• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

babýýýýýýýýýýýýýýý, tak tu je tá moja opacha 9 kilová moja prvá hlavná svadobná torta :grinning: :grinning: :grinning: je robená podľa foto, čo mi poslala nevesta, ale samo, že nie úplna kopia :wink: testovala som na rodine, a páááááči sa im :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
na to, že som doobeda ešte nemala stužky, tie mi kúpila sesternica dnes bola náhodu v PK, tak dobré nie? :grinning:
17. aug 2012 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
@maya30 tá je úžasnáááááááááá :dizzy_face:
17. aug 2012 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka perfektne sa ti povedlo :dizzy_face:
17. aug 2012 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 je krásna, môžeš byť spokojná a veľmi pyšná na seba :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. aug 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 aale prosim ta aka sikovnost :stuck_out_tongue_closed_eyes: roky driny za mnou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@eliska22 jeeeeeeej , tá je milenááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: rychlo pis ake plnky atd :grinning: , bo vsak to aka obrovska vypada :confused: , ja mam robit 10 a 15kg tak tuhô sondujem :sweat_smile:
17. aug 2012 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maca77 :grinning: :grinning: :grinning: ja som vedela ze to potesi :grinning: :grinning: :grinning: ja som bojovnik , som sa dala na druhy pokus , teraz sulkam gummi macka , len ho valam v cukre , lebo je daky primäksi a pada dole papulu :grinning:
17. aug 2012 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps Ďakujem ti za tvoje milé slová, to vieš že potešia :wink:
17. aug 2012 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 prenaaaaaadherna :dizzy_face:
17. aug 2012 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
spodok je pribinák s malinami - minula som na korpus 8 vajec - vo forme 28 cm som piekla, maliny som minula 2 balíky tie malé :stuck_out_tongue_closed_eyes: stred je čokoládová plnka - to je tá s tým pudingom+ maslo + čokoláda, no a vrch je pribinák s jahodami
stred je 22 cm , vrch 16 cm :wink:
a díky :slight_smile:
17. aug 2012 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela povidali ze mi hrali :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. aug 2012 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 ej a tak to podla rozmerov nevypada na big , užaj sa utekaj pri nu odfotiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a kolko vysoke mas poschodia?
17. aug 2012 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela to ja neeee fotiť :grinning: rozmýšľam pri čom ti ju odfotím :grinning:
17. aug 2012 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela tak som ti ju aspoň odmerala, každé posch. má cca 10 cm - takže vysoká je cca 30 cm :wink: to len na foto sa ti taká veľká zdá :wink:
17. aug 2012 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 famózna tortička !!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. aug 2012 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 prekráááááásna :dizzy_face: :dizzy_face:
17. aug 2012 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 Kaaasna elegantna torticka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. aug 2012 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kočky mne sa tá torta zosunula na pravú stranu, asi som to zle vystužila ja neviem, čo mám robiť :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: mňa porazíííííííííííííííííííííííííííííí :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. aug 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 @anibas @mamina1978 @pristela @lamps @jakelina baby dakujem, ja keď dostanem pochvalu od takých harcovníčok ako ste vy hneď som povyrastla o 2 metre, velmi si to vazim, fakt... :dizzy_face:
@lamps nakoniec som dala tu pink a kvapku modrej, nie je to staroruzova, ale je tam tolko odtienov ze to bolo aj tak jedno
17. aug 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@eliska22 co poradit :confused: len rozobrat a vystužiť nanovo :confounded: , neboj rozoberies v pohode, stuhami pak zakryjes, ja ked robim ťažke torty davam veeela slamiek a strkam do slamiek aj spajdle , ale to len ked mam spodne poschodia slahackove a vrchne tazke maslove abo ovocne
17. aug 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Žanetka, kamoška tú chaldničku predá, poslala som ti jej tel. č. do správy na fb :sweat_smile:
17. aug 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 dokonalaaaaa :sunglasses:
17. aug 2012 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 do punčoviny můžeš, jak s ní něco dotvaruješ, tak to stejně ještě musíš potřít máslovým krémem, tak to ti nic nerozpustí neboj.
17. aug 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 to je škoda, co se stalo, že se posunula. Jedině fakt sundat a znova vyztužit a složit. Neboj to bude dobré. :wink:
17. aug 2012 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 jaaaj prepac, ale musela som sa smiat :sweat_smile: :sweat_smile: aaako keby som seba videla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty si moja krvna skupina :grinning: :grinning: :sweat_smile:

ja som to tu dnes mala obdobne, len sa mi to tu nesce cele pisat, bo ma ruka boli..ale na stretku porozpravam :sweat_smile:
som rada, ze to auto ma vobec tvar auta..lebo uz to s nim vyzeralo vselijak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a mm sa ma pyta..ze a aky je to typ? a ja ze Hybrid :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: ..ale to som vobec netusila, ze Audi Q5 je naozaj aj v nazve HYBRID :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

vaha mala byt ze do 4 kil..no jasne, ze ma 4,8 kg :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja proste male torty robit neviem..no zabijem sa? :sweat_smile:
ale volala som s kamosom, a ze to je v pohode, ze s tym ratal...ze ma pozna :grinning: ked kazdemu nalozim miesto 3 knedli na tanier vzdy 5 so slovami...sak ty zjes :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2012 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Ahojte tak tu su moje dnesne .fialova vedie.
17. aug 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
ahojte baby neviete mi poradit ako si spravim piestiky uz 2x som bola v meste v tych cukrarskych potrebach a ze nemaju a tak skoro ani nedostanu potrebujem uplne drobulilinke biele.
17. aug 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja sem teda pridám moju škôlkársku robotu.. :sweat_smile: to, že nemá nohy a nejaké ďalšie detaily sa tvárte, že nevidíte, bo mi nevyšla poťahovka a už sa mi nechcelo zarábať ďalšie cukríky... foto je blbé, ale zajtra odfotím, nemám baterky.. inak piškotové korpusy, 2x biely, 2x tmavý, plnka banánový puding+maslo a parížska šľahačka +banán... :slight_smile: hádam bude dobrá, nafotím aj nakrojenú, keďže je naša :grinning:
17. aug 2012 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@csina paradny klavir:slight_smile:
17. aug 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika1985 opýtaj sa, či má na Bojnej-Tortičkovo
17. aug 2012 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ja som to nakoniec urobila tak, že som pod tú strednú tortu pichla na tú stranu kde sa to zosunulo kartón a sa to jak tak zrovnalo, ale čo už bohužiaľ nenapravím tak to, že tá spodná sa mi na tej pravej strane vydula tá plnka a je to viditeľné :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ja by som to radšej už nerozoberala, lebo by to zle ešte dopadlo, uvidím do rána čo to urobí, ser...ma to :pensive: som ako blbec to zarovnávala hodinu aby to bolo čo najlepšie a takto :pensive:
17. aug 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok