• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. septembra 2017 
baby,tak ja si to predpovedi pocasia asi hodim :frowning2: .Na buduci tyzden robim jednu velku svadobnu tortu s minitortickami,muffinami,hore dvojposchodka a oni hlasia 36 C.Ja sa zblaznim,robit cca 35 okruhlych minitorticiek ,to je samovrazda.Nic ine som si nezelala len chladno a nakoniec pravy opak.Kto mi chce prist pomôct,zisk delime na polovicu :grinning:
18. aug 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@daducha jo holka, já dělám taky třípatrový svatební, 40 minidortiček a dva patráky k tomu dělám až na 7. září, tak snad se do tý doby ochladí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
18. aug 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli jej ta je strasne pekna
18. aug 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daducha teda držím palce v takom horku je to zabijak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin ďakujem :wink:
18. aug 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky kolkého je to stretko? ja to nemám poznačené aby som tam neprijala tortu :sweat_smile:
18. aug 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 22. a 23.
18. aug 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
18. aug 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len tak narýchlo moje tohtotýždňové
18. aug 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
Az mi to bolo divne , ze sa dnes nic neudialo , robim tortu este dcere , korpus dneska eno - nuno a jasne ze sa mi sekla plnka :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: uz ma to nebavi ,vzdy sa musi nieco vys..t , co s nou , uz len do kosa ,
Alebo daku radu , co by pomohla ? mlieko + puding = kasa , dala som maslo a bolo to ...moze to byt tym ze som dala do vanilkoveho pudingu este po uvareni roztopit bielu coko ?
18. aug 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levandulka3 to je torta ? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: ten sijaci stroj ? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: to si ako dokazala :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: ze waaaaaaaw :dizzy_face:
18. aug 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mima1311 skus nahriat trochu a znova preslahat
18. aug 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt dfala som to nad paru a slahala slahacom , no myslim ze ta coko to pototo , spojilo sa mi to a okolo plava akoby tuk rozpusteny :astonished: :cry:
18. aug 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levandulka3 tie tvoje torty sú prenádherné, ja z teba nemôžem :sweat_smile:

Dievčence pridávate také nádhery, že mňa tááááááááááák veľmi svrbia ruky :sweat_smile:, ja som dnes odovzdávala tortu tiramisu a neodfotila som si ju :frowning2:, ale bola to len taká rýchlovka s čokoládou okolo ani nijak veľmi ozdobená, ale voňala úžasne :sweat_smile:. A čo som na nej ja vyparatila - jasné, že viem, že na šľahačkové plnky nesmie poťahovka a ja som na vrch tej tiramisu torty dala meno a vek oslávenca z MMF s úplne kľudným svedomím, ráno pozerám, že čo sa s tými písmenkami deje? Ale našťastie mi doplo a opravila som to, zamaskovala. Kamoška sa jej nevedela dovoňať a dostala som aj 2 eurá tringelt :grinning:
18. aug 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@levandulka3 ten stroj je dokonalyyyy..ten je z hmoty? ci ? :sunglasses:
18. aug 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a vyzerá to tak, že na budúci týždeň budem robiť tri torty :sweat_smile:, kde boli tí ľudia, keď bolo ochladené? :grinning:
18. aug 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@levandulka3 nádhera, taky by mě zajímalo, jak se dělá ten stroj.
18. aug 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@levandulka3 nádhera a nádhera,nemám slov.
18. aug 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli strašne milenučká
18. aug 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levandulka3 ten stroj je dokonaly! Uzasny!!!
18. aug 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela no ja som síce robila husle...ale des a hrúza v tom teple čo bolo...som to skladala pred tým ako mali po nu prísť a nechci vedeiť aké chladenie som mala,lebo do chladničky to nemalo šancu vojsť :grinning: :grinning:
18. aug 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela pristeli, moja, fantasticka je ta torta pat a mata:slight_smile: Originalna, uzasna!!
18. aug 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@levandulka3 ja odpadnem :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: klaniam sa oooo mistře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ako si robila ten stroj ? nejaka konstrukcia? uuuuzasneee, teda vsetky su uzasne :grinning:
18. aug 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja ked vidim ake uzasne torty davate, tak mam chut s tym po dnesku prasknut :frowning2: ale to ma asi prejde, ale mam depku z tej svadobnej dovrzanej :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. aug 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levandulka3 nádhera a ten stroj.....waaaaaaaaaaaaaw :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. aug 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mima1311 mne sa casto stavalo,ze sa mi zrazila plnka.. len staci dat trosku do mikrovlnky a preslahat :wink: skus to nechat stuhnut a potom preslahaj a ked sa ti zrazi,tak daj do tej mikrovlnky
18. aug 2012 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levandulka3 úúúzas! vsetky!!!!
18. aug 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mima1311 cicuska moja :grinning: ja ťa chcem !!!!! :grinning: :grinning: s tebou musi byt sranda :grinning: :grinning: jasne v dobrom :grinning: asi si raz pojdem rúno vziat od dodávatela osobne :grinning: :grinning: :grinning: myslim ze este jedna je tu z Čadce :grinning:
mne sa vzdy zrazi karamelovy zo salka :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz som zvyknuta :grinning: vzdy don vlejem trochu roztopeneho masla a on sa vždy spamatá, fešak jeden :grinning: :grinning: :grinning:

@eliska22 neblazni , mas super torticky :dizzy_face: ja chcela skončiť už velakrat :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a vies co mi pomohlo ? :grinning: kukala som trebars Cake Boss na youtube :sweat_smile: :sweat_smile:
18. aug 2012 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Ahojte, neviete mi poradit kde by som zohnala to, neviem ako to nazvat :wink:, to co mi urobi tie stvorceky, odtlacky na tortu... je to nejaka podlozka alebo??? Dakujem
18. aug 2012 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@mrka2 no ja som dala nad paru a nepomohlo , dala vychladit ze znova rozmixujem a bola to taka tuha gula hnusna na oko plavajuca v tuku ...bleeee ...ale vonala bozsky ,,,,uz plava v potruby :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak som teraz dovarila druhu z tmavou coko a ta je dobra ,tak sa teraz chladi , len zas ja nestastnica uz nemam maslo , iba heru a tu tam dat asi eeee :confounded: , budem musiet cakat do zajtra , este teraz robim dzem , som mohla ju mat uz aj naplnenu a obtretu aspon ...ale to len ja tak ,, stastlivo,, peciem :angry:
18. aug 2012 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok