• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

1. decembra 2016 
@aduskatt ano klasicke to kauflandacke modre ja kupujem vacsinou len to
13. aug 2012 o 23:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dm1 diky:slight_smile: asi pojdem zajtra na nakupy :slight_smile:
13. aug 2012 o 23:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aduskatt :slight_smile: no aj to :slight_smile: juj ale normálne mám trému, aby sa páčila a hlavne aj aby chutila.. aby mi ju o hlavu neotrieskali :slight_smile: ale varovala som pani, že som amatér, že len skúšam, tak snáď nebude sklamaná :slight_smile:
13. aug 2012 o 23:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
13. aug 2012 o 23:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pristela prelúskala som ich všetky pekná práca, tá snád vlastní všetky silikonky a otláčačky čo existujú, ale ku koncu som sa už nudila neviem ako vám ale mne prišli všetky na jedno kopyto, tvoje alebo aj niektorých iných dievčat odtiaľto mi prídu zaujímavejšie a krajšie
13. aug 2012 o 23:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@dm1 och , dnes som boal ale nemala som vela prachov :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: sakra
a ze srdiecka rychlovky!!!! umrem z teba zena, uuuzasneee :dizzy_face: :dizzy_face: aj torticky sa mi to strasne paci take vytienovane :dizzy_face:

@levandulka3 jo jo tak aj u mna , som myslela ze nieco najdem pacili sa mi tam dve ci tri hoodne ale boli s farbou :stuck_out_tongue_closed_eyes: co u mna chcu bez
Ja celkovo nechapem ako moze nechat nevesta hlavnu 10kg tortu na "cukrárke" :confused: akoze mne sa pacia take ciste krasne, nekrajkove , nevolanikove, len hladky biely potah a naadherne farebne!! :dizzy_face: kvety na rozne sposoby ulozene , ale co ak im nie , ked uz aj farbu vyhodim z nich :rolling_eyes: aaach , to bude iny bojim bojim pri odovzdavani :rolling_eyes:
13. aug 2012 o 23:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@vlada111 ahoj, no už sa všetko predalo :((
13. aug 2012 o 23:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pristela dakujem ale pri tych srdieckach som ozaj porusila to co o medovnikoch plati ze po upeceni maju dychat 2 dni :stuck_out_tongue_closed_eyes:. v noci som upiekla a do polnoci boli aj nazdobene. teda jedno jeden den a druhe druhy. som sa aj bala ze do rana ta poleva opadne :zipper_mouth:

inak aj ja robim v septembri hlavnu 10kg svadobnu a ze je to na mne len nech je to bielo - zlate :confused: . mate nejake napady kocky?
13. aug 2012 o 23:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dm1 ja robim na buduci vikend bielo zlatu poslali 3foto, vybrali sme jednu podla Anastazie , taka ta klasika a tiez ze mozes kvety hocake ako chces, ale biele :rolling_eyes: preco sa ldia boja farieb, biela torta vsak to ani vidiet nebude
13. aug 2012 o 23:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby prosím vás neviete kde zoženiem kúpiť takúto vykrajovačku, tak, aby mi to stihlo prísť do štvrtka najneskôr? :sweat_smile: ĎAKUJEEEEM :slight_smile: http://img.mimibazar.sk/h/bs/10/091211/08/l54859.jpg
13. aug 2012 o 23:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@wera.g to je z floral sady zelenej.... ale podoba sa to na freziu len ta je teda mnesia aj ked tvar by sedel http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/frezia/
13. aug 2012 o 23:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pristela a co mas teda dat zlate ked kvety biele? :confused: . ja mam sice volnu ruku je jedno co bude zlate ale vobec sa neviem rozhodnut...
13. aug 2012 o 23:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
keď sme pri tých svadobných tortičkách.. takto vyzerala naša :slight_smile: a normálne sa divím našej skvelej tete cukrárke, že tie moje strašné požiadavky vzala a spravila ju presne podľa mojich predstáv.. kokso, keď si predstavím, koľko musela mať roboty s tými minitortičkami.. no každopádne ja som bola veeeľmi spokojná :slight_smile:))
13. aug 2012 o 23:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (17)
@dm1 ona myslela ze rozne druhy kvetov len v bielom prevedení :rolling_eyes: a to ma mat torta len 5kg, ukecala som na 6 poschodova :sweat_smile: ale bude ich malo takze chapem len tych kvetov teda nemozem vela aby nezavázili.
ja budem dava len zlate stuhy nastastie, v tomto pocasi sa bojim mazat farby, ked mi vsetko tecie :rolling_eyes:
13. aug 2012 o 23:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dm1 Ďakujem :wink: ja by som s tým chcela tú slnečnicu robiť, tak asi potrebujem väčšiu :frowning2: kurnik, tuším musím v stredu do BA na otočku kvôli tomu, snáď to niekde budú mať :frowning2:
13. aug 2012 o 23:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@wera.g danka ti uz pisala vidim...keby nahodou mas cestu cez BA tak ti poziciam :wink:
@pristela spej by si mala v pohode on drzi dobre. a teda 6 poschodova ci 6kg??? no som zvedava co vykuzlis.
@wera.g u nas maju niekedy z floral sady tie vykrajovacky aj zvlast po jednej mozem kuk. ja som to ale robila z inej skus si najst nahradu ved to ani nemusi mat 3 lupene ved aj tak sa to prereze. nemozes jedno obycajne kolecko vykrajovacku tak prerobit na ten lupen jeden?
13. aug 2012 o 23:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ajka82 ďakujeem, skúsim ale zohnať, veď využijem aj neskôr asi snáď :wink: a ty máš tú istú prosím ťa, či väčšiu?
13. aug 2012 o 23:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@wera.g ak to je naozaj floral, tak tu istu...
13. aug 2012 o 23:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dm1 ako myslíš, že prerobiť? :sweat_smile: nie som moc technicky zdatná totiž :slight_smile:)) no zajtra to skúsim nejako ručne ak by som nenašla nikde, lebo tá troj sa mi zdá veľmi malá...
13. aug 2012 o 23:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@wera.g mas kovove kolecko prstami ho zohnes - splostis hore cip ako vrch lupena a dole nechas trosku sirsie. proste poohybas to ako ti vyhovuje
13. aug 2012 o 23:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@wera.g slnecnice sa daju robit aj z vypichovaca na margaretky, ja robila s nou kazdy jeden lupen som odrezala , stensila a bolo, ja robila ale kazdy jeden na drotiku https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3883502643840&set=a.1698905830285.2092415.1167082231&type=3&theater ale to je jedno ci das na drot ci len lepis

@dm1 nee, 6kg :grinning: :grinning: :grinning: dvojposchodacka, veru nemas na co tesit, pojdem podla foto tam sa nic ine nebude dat vymyslat , aspon ze mi dovolili "vyhodit" odtial sperkovnicu s prstienkami a aj borduru černicovu :grinning: ze sa im paci tiez cistejsie
13. aug 2012 o 23:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ja tiez mozem pridat nasu svadobnu? nam to bolo vlastne jedno ako bude vyzerat, my sme dali len poziadavku, ze nesmie byt margarin v nej a nejake ovocie na ktore su svagrinej deti alergicke... a mala byt s nadychom smotanovej :sweat_smile:
13. aug 2012 o 23:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
ked teraz pozeram na tu fotku nasej torty :sweat_smile: ... a to sa nam vtedy zdala aka pekna...
ale brali sme ju aj tak skor ako dezert ku kavicke za neskorym obedom a hlavne aj to, ze sme "museli" s mm tortu prekrojit prvi, lebo svokra :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a hlavne ze chutila
13. aug 2012 o 23:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ajka82 no, velmi sa do tej smotanovej farby netrafili:slight_smile:
13. aug 2012 o 23:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne sa taaak nechce modelovat teraaaaz :confounded: :frowning2: ale musim este dorobit 5 medvedov, z polovice uz su hotovi... no ale leniva som... a potom mam este dalsie figurky na modelovanie, tak treba mi to zajtra uz dokoncit na 100% :sweat_smile:
a neviem ci mam prerobit tuto zirafu...bo mm mi zahlasil ze to je tiger krizeny uz neviem s cim :frowning2: mala by yto byt baby zirafka... :sweat_smile: :confused:
14. aug 2012 o 00:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (17)
@ajka82 nahodou je ta zirafka velmi milucka
14. aug 2012 o 00:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pristela akým zázrakom dokážeš urobiť 6-poschodovú tortu o váhe 5 kg? :confused: :confused:
14. aug 2012 o 00:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@levandulka3 ziadnym, zabudla dat ciarku, malo tam byt ukecala som na 6, poschodova:slight_smile:)
14. aug 2012 o 00:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok