Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vlada111
10. aug 2012

@mia1111 počkaj myslíš tú punčovú? Ja trúba, zabudla som na to 😅

maca77
10. aug 2012

@mrka2 veru už nemá 3 roky.... ale 11 😅 a ja tak väčšinou o takom čase začínam 😝

mia1111
10. aug 2012

@vlada111 - áno 😅 . Nevadí, to počká, keď budeš mať čas, tak mi pls odpíš 😉 . Ďakujeeeeem 😵

vlada111
10. aug 2012

@mia1111 už to tam máš 🙂

mia1111
10. aug 2012

@vlada111 - si poklad - ďakujeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵

alenv
10. aug 2012

ahoj děvčata tak se musím pochlubit svatbou🙂 a pošlu aspon fotku doru jaký jsem měla

79zuzana
10. aug 2012

@mamina1978 dnes som robila tvoj rafaelo krem a musim povedat, ze je fantasticky. Zatial sme ho len vylizovali z misky ale rano uz budeme vychutnavat spolu s tortickou 🙂 dakujem za skvely receptik 😉 😉 😉

yamahafazer
11. aug 2012

ja teraz nepeciem tak vas ani niako necitam len obrazky popozeram krasne torticky stale pribudaju 🙂

@lawli myslis tie take roztahovacie obrucky?ja ich normalne roztiahne a zapichnem do torty a este potrem spodok jedlym lepidlom

@rapunzel1 ta stymi zabami sa mi strasne paci perfektna je 😵

yamahafazer
11. aug 2012

@alenv nadherne svadobne a konecne vidim aj modru vyzdobu 😵 moja oblubena farba je modra 😀 ja som mala tiez na modro 😵

reruna
11. aug 2012

@alenv gratuluju ke svatbě, krása a dort sis dělala sama?
@artepf díky, náš se dívá na primě, ani nevím, to jsou ty staré díly

A všem děkuju za liky🙂

cwilinge77
11. aug 2012

@ankalv1 mozem predat, mám asi 3 velkosti

muffinka8
11. aug 2012

@mrka2 ten kočiarik s bábom a mackom je úžasný 😵 😵 to je celý z hmoty?

A zaujímalo by ma ešte, čo robíte s ozdobami a postavičkami na torte? 😕 jete ich? lebo ja ani poťah nejem 😅

reruna
11. aug 2012

@muffinka8 u nás to sní děti i mm, oni milujou marcipán i všechny hmoty, kupované i doma dělané

ankalv1
11. aug 2012

@cwilinge77 dakujem,včera som kúpila 🙂

alenv
11. aug 2012

@reruna
@yamahafazer děkuju moc.. dorty mi dělala teta manžela.. ale podle přesných instrukcí z mé strany 😀 😀 😀

mima1311
11. aug 2012

@mrka2 ten je suprovy 😀 😀 😀 😀

mariann2
11. aug 2012

ahojte, pridávam pár mojich tohtotýždňových

lucula73
11. aug 2012

ahojte
moja dnešná,najprv že im je to úplne jedno,ako bude vyzerať a na poslednú chvílu to zmenili na ružovo-modrú 😒 🙂

lawli
11. aug 2012

@yamahafazer ano myslím tie ,ja sa toho akosi bojím ,to ich len roztiahneš a naistotu ??? fuuu tak ja nemám odvahu som myslela či si ich nejak špeciálne neprihnete...čo ja viem mala som rôzne myšlienky ,len neviem čo skúsiť 😀 😀 😀
@pipka ..pýtala som sa že ako sa davajú na tortu obrúčky ,tie kovové ,prerezané...baby ich majú tak pekne a ja sa bojím ,že poškodím poťah 😅 😕 🙄 🤐

bisy
11. aug 2012

Ahojte zienky, poradte mi nejaky cokoladovy krem a krem vhodny k jahodkam pod K2. Dakujem

lawli
11. aug 2012

...moja dnešná...všetko nechali na mne...malo to byť srdce a čokoládová plnka....inak im to bolo jedno 🙂

lamps
11. aug 2012

pridávam moju čokoládovú - vôbec s ňou nie som spokojná, ale čo už .... príde mi táká smutná, ja nemám rada tmavé farby ☹

pipka
11. aug 2012

@lawli ak su prerezane, tak ich len navlecies, to neroztrhas, neboj 😉
ja som mala take ze boli dve cez seba prekrizene ako nalezato..a tie som proste nalepila medom 😅 😉

pipka
11. aug 2012

@muffinka8 u nas sa ozdoby pojedia do poslednej omrvinky 😅 mam tu doma taku "hmotožrútku" 😀 😀 takze u nas sa nevyhodi nist 😅 😅 😉

pipka
11. aug 2012

@alenv gratulka k svadbe, bohovska je ta bozkavacia foto...maly ako decentne kuka na opacnu stranu 😅 😀 😀 😀

dm1
11. aug 2012

@lawli ja si s tymi obruckami vzdy dobabrem potah ked sa ich pokusam zapicnut 😝 . preto ich picham radsej do takych malych srdiecok co mam zo silikonky

sisix
11. aug 2012

@lamps je moooc krasna a kombinace bervy kvetu s coko je moc hezka

lawli
11. aug 2012

@dm1 presne tak dopadol môj prvý a zatiaľ jediný pokus ,tak preto sa pýtam ,už nemám guráž...a potom som to tiež riešila malým srdiečkom.... kukni na FB ,tortička z minulého týždňa ,pred dnešnou... 😕 ôsmevné na tom bolo ,že chceli šperkovničku ,a mne sa to už zdalo preplnené ,tak som povedala ,či musí byť...tak potom len skonštatovali ,že to nechajú na mňa...a nakoniec to bola nutnosť 😅 😝

lawli
11. aug 2012

@pipka bojím bojím a moc bojím....už sami to raz stalo a teraz ich už ani do ruky neberiem... a na tie dvojobrúčky nalepovacie som už tiež kukala.... 🙂

mishulle
11. aug 2012

ahoj, dortařky soudařky potřebuju poradit, z kolika vrstev korpusu dělat soudek pro 10 lidí? a mám dát do poloviny soudku podložku pro lepší krájení? poraďte,prosím, děkuju