• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@jakelina diiiiky Brona :grinning: kedze som ja clovek tvrdohlavy a daka zatarasa na ceste m zly nacitavac v obchode , pokazeny tachometer , zhoreny doska , stvrdnuty korpus , potototo dite ma nezlozi , peciem druhy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: sedim pri trube a divam sa do nej co sa deje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: zatim je to OK , dceru som aj s krpcom vyhodila von , a ja ciiiiham na trubu , teraz peciem prvy x cokoladovy korpus , zatial je pekny vysoky rovny ....uvidime :grinning: z tej pritvrdnutej som orezala boky , vnutrajsok je super aj chutovo aj konzstecne a ostal mi sice len kruh o priemere 18 cm z 26 cm :stuck_out_tongue_closed_eyes: , za to bude torta poschodova :stuck_out_tongue_closed_eyes: -----no a puncoviny budem mat do aleluja a este trochu ----no ak sa zas teda nic nepritrafi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zarucene sa pridem pochvalit :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2012 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@eliska22 riskla som to - druhy pokus :grinning:
17. aug 2012 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt no mne ide dnes karta . odstavka vody je blba , poznam z panelaku , ja teraz byvam v rodinnom dome a teplu vodu mame len ked sa zakuri a svokor prudko setri :angry: :angry: :angry:
17. aug 2012 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 tak to by som asi nezniesla.ze len ked sa zakuri.ja mam rada pohodlie
17. aug 2012 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt to mam aj ja , sme tu rok a som na nervy , co ti budem hovorit , to je do inej temy , kuri sa len ked ,, niekto,, potrebuje ...ked si tu este ta rychlo vyuzijem , prosiiiim , ked sa zmiesava plnka , dava sa puding do masla , ci maslo do pudingu ...
17. aug 2012 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 ja davam puding do masla:slight_smile:)
17. aug 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt diiiiik , idem na to , ak sa mi to sekne , tak tu seknem aj ja s tym vsetkym , drz palce moja ....
17. aug 2012 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 a vy tam hore mate zimu.......nerada som tam chodila babke na prazdniny, vzdy som skoncila v nemocnici poprechladana...........tam ona funguje dodnes ze latrina a uz ma asi 10 rokov umyvadlo aspon so studenou vodou.....inak..drevenica, jedna izba, ktora sluzi ako spalna, kuchyna obyvacka, kuri sa z pece, proste otrasne nieco.......
17. aug 2012 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 drziiiiim
17. aug 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 já jsem upekla ještě jednou kynutý koláč s drobenkou i s nožem, plastová rukojeť se roztekla po celém plechu, koláč černý, už bylo teda něco ukrojené a snězené. Já blbá jsem ho tam večer strčila ať neoschne a pak jsem si pustila troubu, že budu péct kuře a odešla jsem pro něco ven. Smrdělo to tu jak v pánské šatně po tělocviku ještě dva dny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. aug 2012 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@aduskatt no veru tu je ako na Sibiri dakedy ....no trochu sme na tom lepsie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: mame murovanny dom , aj wc , i ked caka nas prerabka , ze podedene po svagrovcoch , sme sa tu po nich stahovali a ,, radsej bez komentara,, dole je uz kupelna hotova , hore u nas to caka , oni ked tu zili ani vodu v kuchyni nemali , skoda reci , postupne to tu davame do hromady , takze bojove podmienky v niektorych smeroch ...
Dobra spraaaaava , plnka sa mi nesekla , boze sa tu tesim ako decko , ....prosim ta robila som pol litra mlieka , 2 coko pudingy + cokolada a 1,5 masla s cukrom , moze to ist pod potah , ze ? teraz je to dake mäkke , stuhne mi to ????? jeeeej da , uz sa bojim a cesto sa uz pototo zas v trube , doteraz bolo OK rovnucke, teraz zas sopka a prasknuta , truba pojde von oéknom ked sa nasetri na novu :confounded:
17. aug 2012 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mima1311 ak mas viac pudingu ako masla, nemozes to dat pot potah...........
17. aug 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 pod potah by mělo být víc másla než pudinku, já bych ho tam asi nedala. Já pořád dávám jenom máslo cukr, čokoládu a odřezky.
17. aug 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ja som tak raz prihrievala spagety v plastovej miske na peci :grinning: :grinning: :grinning: nechtiac som zapla iny gombik a ked som zistila podla smradu ze sa nieco deje , dvihla som misku a dno ostalo na peci aj s priskvarenymi spagetami :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze prudko mi je to zname :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt
@jakelina tak kolko by som musela mat masla ? ked bolo z pol litra mlieka ?
17. aug 2012 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odober trochu z toho kremu a zaslahaj tam este tu ostatnu polku masla a to by uz malo byt v pohode:slight_smile:
@muffinka8 no vidíš, asi to bude tím povrchem pracovní desky, já mám hrubší a navíc jsou v ní vytlačená písmenka, takže ten povrch není hladký
@mima1311 ak pol litra mlieka, tak minimalne pol kila masla............ale to je ratane na cely krem, takze ked odoberies z toho kremu a das tam tu ostatnu polovicu masla, malo by to byt OK
17. aug 2012 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt dakujem , daj adresu , asi ti z nej poslem za pomoc :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2012 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 aale ved aj ja som zacinala a pomahali mi.tak ja to zasa beriem tak:slight_smile:) ty zasa, ked budes mat nieco odpecene, budes pomahat inym:slight_smile:)..ale ponuka laaaakava.akurat ze v chladnicke mame co? tortu, xixi...........
17. aug 2012 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajaku a vysvětlovali tam, čím to je? Mě se to teda zdá divné....vždyť dřevo nasáká všechno mnohem více, podle mne to nejde pořádně umýt a dlouho to vysychá, což podle mne množení přispívá....plast strčím do myčky, kde se při vysoké teplotě podle mne lépe umyje než v ruce a hned oschne....
17. aug 2012 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 och kludne ukladaj, toto nie moj vymysel, tiez som robila podla foto co si poslala tetuška :dizzy_face:
@mima1311 ju nechcela by som zažiť, des a hrôza :frowning2: ale tiež som sa pri čítaní hodne nasmiala :grinning: :grinning: promiiiin , ale v dobrom akoby som sa v tebe videla :grinning:
@cabalkova ja netusim kolko potahovky som na nu minula, absolut to nevažim :confused: ale 1kg asi to budes mat problem potiahnut, totiz ked potahujes tortu musis mat ten potah vyvalkany na vacsi rozmer nez je samotna torta :confused:
@maya30 ale vypadá úúúúúúžasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: strasne sa mi taketo pacia :dizzy_face: :dizzy_face: len ja ked vidim kolko patohovky na tom je :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kedze ju nelubim a ani nikto okolo mna by som si ju nedovolila robiť :frowning2: :frowning2: tak aspon poslintam ocami na tvojej :sweat_smile: :sweat_smile:

a holky este raz dakujem za páčitkááá :slight_smile:
17. aug 2012 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mima1311 na půl litra dvě másla
17. aug 2012 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina diiiik , uz som tam doslahala aj tu druhu polku a predtym trochu odobrala z toho kremu ....teraz ma tak este napadlo , do puncoviny mozem trochu toho kremu primiesat ? toho myslim pred tym pridanim masla , ja viem ze mi je dobre rozumiet :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2012 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 je prenádhernááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ako si nakoniec namiešala tú ružovú?
17. aug 2012 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela moja zlata , ja by som sa rada videla ako autor pri tvojich dielkach :grinning: :grinning: :grinning: ty si musela asi vsetkych predbehnut :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked sa sikovnost a zrucnost rozdavala :grinning: no a ja zas asi zakopla a ostala som na chvoste :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. aug 2012 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. aug 2012 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt cmuk :dizzy_face: pochopila co chcel basnik povedat :dizzy_face:
17. aug 2012 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 no jasne:slight_smile:))
17. aug 2012 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 jémine to si si teda užila :unamused: ale tiež som sa chvíľami zasmiala, no nešlo to inak... dnes už len sadni pred telku a vylož nohy .... :wink:
17. aug 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok