Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pristela
17. aug 2012

Holčiny, tak prvá robená podla foto čo mi zaslali , mne sa hodne originál páčil tak snad som splnila, len ma mrzí, že je maslová 😝 no snad oni také lúbia . dnu dole vanilka/jahody, maliny a vrch mramor +karamel , a čo som veeeelmo rada dodržala som poziadavku 😀 aby mala 4 kg 😅 ma na chlp presne

muffinka8
17. aug 2012

@pristela krásna je 😵 aj ja chcem takú 🙂

jakelina
17. aug 2012

@lawli děkuju, jenom ted uvažuju, jak udělám tužší marcipán. Přidáš tam víc cukru nebo jak???

janula.h
17. aug 2012

@pristela NICE NICE NICE 🙂

mima1311
17. aug 2012

Baby akoze take nervy mam , robim mramorak , peciem na 150 tke , uz je tomu hodina , na vrchu sopka prasknuta a este neni upeceny ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ placeeeeeem , co s tym ja sa asi 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 vsetko sa mi piiiip....k tomu sulkam gummi macka a je mäkky ako ...stale sa zosuva , ako pritvrdim mmf ?

HELP , HELP , HELP !!!!!!!!!!!

aduskatt
17. aug 2012

@mima1311 pritvrdis solamylom alebo cukrom...a mramorak zakry alobalom a dopekaj, nezhori ti vrch🙂 drzim palce

adrika202
17. aug 2012

@ajka82 ja by som mala zaujem o ten calyx a tie lišty su ktore konkretne ?? kolko by to bolo spolu ? 🙂

monika76
17. aug 2012

@mima1311 pyškot stále pečiem na 200C ! 150C je málo .Ja modelujem zo smratflexu takže neviem poradit v tom .

aduskatt
17. aug 2012

@monika76 ja peciem piskot na 150 a staci...ked peciem na vyssej teplote, mam z neho sopku...takze asi to zalezi od rury🙂

muffinka8
17. aug 2012

@monika76 aký máš recept na piškót ty?

mima1311
17. aug 2012

@aduskatt dik za radu , uz som don pichala a asi uz aj bude , vrch zrezem to nevadi , potrebujem aj puncovimu , len nechapem PRECO sa mi to urobilo , ved som to piekla pri nizkej teplote , nevies ????

rapunzel1
17. aug 2012

@mima1311 do MMF pridaj viac cukru a macka vystuž šparadlami, alebo ak máš hrubší floristický drôt, zmotaj do klbka a na to naplacaj MMF, bude to lepšie držať a mramorák z väčšej dávky pečiem aj dlhšie.... vrch v kľude zrež, môžeš ho použiť s maslom pod poťah, alebo sa to možno vyrovná, keď ho otočíš po upečení hore nohami, tou sopkou dole a necháš ho tak vychladnúť, mierne padne...mne sa tiež včera nedarilo, som ponáhľala, nedala vychladiť tortu pred poťahovaním a potom bublina za bublinou a k tomu som mala na tom zdobenie bielkovinovou polevou, ktorá sa po splasntí bubliny samozdrejme odlúpila, nadávala som do pol 4tej rána... 😠

mima1311
17. aug 2012

@monika76 no vidis a ja som citala a aj
@aduskatt teraz pise ze praveze nizka teplota aby sopkaq nebola a ja ju mam a ze RIADNU ☹

aduskatt
17. aug 2012

@mima1311 co preco?🙂)ze sopka? ta sa mi robi pri 180.pri 150 som nikdy sopku nemala.............ale vraj to aj zavisi od toho, ci zrovna vela ludi pouziva ruru v danom momente a nejak tam kolise odber prudu..nejak tak mi to bolo vysvetlovane

monika76
17. aug 2012

@muffinka8 Ja kolko vajec tolko L muky ,cukru a na pol kg jeden kypriaci.Najprv bielka vyslahaš s cukrom ked je, pridaš pomaličky žltka stále šlaháš.Nakoniec po L polohrubú muku a kypriaci.Dávam piect na 200C a nikdy sa mi nestalo že by nedopieklo alebo prihorelo .No mam elektricku ruru 😉

aduskatt
17. aug 2012

@mima1311 a nedala si veeeeela prasku do peciva? vtedy zvykne prasknut

lokalistin
17. aug 2012

@mamina1978 to by nebolo zle normalne by som si aj dovcu koli tebe zobrala dobre by mi padlo s niekym podobnym ako ja pokecat

ajka82
17. aug 2012

@adrika202 ahoj, tie listy uz su "predane" v utorok alebo stredu si ich ma baba prevziat, podla toho ako sa dohodneme...
tak ked budes chciet ten calyx ti poslem, napis mi adresu

mima1311
17. aug 2012

@rapunzel1 diiik zlatko , no to mi ani teraz moc nevadi ta sopka , puncovinu budem potrebovat ale by ma zaujimal dovod , tak som davala pozor a piekla pomaly aby bola pekna , narastla do plna a naraz hop este hore a prask a boky trochu padli , ale to bude zrejme trubou , je to taka truba TRUBA stara , ach jaaaaj ...muusim ist do obchodu , posledny cukor muckovy som minula , ....dnes sa mi nedari a to len zacinam 😀 😀 😀

lokalistin
17. aug 2012

@pristela krasna je

monika76
17. aug 2012

@aduskatt presne tak keby som mala plynovu tak to je ine ja mam elektricku a keby som piekla na 150 ta neviem neviem...

mima1311
17. aug 2012

@aduskatt ano preco sopka 😀 ved to ze sa mi to este nestalo , problem bude v trube , je uz na dve veci ....hm ...kypriaceho som dala 1 cely a robila som mramorak z 1,5 davky ...

muffinka8
17. aug 2012

@monika76 taký recept som minule skúšala, pekne narástol aj sa upiekol, ale ako chladol vonku, tak spľasol a bol taký "zbitý" 😖

monika76
17. aug 2012

@muffinka8 vieš čo ja som spokojná len musíš vediet odhadnut kolko vajec na danu formu...A samozrejme je to aj od muky .Tiež som si všimla že niektore sa neoplati kupit .

rapunzel1
17. aug 2012

@ajka82 ahoj, ja by som ťa poprosila tú lištu ozdobnú z tých štyroch poslednú v rade, bielu a vypichovače ruží, ak je to ešte možné ďakujem, pošli mi prosím údaje k platbe a sumu aj s poštovným a pošlem ti adresu cez IP. ďakujem veľmi pekne

aduskatt
17. aug 2012

@monika76 ja mam elektricku a na 180 sa pecie uplne zle, s tou 150kou som spokojna..ale to uz kazdemu vyhovuje nieco ine🙂

jakelina
17. aug 2012

Já taky peču na 150 všechny korpusy

mamina1978
17. aug 2012

@pristela naaaaaaadhernaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pristela
17. aug 2012

aj ja peciem vsetky korpusy na 150 😀

@mima1311 mozno si mala spatne vyhriatu ruru/moc, alebo malo/ alebo malu formu na tolku davku abo len mas inteligentný korpus s rúrov a obaja vedeli , že potrebujes punčovinu 😀 😀 😀

Holky moooooc dakujem za páčitká , ste sladkéééééé 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

maca77
17. aug 2012

@pristela oooooooo kráááásna je 😵 😵 😵
... ak môžem vedieť, aké priemery mala?