• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@janula.h ja akurat pozeram volne priestory, kde by som si otvorila obchod s cukrarskymi potrebami:slight_smile:.......sa do toho tusim fakt pustim:slight_smile:
18. aug 2012 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt hmmmmmmmm Ty sa máááš mňa ešte 2 čakajú :confounded: ale taaaaaaaaakto sa mi nechceeeeeee
18. aug 2012 o 00:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h no ani nemam, robotku mi treba, uctiky sa vyprazdnuju:slight_smile:
18. aug 2012 o 00:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt a nechceš pre začiatok skúsiť len e-shop?
18. aug 2012 o 00:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h no mne by sa aj chcelo...ked netortujem, tak figurkujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:
torticku budem robit zajtra vecer na rano :slight_smile:
18. aug 2012 o 01:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@janula.h no veru ani mne sa nechcelo našťastie mám už hotovo :grinning:
18. aug 2012 o 01:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
@lokalistin ďakujem, omrknem ju... :wink:
18. aug 2012 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 dakujem :slight_smile: je to riadna piplacka, radsej dve postele ako jednu takuto :grinning:
18. aug 2012 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 dani nadhera ako vzdy :slight_smile: ten smoulinkovsky domcek je nenormalny!!!!wau super
18. aug 2012 o 07:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ten šmoulí domeček je super, jak jsi ho prosímtě dělala a jak jsi to vyztužovala?
18. aug 2012 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pondelnicka já mám tuhle, recpet je tam sice jen jeden, ale inspirací moooooooc a na recpety je nejlíp přijít si sem:slight_smile:
http://www.databazeknih.cz/knihy/50-tipu-na-detsky-dort-98244
18. aug 2012 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@csina krásný klavír, jak jsi dělala ten vrchní otevřený díl?
18. aug 2012 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 teda to je příběh :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2012 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mates22 :angry: :angry: :angry: teda taaaakto :angry: :angry: :angry:
:grinning: :grinning: :grinning: aj ty si mala den blbec ? :grinning: no a u mna to este zabil vecer chlap ked sa vratil a ze ty si nevarila ??????pritom este bola paradajkova z minuleho dna , pocul ako maly vresti a liepe sa mi popod nohy zaveseny mi za tricko , ked som tortu potierala a ked otvoril chladnicku a videl tam cernice tak dalsia ,, sprosta ,, otazka , ty si ani nezavarala ???tak akoze ,myslis ze by som mala dajaku ulavu alebo priam odpustenie kebyze ho pridusim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
No nakoniec coko nebude , som sa prplala s druhou , uz je aj potiahnuta , este ozdobit :confounded:
18. aug 2012 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna :grinning: dobre ze uz je dneska :grinning:

kocky ked vystuzujete a pichate slamky , tak maju trolinku trcat ????ci zarovno , hm ?
18. aug 2012 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 zarovno nebo menší, když ti budou trčet, tak nedáš pak rovně to vrchní poschodí a holky si tu slánku obalí potravinovou folii a nechají trčet kousek té folie, aby se to pak líp vytahovalo
18. aug 2012 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 a jak to že jsi nevařila???!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jsi dobrá, že tm ještě žije :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2012 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 nádherná s těmi volánky

Všechny dorty zase nádherné!
18. aug 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna no vidis to je ta moja logika :grinning: :grinning: :grinning: diiik a s tym obalenim super napad ...idem hladat slamky ..
18. aug 2012 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna :grinning: tiez si myslim ale stacil mu moj vrazedny pohlad a otvoril si chrumky :grinning: :grinning: :grinning: varit by som este ako tak pochopila ale ze zavaaaaarat :astonished: to teda posral ...rozmyslam ci vobec dnes budem potom vcerajsku varit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@reruna dík :grinning: no ja som nevystužovala, najprv som spravila "podstavec" ten som potiahla a nechala poriadne stuhnúť, stopku a hlavičku som potiahla zvlášť a každé samostatne nechala stuhnúť, hlavičku som poťahovala tak, že som najprv potiahla vrch červenou potom som vyvalkala fialovú položila na to hlavičku, obrezala a hotovo, položila som to na stopku a pekne sa to prilepilo keď to spolu stuhlo preniesla som na podstavec
@katulkaaaaaa dík Kati :slight_smile:
18. aug 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte po troch tyzdnoch odychu pridavam dalsie:slight_smile:posledna je pre mojho simiho taky nepodarok :grinning:
18. aug 2012 o 09:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
baby??? čokoládová plnka s orechami???? máte niečo?

mám spraviť klasika čokoládovú a pridať opražené orechy alebo myslíte si, že môžem dať túto? ešte som ju nerobila, tak neviem či je to čokoládové alebo nie........

ORECHOVY S PRAZENYMI ORECHAMI
1 Salko uvarené na karamel, 125 g cokolády, 1 dcl kávy, 3 dcl opražených orechov a 1 1/2 masla. V uvarenej káve rozpustit cokoládu a nechat vychaldnút. Potom zmiešat so Salkom a opraženými orechmi. Nakoniec vmiešat do masla.

dakovalaaaaaaa
18. aug 2012 o 09:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna ďakujem, ja sa stále radím medzi začiatočníčky, pečiem len pre nás doma a toto bola asi 6-ta tortička, takže každá pochvala poteší.. :slight_smile: dostala som tiež tip a inšpiráciu od @pristela :slight_smile: tortové oplatky zlepené čokoládou a obalené v poťahovke... ak by si robila, tak ti hodím aj link, kde som nakúkala :wink: http://beruna7.rajce.idnes.cz/Klavir_-_postup/
18. aug 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 dadus ja robieva kakaovu s prazenymi orechami:
200ml mlieko, 100g cukor 1PL maizena- uvarit hustu kasu, do toho pridat 150g maslo 1 PL kakao a 50g nasekanych nadrobno uprazenych... davam vacsinou mramorak v kakaovej verzii a marhulovy dzem ... mnami... a kamoska len tuto kombinaciu stale pyta
18. aug 2012 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 krásne figúrky :dizzy_face: :dizzy_face: .z čoho modeluješ?
18. aug 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela No, je mozny, ze prevazi dort po potahnuti a to berou jako mnozstvi potrebne na potah. Vsak jsem taky zpanikarila a fofrem objednala jeste jednu kilovku, ma to trvanlivost do 09/2013, tak to hadam do te doby spotrebuju. Radsi mit prebytky nez v pulce zjistit, ze to nevyjde. A jak je to s potahovanim tmavych korpusu, neprosvitaji potom? Nebo se musi dat vetsi vrstva potahovky?
18. aug 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 nádhera všechny, jsi se rozběhla hned po dovolené :grinning: :grinning: :grinning:

@katulkaaaaaa krásné a malému vše nej k narozeninám.
18. aug 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cabalkova potřeš máslem s cukrem a odřezkama, tak to je taková světle hnědá hmota a neprovítá neboj.
18. aug 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@csina dakujem...ja pouzivam smartflex velvet :wink: aj na figurky aj potahovanie
18. aug 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok