• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. januára 2017 
Holčiny, tak prvá robená podla foto čo mi zaslali , mne sa hodne originál páčil tak snad som splnila, len ma mrzí, že je maslová :stuck_out_tongue_closed_eyes: no snad oni také lúbia . dnu dole vanilka/jahody, maliny a vrch mramor +karamel , a čo som veeeelmo rada dodržala som poziadavku :grinning: aby mala 4 kg :sweat_smile: ma na chlp presne
17. aug 2012 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
@pristela krásna je :dizzy_face: aj ja chcem takú :slight_smile:
17. aug 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli děkuju, jenom ted uvažuju, jak udělám tužší marcipán. Přidáš tam víc cukru nebo jak???
17. aug 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela NICE NICE NICE :slight_smile:
17. aug 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby akoze take nervy mam , robim mramorak , peciem na 150 tke , uz je tomu hodina , na vrchu sopka prasknuta a este neni upeceny :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: placeeeeeem , co s tym ja sa asi :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: vsetko sa mi piiiip....k tomu sulkam gummi macka a je mäkky ako ...stale sa zosuva , ako pritvrdim mmf ?

HELP , HELP , HELP !!!!!!!!!!!
17. aug 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 pritvrdis solamylom alebo cukrom...a mramorak zakry alobalom a dopekaj, nezhori ti vrch:slight_smile: drzim palce
17. aug 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 ja by som mala zaujem o ten calyx a tie lišty su ktore konkretne ?? kolko by to bolo spolu ? :slight_smile:
17. aug 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 pyškot stále pečiem na 200C ! 150C je málo .Ja modelujem zo smratflexu takže neviem poradit v tom .
17. aug 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika76 ja peciem piskot na 150 a staci...ked peciem na vyssej teplote, mam z neho sopku...takze asi to zalezi od rury:slight_smile:
17. aug 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monika76 aký máš recept na piškót ty?
17. aug 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt dik za radu , uz som don pichala a asi uz aj bude , vrch zrezem to nevadi , potrebujem aj puncovimu , len nechapem PRECO sa mi to urobilo , ved som to piekla pri nizkej teplote , nevies ????
17. aug 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 do MMF pridaj viac cukru a macka vystuž šparadlami, alebo ak máš hrubší floristický drôt, zmotaj do klbka a na to naplacaj MMF, bude to lepšie držať a mramorák z väčšej dávky pečiem aj dlhšie.... vrch v kľude zrež, môžeš ho použiť s maslom pod poťah, alebo sa to možno vyrovná, keď ho otočíš po upečení hore nohami, tou sopkou dole a necháš ho tak vychladnúť, mierne padne...mne sa tiež včera nedarilo, som ponáhľala, nedala vychladiť tortu pred poťahovaním a potom bublina za bublinou a k tomu som mala na tom zdobenie bielkovinovou polevou, ktorá sa po splasntí bubliny samozdrejme odlúpila, nadávala som do pol 4tej rána... :angry:
17. aug 2012 o 13:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika76 no vidis a ja som citala a aj
@aduskatt teraz pise ze praveze nizka teplota aby sopkaq nebola a ja ju mam a ze RIADNU :frowning2:
17. aug 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 co preco?:slight_smile:)ze sopka? ta sa mi robi pri 180.pri 150 som nikdy sopku nemala.............ale vraj to aj zavisi od toho, ci zrovna vela ludi pouziva ruru v danom momente a nejak tam kolise odber prudu..nejak tak mi to bolo vysvetlovane
17. aug 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 Ja kolko vajec tolko L muky ,cukru a na pol kg jeden kypriaci.Najprv bielka vyslahaš s cukrom ked je, pridaš pomaličky žltka stále šlaháš.Nakoniec po L polohrubú muku a kypriaci.Dávam piect na 200C a nikdy sa mi nestalo že by nedopieklo alebo prihorelo .No mam elektricku ruru :wink:
17. aug 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 a nedala si veeeeela prasku do peciva? vtedy zvykne prasknut
17. aug 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 to by nebolo zle normalne by som si aj dovcu koli tebe zobrala dobre by mi padlo s niekym podobnym ako ja pokecat
17. aug 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika202 ahoj, tie listy uz su "predane" v utorok alebo stredu si ich ma baba prevziat, podla toho ako sa dohodneme...
tak ked budes chciet ten calyx ti poslem, napis mi adresu
17. aug 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel1 diiik zlatko , no to mi ani teraz moc nevadi ta sopka , puncovinu budem potrebovat ale by ma zaujimal dovod , tak som davala pozor a piekla pomaly aby bola pekna , narastla do plna a naraz hop este hore a prask a boky trochu padli , ale to bude zrejme trubou , je to taka truba TRUBA stara , ach jaaaaj ...muusim ist do obchodu , posledny cukor muckovy som minula , ....dnes sa mi nedari a to len zacinam :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela krasna je
17. aug 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt presne tak keby som mala plynovu tak to je ine ja mam elektricku a keby som piekla na 150 ta neviem neviem...
17. aug 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ano preco sopka :grinning: ved to ze sa mi to este nestalo , problem bude v trube , je uz na dve veci ....hm ...kypriaceho som dala 1 cely a robila som mramorak z 1,5 davky ...
17. aug 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika76 taký recept som minule skúšala, pekne narástol aj sa upiekol, ale ako chladol vonku, tak spľasol a bol taký "zbitý" :confounded:
17. aug 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 vieš čo ja som spokojná len musíš vediet odhadnut kolko vajec na danu formu...A samozrejme je to aj od muky .Tiež som si všimla že niektore sa neoplati kupit .
17. aug 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 ahoj, ja by som ťa poprosila tú lištu ozdobnú z tých štyroch poslednú v rade, bielu a vypichovače ruží, ak je to ešte možné ďakujem, pošli mi prosím údaje k platbe a sumu aj s poštovným a pošlem ti adresu cez IP. ďakujem veľmi pekne
17. aug 2012 o 13:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika76 ja mam elektricku a na 180 sa pecie uplne zle, s tou 150kou som spokojna..ale to uz kazdemu vyhovuje nieco ine:slight_smile:
17. aug 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Já taky peču na 150 všechny korpusy
17. aug 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela naaaaaaadhernaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. aug 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aj ja peciem vsetky korpusy na 150 :grinning:

@mima1311 mozno si mala spatne vyhriatu ruru/moc, alebo malo/ alebo malu formu na tolku davku abo len mas inteligentný korpus s rúrov a obaja vedeli , že potrebujes punčovinu :grinning: :grinning: :grinning:

Holky moooooc dakujem za páčitká , ste sladkéééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. aug 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela oooooooo kráááásna je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
... ak môžem vedieť, aké priemery mala?
17. aug 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok