Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

daducha
18. aug 2012

baby,tak ja si to predpovedi pocasia asi hodim ☹ .Na buduci tyzden robim jednu velku svadobnu tortu s minitortickami,muffinami,hore dvojposchodka a oni hlasia 36 C.Ja sa zblaznim,robit cca 35 okruhlych minitorticiek ,to je samovrazda.Nic ine som si nezelala len chladno a nakoniec pravy opak.Kto mi chce prist pomôct,zisk delime na polovicu 😀

vecernicci
18. aug 2012

@daducha jo holka, já dělám taky třípatrový svatební, 40 minidortiček a dva patráky k tomu dělám až na 7. září, tak snad se do tý doby ochladí 😝 😉

lokalistin
18. aug 2012

@lawli jej ta je strasne pekna

dadka212
18. aug 2012

@daducha teda držím palce v takom horku je to zabijak 😝

lawli
18. aug 2012

@lokalistin ďakujem 😉

dadka212
18. aug 2012

kočky kolkého je to stretko? ja to nemám poznačené aby som tam neprijala tortu 😅

jakelina
18. aug 2012

@dadka212 22. a 23.

dadka212
18. aug 2012

@jakelina dík 🙂

levandulka3
18. aug 2012

len tak narýchlo moje tohtotýždňové

mima1311
18. aug 2012

Az mi to bolo divne , ze sa dnes nic neudialo , robim tortu este dcere , korpus dneska eno - nuno a jasne ze sa mi sekla plnka ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ uz ma to nebavi ,vzdy sa musi nieco vys..t , co s nou , uz len do kosa ,
Alebo daku radu , co by pomohla ? mlieko + puding = kasa , dala som maslo a bolo to ...moze to byt tym ze som dala do vanilkoveho pudingu este po uvareni roztopit bielu coko ?

mima1311
18. aug 2012

@levandulka3 to je torta ? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ten sijaci stroj ? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 to si ako dokazala 😲 😲 😲 😲 😲 ze waaaaaaaw 😵

aduskatt
18. aug 2012

@mima1311 skus nahriat trochu a znova preslahat

mima1311
18. aug 2012

@aduskatt dfala som to nad paru a slahala slahacom , no myslim ze ta coko to pototo , spojilo sa mi to a okolo plava akoby tuk rozpusteny 😲 😢

lamps
18. aug 2012

@levandulka3 tie tvoje torty sú prenádherné, ja z teba nemôžem 😅

Dievčence pridávate také nádhery, že mňa tááááááááááák veľmi svrbia ruky 😅, ja som dnes odovzdávala tortu tiramisu a neodfotila som si ju ☹, ale bola to len taká rýchlovka s čokoládou okolo ani nijak veľmi ozdobená, ale voňala úžasne 😅. A čo som na nej ja vyparatila - jasné, že viem, že na šľahačkové plnky nesmie poťahovka a ja som na vrch tej tiramisu torty dala meno a vek oslávenca z MMF s úplne kľudným svedomím, ráno pozerám, že čo sa s tými písmenkami deje? Ale našťastie mi doplo a opravila som to, zamaskovala. Kamoška sa jej nevedela dovoňať a dostala som aj 2 eurá tringelt 😀

pipka
18. aug 2012

@levandulka3 ten stroj je dokonalyyyy..ten je z hmoty? ci ? 😎

lamps
18. aug 2012

a vyzerá to tak, že na budúci týždeň budem robiť tri torty 😅, kde boli tí ľudia, keď bolo ochladené? 😀

jakelina
18. aug 2012

@levandulka3 nádhera, taky by mě zajímalo, jak se dělá ten stroj.

dajna11
18. aug 2012

@levandulka3 nádhera a nádhera,nemám slov.

dajna11
18. aug 2012

@lawli strašne milenučká

njonja
18. aug 2012

@levandulka3 ten stroj je dokonaly! Uzasny!!!

dajna11
18. aug 2012

@pristela no ja som síce robila husle...ale des a hrúza v tom teple čo bolo...som to skladala pred tým ako mali po nu prísť a nechci vedeiť aké chladenie som mala,lebo do chladničky to nemalo šancu vojsť 😀 😀

njonja
18. aug 2012

@pristela pristeli, moja, fantasticka je ta torta pat a mata🙂 Originalna, uzasna!!

pristela
18. aug 2012

@levandulka3 ja odpadnem 😨 😨 😨 😨 klaniam sa oooo mistře 😵 😵 😵 ako si robila ten stroj ? nejaka konstrukcia? uuuuzasneee, teda vsetky su uzasne 😀

eliska22
18. aug 2012

baby ja ked vidim ake uzasne torty davate, tak mam chut s tym po dnesku prasknut ☹ ale to ma asi prejde, ale mam depku z tej svadobnej dovrzanej ☹ ☹ ☹

eliska22
18. aug 2012

@levandulka3 nádhera a ten stroj.....waaaaaaaaaaaaaw 😵 😵 😵 😵

mrka2
18. aug 2012

@mima1311 mne sa casto stavalo,ze sa mi zrazila plnka.. len staci dat trosku do mikrovlnky a preslahat 😉 skus to nechat stuhnut a potom preslahaj a ked sa ti zrazi,tak daj do tej mikrovlnky

mrka2
18. aug 2012

@levandulka3 úúúzas! vsetky!!!!

pristela
18. aug 2012

@mima1311 cicuska moja 😀 ja ťa chcem !!!!! 😀 😀 s tebou musi byt sranda 😀 😀 jasne v dobrom 😀 asi si raz pojdem rúno vziat od dodávatela osobne 😀 😀 😀 myslim ze este jedna je tu z Čadce 😀
mne sa vzdy zrazi karamelovy zo salka 😝 uz som zvyknuta 😀 vzdy don vlejem trochu roztopeneho masla a on sa vždy spamatá, fešak jeden 😀 😀 😀

@eliska22 neblazni , mas super torticky 😵 ja chcela skončiť už velakrat ☹ ☹ ☹ ☹ a vies co mi pomohlo ? 😀 kukala som trebars Cake Boss na youtube 😅 😅

luci79
18. aug 2012

Ahojte, neviete mi poradit kde by som zohnala to, neviem ako to nazvat 😉, to co mi urobi tie stvorceky, odtlacky na tortu... je to nejaka podlozka alebo??? Dakujem

mima1311
18. aug 2012

@mrka2 no ja som dala nad paru a nepomohlo , dala vychladit ze znova rozmixujem a bola to taka tuha gula hnusna na oko plavajuca v tuku ...bleeee ...ale vonala bozsky ,,,,uz plava v potruby 😝 ...tak som teraz dovarila druhu z tmavou coko a ta je dobra ,tak sa teraz chladi , len zas ja nestastnica uz nemam maslo , iba heru a tu tam dat asi eeee 😖 , budem musiet cakat do zajtra , este teraz robim dzem , som mohla ju mat uz aj naplnenu a obtretu aspon ...ale to len ja tak ,, stastlivo,, peciem 😠