• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. septembra 2017 
Baby mám otázku, je možné dať maslo do mrazáku a predlžiť mu tým životnosť? A ako potom po roztopení/samozrejme, že pomalom v chladničke.../??? Nemáte s tým niekto skúsenosť? Nesekne sa mi potom plnka z toho masla????
15. aug 2012 o 19:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel1 Určite nie..Ja ho mávam stále v mrazáku. Keď je v akcii kúpim ich naraz viac a potom si priebežne vyťahujem, keď potrebujem... :wink:
15. aug 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moja dnešná... :wink: Rychlovečka pre mňa: korpus red velvet, ktorý som robila prvý krát a moja obľúbená klasika krém mascarpone s malinami... :grinning: Som si dovolila sama sa obdarovať k dnešným meninám...:slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už mi nič neostalo :cry:
15. aug 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
@rapunzel1 v pohode, ja mam bezne v mrazaku aj 8 masiel, ked viem, ze budem potrebovat, vytiahnem maslo, dam zabalene do misky a supnem na linku:slight_smile:) a ked sa este aj vari, tak pri sporaku teplo, rychlo zmakne:slight_smile:
15. aug 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marci2305 tak teda vsetko naj:slight_smile:)
15. aug 2012 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt Ďakujeeeem...:grinning:
15. aug 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem za rýchlu odpoveď, lebo ako bola teraz akcia v kaufe, tak som si kúpila do zásoby a pozriem objednávky na nejaký čas dopredu a väčšinou šľahačka.... tak reku hups a čo teraz, díky, idem ich dať do mrazu :wink:
15. aug 2012 o 20:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel1 ja som v kaufe uz nezohala:frowning2:
15. aug 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky, ja len ze som dnes vosla k jednemu cinanovi a tam kopec krabics vzkrajovackami, vypichovackami a take ceny ze som odpadla...
toto http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/gerbera-set3/ som kupila za 2,60
a toto http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/kvet-sada-4-s-pruzinou/ za 1,83
neviem teda ci o tom viete, tak len pre info ze skuste popozerat v takych tych lacnych tipoch domacich potrieb...
15. aug 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adenka a na ktoreho cinana si natrafila? kde konkretne? :confused: :wink:
15. aug 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka v Kosiciach na terase
15. aug 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marci2305 mnam, vyzera bombovo! ani sa necudujem,ze ti nic neostalo.. :rolling_eyes: :wink: vsetko najlepsieee :slight_smile:
15. aug 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 Ďakujem...Som vzala celú do práce..a všetci kolegovia mi ju vyjedli... :wink:
15. aug 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel1 ja davam stale do mrazaka a vzdy v pohode
15. aug 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt sikovna to zena :wink:
15. aug 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel1 já mrazím kvanta másla, naši mi jich vždycky když je v akci koupí aspoň 30, tak je šoupnu do mrazáku a pak ho vyndám do lednice a druhý den z něj dělám krém a v pohodě :wink:
15. aug 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka Tak to mi teda nepomooooze :sweat_smile: :grinning: ja ze v Ba, ked mas v pase, ze bratislava :confused: :sweat_smile:
15. aug 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka hej som si neuvedomila, ja som teraz u mamy na vychode
15. aug 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby ešte vás idem otravovať, mám v pláne urobiť vanilkovú plnku /0,5 l mlieka,100g bielej čokolády, 1 puding vanilkový a jeden burbon vanilka, plus 3 žĺtka/ a chcem to skombinovať s vyšľahanou šľahačkou... čo co čoho vmiešavať, aby sa to neseklo. ten puding rozmiešam po vychladnutí a potom čo???? šľahačka do pudingu, alebo puding do šľahačky, viem, že normálne by sa dávalo maslo, ale druhá plnka v torte bude karamelová-šľahačková, tak mi tam to maslo nejak nejde. Robíte normálne puding so šľahačkou, či je to len moja fantazmagoria, že by to mohlo byť dobré???
15. aug 2012 o 20:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 úžasné detičky a prekrásne tortičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. aug 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt škoda, u nás v To, ho mali včera na palety za tú super cenu 0,79, hneď som si vzala 15 do zásoby, za takú cenu...možno ho u vás naskladnia
15. aug 2012 o 20:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. aug 2012 o 20:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci super, tak už som kľudná :wink: díky
15. aug 2012 o 20:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka pochopila som :sweat_smile: :sweat_smile:
15. aug 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ale ak chces nieco konkretne, mozem ti pozriet a priniest...
15. aug 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka túto plánujem aj ja urobiť matke o mesiac :grinning: :grinning: je krásna
15. aug 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, baby.konecne nam pustili teplu vodu....po 24 dnoch:slight_smile:
15. aug 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rapunzel1 no ja vzala len 10 a uz mam len 4 :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: pri tom maslove plnky robievam malo, u nas sa tohto masla pouzije strasne vela, ja peciem aj kuriatko , ryby s masielkom :grinning: aj do cesta na kolaciky davam :grinning: na chlieb jedine 82%, dve hodky dozadu som urobila z neho aj rybaciu pamazanku , pol kila jej bolo a uz len na dne :angry: potrebujem vymeniť obyvatelstvo doma :angry:

Holky tak si tu patlám Pata a Mata, vcelku spokojna, vsak co uz sa na nich da modelovat , prisiel pubertak, a že : to čo robís? Kukol na obrazok,prevratil očami , a že to čo mám aké gumene splasnute nohy a tamto a hento :angry: porance ma, kde sú tie vďačné deti , ktorým sa každa torticka páči a žiaria im očká o ktorych stále píšte ? :fearful: :fearful: :fearful: :confused: :confused: :confused:
15. aug 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@halienka tiež sa dá strojčekom na rezance také robiť.....sú aj také kde su rozne šírky,
15. aug 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby....mám robiť tortičku že hrniec polievky..nemáte nejaké inšpiro?a má byť s pokrievkou...tú by som asi mala urobiť ako robia kazety...že z medovniku že,??
15. aug 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok