• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

ahojte baby...najde sa tu nejaka kosicanka, ktora by mi spravila na zakazku tortu snehulienku?
12. aug 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby otazocka, vy ked robite muffiny a nahodou vam na vrchu praskne, ze sa vytvori schod, aj ju zrezete? ja domace nechavam tak,ale keby nahodou niekto chcel mimo rodinu... :confused:
12. aug 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 tvoje baby tie torty aj jedia?lebo moja mala absolutne nic ona nezje ani kusok torty ani zakuskov a malokedy niakeho kolaca ona vobec na taketo neni ona je skor masova a jedine co si da kusok hmoty marcipanovej to je vsetko
ja ked robim muufiny tak ich nemam vobec ako sopky davam presne do kazdej na rovnako aby boli rovnake a vzdy su pekne za rovno este som nic nezrezavala
12. aug 2012 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 no blba, taka varianta ma voooobec nenapadla... :sweat_smile:
12. aug 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas je fakt úžasná, juj :slight_smile:
12. aug 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 to je niečo nekutočné, juj šikovné detičky
12. aug 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 ... nádherné. Máš šikovne detičky aj synovca. Obdivujem Teba aj aj ich , len tak ďalej.
12. aug 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 nádherná, jemnučká tortička. Si šikulka ... istotne sa veľmi tešili . Teším sa s Vami aj ja :slight_smile: :wink: :slight_smile:
12. aug 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yamahafazer no divila by si sa, ale potahovky mi zjedia vsetko co dostanu a tortu tak isto...muffiny su na tom tak, ze zjedia polovicu a zvysok mam dojest, a hned potom zoberu dalsi muffin, zas polovicu a zas mi daju dojest... :wink:
hej len niekedy ked robim tieto cokoladovobananove muffiny, tak asi podla toho aky kus a kolko coholady sa mi pritrafi, tak mi vzdy nejaka jedna alebo dve prasknu...preto sa pytam... a snazim sa davat rovnako vsade
12. aug 2012 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 dakujem velmi pekne, pomôze :slight_smile:
12. aug 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamina 1978 jeeeeeeeej ... to sa teraz zdá, že som opáčikovala jedno dva razy . Ale prvá odpoveď je na tie detské tortičky tvojich detičiek a synovca a ten druhý na Tvoju nádhernú tortičku mamina 1978 .
12. aug 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps jee, andelica :grinning: ja dostala tu "tvoju" zakázku :sweat_smile: :sweat_smile: svadobná torta podla mna :grinning: teda maju ju u mna na 1.septembra objednanu uz dlho , ale az vculeky mi napisala ze ju nechávaju celu na mna :grinning: napisala ze hore dvoch holubkov :grinning: :grinning: ale , že nemus byt ak ja nechcem :grinning: co jasne že nechcem , sa vcul len modlím len aby nenapísali, ze ju chcu len cisto bielu :confounded: moc, moc prosim aby chceli farebne kvety :grinning: :grinning: a je im jedno ci dvoj ci trojposchodacka/teda jasne na kg sme uz dohodnutý/ :grinning: :grinning: :grinning: juj , ale som rada :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela :grinning: to pekne, mi kradneš zákazky :grinning:, ale teším sa s tebou. Tú moju síce zrušili, ale ja dúfam, že príde druhá príležitosť. Kvietky mám vymodelované, už ich len použiť a možno to bude už o dva týždne, niečo sa črtá, uvidím, čo z toho bude :sweat_smile:
12. aug 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas uzasna kombinacia farieb :slight_smile:
12. aug 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps :grinning: :grinning: :grinning: ja ju robim len tutoky, né ako ty Italiano :grinning: tam este nesiaham :grinning: :grinning: :grinning: a ake kvietky si nakoniec mala ? myslim farbu
12. aug 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bzucinka2 fantastikus, uplne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sladkááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@muffinka8 ja uz ani neviem z akej znacky coko som robila ale viem že to robia aj z kinder cokoladok :grinning:
@csina och , je mi luto ale postup nemam , som si len nakrelila obrys klaviru a pak podla toho zrezavala :confounded:
@mamina1978 oo , mnaaam , sikovne detvaaaky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ta biela nafukovacia ryba nema chybu!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. aug 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@csina mám uložené tyhle klavíry, jsou to inspirace z netu, některé jsou od holek z Mk a jeden jsem dělala i já - ten s těmi modrými květy, vyfotila jsem ti ho i zblízka, je celý z hmoty. Pokud chceš klavír jako dělala pristela, tak myslím, že je to vyřezané z obdélníku
12. aug 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@csina ten krtek se mi tam dostal nedopatřením :grinning:
12. aug 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@reruna skusas nasu pozornost, ze? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@reruna oooo, ten biely s ciernym lemovanim je naaadhernyyy :dizzy_face: :dizzy_face: to keby si sem dala skor, by som ho isto robila takto, fantastikus to vypada :dizzy_face: :dizzy_face:
12. aug 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@reruna krásne ďakujem... :slight_smile:
@pristela len otázočka, poťahovala si MMF? čokohmotou? a na to biele detajly?? mám na mysli ten spodok... dik :slight_smile: a otvorené krídlo si poťahovala nejakú oplatku, či?
premýšľam aký korpus a plnku zvoliť, aby sa mi to neroztopilo, má byť viac ako 30°C keď to budem robiť aj keď bude oslava..
12. aug 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ten tvůj je taky krásný!
12. aug 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte
po dlhsom case sem pozeram, mam dovolenku tak nechodim az tak casto na net a teraz ani nepeciem torty :sweat_smile:
akurat v utorok bude mat moj drobec narodky tak dnes som po dlhsom case travila cas pri vyrobe postaviociek na tortu, drobec si vybral finley hasicke auto a jeho kamaratov tak som mala co robit :grinning: pomahala mi aj sestra bo robit tolko autickom bolo celkom dost, teraz ale neviem ako ich vsetky pomestim na tortu :grinning: :grinning:
12. aug 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela no veď aj táto moja nádejná pôjde len o pár ulíc odo mňa. Robila som nakoniec jemnulinké žlté :sweat_smile:
12. aug 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte,tu je môj vikend : ruzovy levik a srdiecka boli na zelanie, Mickeyho klubik mal skoro 6 kg, a posledne dve nemali specialny ucel,to je jeden môj staly zakaznik, ktory si objedna torty len tak, lebo mu chutia :grinning: .Tak som skusila kombinaciu modra,zelena - mam robit svadobnu v tych farbach a tie oranzove kvietky sa mi pacili,tak som to skusala :wink:
12. aug 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@csina moja nerva , vsak ja uz aj zabudla ako som ho robila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ale robila som ho ako krabicu tu je postup: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3854042987367&set=a.1698905830285.2092415.1167082231&type=3&theater fakt presne tak isto , najskor som obalila bielou MMF boky , zrezala do roviny a na vrch som pak hodila čoko MMF a zas zrezala ako vrchnak krabice, uhladila a bolo , to kridlo su zlepene torzove oplatky potiahnute tiez čoko MMF .
a co dnu v tomto teple nuz netusim ted sa aj maslo pusta :stuck_out_tongue_closed_eyes: tato bola mramorak v kakaovej verzii+vanilkova plnka s malinami
12. aug 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ked ta tu uz dnes takto pekne som vystihla, tak mám ako inak otazocku :wink: ako si prevazala tu posch. svadobnu tortu? ja idem robit teraz na sobotu 3posch. a dumám ako ju mám previezť :sweat_smile:
12. aug 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujeme vsetkym za pochvali, a deti sa moc potesili za toooolko vela laikov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a ze aj ich vytvori sa vam pacia.
@pristela
no este mam dat vediet, ze ta gulata ryba je s perletou ivory natreta, len to na fotke moc nevidno :frowning2:
12. aug 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@eliska22 tu svadobku si prevazali sami :stuck_out_tongue_closed_eyes: na kolenach :stuck_out_tongue_closed_eyes: a cesta autom co trva 20min im trvala 3/4 hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale tu krabicovu trojposchodacku som viezla ja , v kufri v obrovskej krabici a puberťák sedel v zadu v aute , prehnuty cez sedacky dozadu a drzal celu cestu tortu za špajdle , ktore som zapichla do stredu torty a nechala trcat ako drziak a pre istotu mal v druhej ruke este žehlicku keby padala aby ju nechytil rukami kvôli otlackom :grinning:
ale ja videla niekde upravu krabice na prevoz torty, len si spomenuuut kde
12. aug 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@pristela tomu sa povie do detailu premyslený postup :sweat_smile:
12. aug 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok