012

@bzucinka2 ak su este volne, prosim si cislo uctu do ip 🙂

petkaa28
9. aug 2012

Konecne som sa odhodlala na kvety :D a na dlho si dam zas pokoj :D

bzucinka2
9. aug 2012

@vlada111 oki, ked budem vsetko mat tak ti pisnem 🙂
@petkaa28 nenapisala si ze co ci je volne 🙂

rapunzel1
10. aug 2012

@vecernicci ďakujem veľmi pekne, zajtra odskúšam 🙂

rapunzel1
10. aug 2012

@bzucinka2 prosím ťa a kde to majú také dobré ceny??? Lebo najlacnejšie farby som našla za 1,90 v pravej čokoláde.. díky

artepf
10. aug 2012

ahoj, přidávám svůj první ze třech na tento víkend, požadavek byl auto ze seriálu Knight Rider, pro pětiletého kluka, což jsem trošku nechápala, že ho může bavit takový seriál někde z 80tých let 😅 , navíc jsem nikde nenašla vůbec žádnou inspiraci 😒 .

bzucinka2
10. aug 2012

@rapunzel1 www.natortu.sk, ak tam uz mas vernostnu zlavu 🙂

baby tak s tymi peciatkami to ide aj vykrajovat, len treba na tenko vyvalkat, ja som skusala na K2 a islo to 🙂

petkaa28
10. aug 2012

@bzucinka2 ahoj, dakujem strasne moc za ochotu, akurat mi kolegyna hovori, ze ide na vikend do Tabora v cr, tak jej robim zoznam odtial 🙂

bzucinka2
10. aug 2012

@miciatko nie cakala som na teba a dnes objednam 🙂

rapunzel1
10. aug 2012

ak si ešte neobjednávala môžem poprosiť aj ja
http://www.natortu.sk/wilton-gelove-farby/gel.-...
http://www.natortu.sk/wilton-gelove-farby/gel.-... peach
nejde mi to nejak dať dobre link, tak len takto ešte Ivory, telová farba
medenná copper
prachová farba RD oranžová-tekvicová
sprejová forba PME perleť
ak by to bolo ešte možné, tak mi prosím pošli číslo účtu, sumu a pošlem ti adresu, ďakujem veľmi pekne

mates22
10. aug 2012

ahoj, tak tady je moje dlouho odkládaná růženka, nakonec to holčičky chtěly takto. Je to jen s marmeládou, i pod potahovkou, jsem měla strach, ale celkem překvapivě dobré, jen hladké to dokonale nešlo. A ze zbytků pro naše holčičky na odpoledne, něco jako želva, jen taková opravdu superrychlovka 🙂

rapunzel1
10. aug 2012

hotovo :D

rapunzel1
10. aug 2012

@bzucinka2 prosím ťa, napísala som ti, čo by som si prosila, len som to hodila bez tvojho niku nechtiac, vidíš to tam prosím ťa ???? a dá sa to ešte objednať? Ďakujem

pristela
10. aug 2012

@artepf suproveho ho mas 😵 😵 Knight rider je ale aj v novsej verzii 2008 a ten žeru aj moje decka , dokonca aj ten 13nast rocny, ale len ak je v telke, nejak nevyhladavaju , oni niesu na nic nikdy nejak moc vysadeny 😅 , aha , mrk :

https://www.youtube.com/watch?v=t2Yw0DVGRKQ

@rapunzel1 ta zabkova je kraaasna aj podlozku ma 😀 a tie leknaaaa 😵 😵 😵 😵 😵

mates22
10. aug 2012

Holky, nemáte některá inspiraci na dort se želvičkama pro holčičku? Ale ne jednu velkou, normál dort a na něm marcipánové želvičky. Chtěla bych něco roztomilýho a holčičího, ale na netu nic moc ☹

pristela
10. aug 2012

@mates22 ja mma ulozenu len tuto jednu, ale na mnohe ine torticky by sa dali "dolozit" želvicky 😀

foto je inspiracia z netu !

rapunzel1
10. aug 2012

@pristela ďakujem... dám si poradiť, ešte na tej bábike nie je, zabudla som ju preložiť z podložky na ktorej som mala korpus 🙂 a naplnila, ha, tak somt o už nechcela riskovať s prenášaním na podložku 😉

bzucinka2
10. aug 2012

@rapunzel1 nasla som to jasne este to doobjednam 🙂

zuul
10. aug 2012

@bzucinka2 neskoro citam, nahodou zlte kostice a vykrajovacky detske posledne s konikom a flaskou? a mozno ten modry valcek ak ti zostal si prosim. dakujem.