• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

25. septembra 2017 
@lawli užasný to duhový písmo, jak se to dělá?
11. aug 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli normalne ich roztiahnem na spodok dam troska lepidla a len polozim kde ich chcem dat zaborim do tej hmoty a zacvaknem .Ved si vyskusaj len tak na kusku hmoty si rozvalkej a uvidis ako ti to pojde a potom das na tortu.Nic sa neboj ja to robim takto mozno niektore to inak robia neviem
11. aug 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli krásna a super to písmo,ako to robíš?? :wink:
11. aug 2012 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte dievcata..robili ste tu niektora 3D krtka? nasla som postup na tortyodmamy.sk ale neviem do akych misiek to robit a jak to potom dotvarovat...viete mi s tym niektora pomoct??? moooc dakujem :slight_smile:
11. aug 2012 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli tak ich pichni do ruzicky alebo do nejakej kvetinky :wink:
11. aug 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenv gratulujem a prajem vela spolocnych rokov :slight_smile:
@lawli uzasne su tie pismenka :slight_smile:

@lawli ja ich tiez davam radsej do sperkovnice :slight_smile:
11. aug 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moje tohtotýždnové:
:slight_smile:
11. aug 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
@muffinka8 ni nie.. to je normalne korpus upeceny v miske a potiahnuty. to by bolo priiilis vela hmoty,keby ze len z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
11. aug 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata prosim coko korpus, parizska slahacka a jahody, mozem dat aj mrazene? ked sa roztopia v torte nenarobia sarapatu? dakujem.
11. aug 2012 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul nie ja davam aj mrazene cucoriedky a maliny do tvarohoveho ked zabudnem rozmrazit a je v pohode :wink:
11. aug 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer dakujem ....
11. aug 2012 o 14:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 Ďakujem veľmi pekne a aj za prštek hore :slight_smile: :wink:
11. aug 2012 o 14:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katmi já ho dělala před měsícem, ale nepeču v miskách, upeču oválný korpus a po stranách vyříznu jakoby trojúhelníky aby se zvýraznila hlava od těla a dotvaruju punčovinou, tady je, ale je zpocený :stuck_out_tongue_closed_eyes: dělala jsem ho v ttěch největších vedrech a ještě je to focený mobilem
11. aug 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
@itka79 tá postavička chlapca- futbalistu je nádherná
11. aug 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 - jáááááááááááááj, zamilovala som sa do Tvojho bešamelového krému :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , aj tie višne sú super, teším sa, aké to bude spolu v tortičke :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. aug 2012 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 tak to som veľmi rada. Ja na neho nedám dopustiť. Len kočky sa ho nejako boja, aj @mizulienka sa len odhodláva :grinning:
11. aug 2012 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 - ja som nemala príležitosť doteraz ho vyskúšať, ešteže mi včera ten jeden korpus nenarástol, tak som si povedala, teraz alebo nikdy!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Je fakt super, jednoduchý a výborný...Iný čokoládový už nebudem ani skúšať, veď načo, keď tento je bombový? :wink: :wink: :wink: Tie višne som asi neurobila dosť husté, myslím, že mali byť hustejšie, ale je to pre nás, tak nevadí, aspoň nabudúce budem vedieť :wink: . Teším sa na zajtra, ako si dáme ku kávičke túto dobrotku, ešte raz ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. aug 2012 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix - už tá fotka koluje nejaký čas na FB, podľa mňa je to nechutné, takúto tortu by som ani neochutnala asi :sweat_smile: Ten vzhľad ma odpudzuje, plazov sa desne bojíííííííííííím :unamused: :unamused: :unamused: :confounded: :confounded: :confounded:
11. aug 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá tak vpodstate moja prvá poťahovaná, kritizujte čo som kde zle, aby som nabudúce vedela, čoho sa vyvarovať
11. aug 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@itka79 nádhernéééé:slight_smile:
11. aug 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja mám poťahovať tortu, hlavná vec, že sedím za PC a kukám fotečky :sweat_smile: :grinning: . Torta sa asi potiahne aj ozdobí sama :confused: :grinning:
11. aug 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ajaku nie je čo kritizovať, tortička je krásna :sweat_smile:
11. aug 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajaku no toto ak je tvoja prvá-vôbec neni o čom-ostatné budu už neviem aké-isto maja takáto prvá ani druhá ani tretia neboli klobuk dole:slight_smile:
11. aug 2012 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 dakujem poslednu dobu mám mániu robiť postavičky-akosom ich nechcela-tak ma začali hrozne baviť:slight_smile:
11. aug 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajaku je suprový :wink:
11. aug 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka @yamahafazer @bzucinka2 kočky vďaka za rady ,budem musieť trénovať :confused: :confused: :confused:
11. aug 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani neviete, ako ste ma potešili, že sa páči, - ďakujem :wink:
11. aug 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishulle @ankalv1 @bzucinka2 ďakujem kočky ....písmenká som robila tak ,že som si zobrala fabry aké som chcela ,vyvaľkala som si ,nie rovnako hrubé ,šnúry .....priložila k sebe a vaľkala iba po dlžke ,potom ,som klasicky vyrezávala ....podľa spoju farieb aké som chcela ...dúfam ,že ste ma pochopili ,ak nie píšte :wink:
11. aug 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisix fuj to ani ja, by ma rovno vystrelo :-P
@mia1111 to je aky besamelovy? nemam poznacene :slight_smile:
@mia1111 to niekedy poznam aj ja :slight_smile:
11. aug 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok