• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@eliska22 musim skusit ten smartflex... len je ich vela druhov...
13. aug 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka tú trávu si vyrobíš tak, že pretlačíš v lise na cesnak kúsok hmoty :slight_smile:
13. aug 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 take jednoduche??? supeer, dakujem :dizzy_face:
13. aug 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka no hej, len hmotu musíš mať takú mäkšiu, lebo zlomíš lis ako ja :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2012 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 jj, zo zasady ked je potahujem trotu tak je vonku peklo a v byte min. 27 stupnov, takze makka potahovka nebude problem :slight_smile:
13. aug 2012 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka lis na cesnak :sweat_smile:
13. aug 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 - ak dobre vidím, tak je to klasická abeceda - tlačené písmo veľké : http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/lista-c9-abeceda-tlacena-velka-a-cisla-ruzova/
13. aug 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj maminky, prosim Vas neviete mi poradit v Bratislave v Starom meste niekoho kto robi pekne chutne domace torticky, chcela by som drobcovi na oktorber, budeme mat 2 rocky. Vdaka
13. aug 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babyyyyyyyyyy :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: to som si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: chalani chodia kazdu pol hodinku vyzvedat, ci som pozerala kolko pacikov dostali za torticky. A teraz, ked ich maju uz 51 :dizzy_face: tak sa vytesuju, ze su lepsi ako ich mamina :pensive:
No som zvedava , co z toho bude, lebo uz su horsi totomaniaci ako ja :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Uz maju na planoch po dovolenke namety na ich dalsie vytvory :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@vlada111 :grinning: :grinning: :grinning: tak nemen , ked je dobre :grinning: :grinning: ja bych mala Etnu keby dam 180 :grinning:
13. aug 2012 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova krásne muffinky @levandulka3 nádherné tortičky, ten psík je ako živý.
13. aug 2012 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 tak ale oni sú v prevahe, lebo sú traja, takže keď si to vydelíš, tak vlastne toľlko like ani nedostali :grinning: :grinning: :grinning: ale nie, je super, že ich to tak chytitlo, aj mňa by to ešte viacej bavilo, keby mi už dali tortu len potiahnuť a nemusím piecť a plniť :grinning:
13. aug 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@eliska22 Ved to, ze oni nepecu a neplnia, len sa vysantia na ozdobovani a potiahnuti. Tak ale tesi ma velmi ....:slight_smile:)))), ze maju aspon trochu mojich genou........ :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Len keby menej kritizovali a komentovali detaily mojich vytvorov. :grinning: :grinning:
13. aug 2012 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps a ved s tymi zvieratkami má aj príslušestvo ked ich kupi,vždy tam niečo je prihodené,tak na čo ešte dalšie?nech tam šupne aj to ked už zvoeratká budu umele
13. aug 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka konkrétne táto z obárzkov je z krému a na to treba špeci špičku zdobiacu
13. aug 2012 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela aha to kvôli tomu, som myslela že aby sa dobre prepiekol. Tak mne nevyskakuje našťastie, takže v pohode :slight_smile:
13. aug 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 aha, tak to sa mi cenovo s poštovným neoplatí :frowning2:
13. aug 2012 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 v karlovke jak je na borskej OD centrum z opacnej strany jak je velke parkovisko, tak je cinanko
13. aug 2012 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zz134 presne tak, do mrazaku na chvilku treba a tak vydolovat z formy:slight_smile:
13. aug 2012 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka u nas je to podobne s potahovkami..., marcipan nemusime a tiez kazdy da dole, rovnako aj K2, skusili sme smartflex a ten je chutovo fajn- mali sme zatial pomaranč a čerešna a chutil dosial kazdemu z rodiny..., velmi dobre sa s nim robi ziadny problem, az na to ze prvykrat ked som kupila nevedela som to vybrat z toho vedierka... :grinning:, potom som ho otocila a sukala odtial priborovym nozom, zdalo sa mi to dost tvrde, ale to som sa mylila..., ked som ho vybrala zo sacku parkrat premiesila bol uplne super a aj sa fajn farbi..., akurat cena je vyssia..., ja by som rada skusila hmotu z cukrikov MMF, len ma odraza to či mi to vyjde, aby to neskoncilo v kosi.... a nakoniec aj tak budem musiet kupit smartflex :rolling_eyes:
13. aug 2012 o 17:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim radu, tortu na oslavu 2 žien sestier....nejaký tip, alebo inšpiraciu, vopred dakujem :wink:
13. aug 2012 o 17:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova ja robim iba s MM cukrikov...ale ja som amater a moje torty aj tak vyzeraju. Ale ked vies pekne robit tak aj s MM ti to pojde ...
13. aug 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova obcas premiesam MMF a smartflex, aj to sa celkom da:slight_smile:
13. aug 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt citala som, lebo zo smartflexu sa robi dobre a chutovo je to ake? a aku prichut smartflexu si miesala z MMF?
13. aug 2012 o 18:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rýchlovka :slight_smile: o 12 tej bol len zámer, o 16 tej odovzdaná :slight_smile::slight_smile:
13. aug 2012 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
babýýýýýý mam problem,potrebujem aby mi muffiny zostali v kosicku,krasne na rovno.Uz som vyskusala kopu receptov a vzdy krasne narastu.To je sice pekne, no ja to musim zdobit hmotou a musia ostat rovne.mate prosim na to nejaku fintu ?

P.S. dakujem za likes ,tesííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. aug 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova smartflex pouzivam vanilkovy alebo mandlovy.a kedze MMF robim kyslejsie, je to spolu fajn:slight_smile:
13. aug 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 aha to je to pri tých činžákoch?
13. aug 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 :confused: teraz neviem ake cinzaky, asi som to zle vysvetlila...z jednej strany centrumu mas terno, na poschodi pasaz kde je drogerka a pod. a dalej je lekaren... z druhej strany jak je lekaren, je restika kaviaren a cinan... tam z tej strany je velka parkovisko... su okolo parkoviska take panelaky nizke...to je vidiet aj od elektricky...
13. aug 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky kto je toto na Fb ? saakris chcem mrk album a neviem pod kym ju mam hladat :confused: :grinning: :grinning:
13. aug 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok