• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. decembra 2017 
@pipka ja som robila len bicykel a bolo také teplo, že mi nechcel pekne obstáť na torte, tak som ho musela položiť do trávy :grinning:
21. aug 2012 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. aug 2012 o 22:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps dakujem...mozes si ma zmenit na pipijanku :grinning: :grinning: :grinning:

no ved to...ze teplo jak v pekle..takze ani moja stat nebude...len lezat na torte..ako nakreslena ale z hmoty..z dielikov poskladana...leeenze ja ani to neviem ako mam urobit? :frowning2:
21. aug 2012 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova ja mám tento (myslím, že je tiež odtiaľto, len neviem, od ktorej osôbky :grinning: ) 1 mascaropne, 2 biele jogurty, 2 šľahačky, 2 stužovače, 2 vanil. cukor, pr. cukor podľa chuti. Vyšľahať šľahačky + stužovače. Zvlášť vyšľahať ostatné prísady a nakoniec vymiešať všetko dokopy
21. aug 2012 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ak ti toto pomoze http://dorty.artmama.cz/node/56808 ale nerobila som motorku
akoze september teply a u mna zrusili dve torty :rolling_eyes: nahanaju, vybavuju 2 mesiace pred a nakoniec ze oslavenec ziadne torty nechce :confused:
21. aug 2012 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka nájdi na nete obrázok motorky, vytlač ho a podľa neho povyrezávaj jednotlivé diely
21. aug 2012 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evvina Tak to ma velmi mrzi. Prajem skore uzdravenie, nech sa to da zasa do poriadku.
21. aug 2012 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 ty brdo ajus...no to je dobreeee, ale teda to neviem neviem, ci by som dokazala :sweat_smile:
ale ukladam si...hadam nieco zmontujem dokopy :sunglasses:
21. aug 2012 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps dakujem, a aku to ma konzistenciu ked je to hotove, lebo pribinak nam moc chuti... ale chcem skusit aj ine/maslove nemusime, ble..., je to take tuhsie a pevne ako ten pribinak alebo malinko redsie?
21. aug 2012 o 23:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ozaj tie jogurty male 150 ml a ake sa to osvedčili dat do toho?
21. aug 2012 o 23:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps sak toto...to normalne si asi obkreslim nejaku motorku, dam do pozadovanej velkosti a rozstriham na dieliky a podla toho povykrajujem...nie? :confused: :sweat_smile:
21. aug 2012 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ja by som to tak urobila :sweat_smile:

@luciahromadkova on je trošičku redší od pribináka a dávala som malé biele jogurty z Lídla, len neviem, či mali 150 g :grinning: :grinning: :grinning:.
21. aug 2012 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
21. aug 2012 o 23:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka urcite sikovna si... mne madam pozrala orchidejky na tortu este dnes, tak idem skusit pivonku :unamused: to zas bude...ale kym este jeden korpus upecem hadam zvladnem :sweat_smile: len asi budem slahat rucne, ked je taka pokrocila hodina...
21. aug 2012 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps urobim aj ja asi tak :sweat_smile:
som si teraz postahovala asi desat roznych kreslenych technickych nakresov motoriek, tak hadam nieco vykuzlim :sweat_smile: :wink:
21. aug 2012 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 ta obdivujem....ja som sa na to dnes uz vy..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
aj zajtra je den...a v tom hice sa aj tak nikam nechystam, tak preco si doma neprikurit :grinning: :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. aug 2012 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka jasné, že vykúzliš - motorku a ešte akú :sweat_smile:
21. aug 2012 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dá sa použit namiesto cukru prášok stevia, nemá žiaden glykemický index, používa sa aj v dietach a je 400 krát sladší ako cukor
http://www.diabetikinfo.sk/recepty/kolace_so_steviou.html
21. aug 2012 o 23:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka no postup neviem ako presne, ale ja somrobila takúto, možno ti pomôžem a to som mala tú motorku vytlačenú zo všetkých strán, na monitore zväčšovala a pomaly patlala, niekdy som dala hmotu na prefotené a orezávala na tú veľkosť a potom kreslila... bola to sranda
21. aug 2012 o 23:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@rapunzel1 fuuuha dobraaaa...no ja hlavne neviem ako spravim tie kolesa...ked ich spravim plne, tie disky myslim..co by sa stalo? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. aug 2012 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka len ja som zajtra babam slubila ze doobeda pojdeme na namestie, oni tam v teple radi behaju "vo fontane" :sweat_smile: tak zajtra nemam cas piect :grinning:
21. aug 2012 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka sprav plne, zober spicku zo zdobicky a vykroj podla toho koleso :wink:
21. aug 2012 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 ved koleso vykrojim to vykrajovacku mam..ale tie spajle vnutri ci jak sa to vola..to sa mi nechce aby to nebolo krive :unamused: :sweat_smile:
21. aug 2012 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka myslím, že nič, ja som musela robiť presne takúto, lebo bol daný presný model, tak som nemohla menit, ale plnú budú ok a dá sa dať hmota, do nejakého kruhu, napríklad vykrajovačka a otlačiť pneumatiku z detského autíčka, aj tak som robila, ešte že mám malého syna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. aug 2012 o 23:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rapunzel1 no mne nastastie povedali len ze hocijaku motorku...tak spravim tak aby sa mi co najjednoduchsie robilo :sweat_smile: :wink:
vidis kolieska z auticka otlacim aj ja...dobry tip :sunglasses:
22. aug 2012 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka ja som robila podla toho postupu co ti dala @ajka82 a slo to dost dobre len ja som nerobila z cesta, ale z tortovych oblatok
22. aug 2012 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
22. aug 2012 o 00:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel1 lebo tato torticka je krajsia :wink:
22. aug 2012 o 01:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dopecene(na jednu taku rychlovecku co mi dnes povedali a vo stvrtok pred nasim odchodom si maju pre to prist), k figurkam dobudol mickey mouse, no a snazila som sa o pivonku, ale neviem ci to aj tak vyzera... :sweat_smile: ale mne sa to zatial paci :slight_smile: obkukam lepsie zivy kvet nabuduce asi, lebo teraz som robila skor z pamati :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. aug 2012 o 01:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
@pipka ja som robila podla tohto postupu http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=163&t=1729 a slo to super
22. aug 2012 o 06:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok