• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. decembra 2017 
@muffinka8 noooo gazdiná, super :wink:
22. aug 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 Dani tú lištu majú u nás a stojí 1,80 EUR :wink: Kúpim ti ju?
22. aug 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela mne by to bola aj jedno, len nevesta je nevesta ...sak zelanie je zelanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Urobim ako mi to vyjde a basta .
22. aug 2012 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 kde u nas maju a co dobre?:slight_smile:
22. aug 2012 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, tie ktore ste robili s kralovskou glazurou,da sa aj rozrobena skladovat v chladnicke.Potrebujem totiz urobit zopar bodiek a netusim kolko toho rozrobit :frowning2:
22. aug 2012 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 ahoj, ten korpus je fakt perfektny...mne sa nikdy este taky nepodaril...a je super vysoky...prezradila by si mi prosim recept a popripade nejaku "fintu" ako vyjde takto krasne??
Dakujem
22. aug 2012 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, tu je moja slávna PetShop torta s umelými zvermi :grinning:. Robila som ju pri ventilátore :grinning:. Na sobotu ma čakajú ešte dve torty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. aug 2012 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@lamps je nádhernáááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. aug 2012 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps krasna a aj domcek ti drzi :wink: :dizzy_face:
22. aug 2012 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps pekné a ten domček je super :slight_smile: aj moja dcéra na nich fičí :grinning:
22. aug 2012 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mrka2 áno drží, nie je neviem ako odforená tá torta, ale tak som unavená, že už nemám ani chuť ani silu špekulovať tu okolo fotenia :frowning2:
22. aug 2012 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ved super odfotena. krasna je. uz chod oddychovat.. :slight_smile:
22. aug 2012 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mrka2 ešte papám :grinning:
22. aug 2012 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps ja este musim urobit plnky na 2 svadobne torty a este stale neviem,ake... :stuck_out_tongue_closed_eyes: este ani neviem,ako ich urobim, nechali to na mna,tak sa idem zosalit z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobru chut :slight_smile:
22. aug 2012 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 ďakujem :grinning:, ále veď do soboty času dosť, či nie?
22. aug 2012 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ved hej,ale aj na svadbu by som chcela ist :grinning: isto tam odpadnem z toho stresu z torty... ani si ju neuzijem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nevadiii... do rana je dlha chvila,ako sa spieva v jednej pesnicke :grinning: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. aug 2012 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 no to ti verím, ja by som tiež mala z toho stres. A to chceš do rána ešte vymyslieť a urobiť plnky?
22. aug 2012 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Žanetka, mne sa dnes MMF zarábala super :sweat_smile:
22. aug 2012 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps no len vymyslim.. ale tak uz mam trosku premyslene,ale aj tak mi v hlave mihaju vselijake plnky a teraz to teplo do toho,tak sa bojim robit nejake slahackove :stuck_out_tongue_closed_eyes: skodaaa. ale asi jedno poschodko dam jogurtovu :slight_smile: nejdem robit,az zajtra urobim. idem sa radsej na to vyspat. :slight_smile:
22. aug 2012 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 ja som dnes dávala do vrchného poschodia Pribinák plnku a bolo to také akési roztrasené, snáď do zajtra stuhne, chudera
22. aug 2012 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 ja idem tiez robit svadobne buduci tyzden nechali to na mna jednu spravim asi jogurtovu a druhu spodok karamel a vrch vanilkova s jahodami alebo opacne. :unamused: mam z toho stres keby si radsej povedali co tam chcu
22. aug 2012 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps nádherná torta,moja dccéra tu pišťala pred chvílou,že chce takú istú,len tak ... :grinning:
a do dolného poschodia si dala akú plnku?
22. aug 2012 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 jéééj tak to sa teším, že dcéra ju dobre ohodnotila :sweat_smile:. V dolnom poschodí bola kávovo-čokoládovo-karamerlová plnka s praženými orechmi :sweat_smile:. Ešte že nechceli aj tam šľahačkovú plnku,. asi by ma piclo :grinning: od strachu, či to udrží vrchné pochodie
22. aug 2012 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps noo tak my máme petshopákov plnú policu,až padajú z tej poličky :grinning: ,
ten pribinák by mal byť v pohode,to je hustý krém...a ten spodný sa ti dobre natieral?netiekol?
ja furt neviem akú plnku mám dať,ma picne.... :angry:
22. aug 2012 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 spodný bol riedky (v tomto teple sa mu nečudujem), ale dala som ho na chvíľu do chladničky a potom sa ním plnila tortu. Pred potieraním bokov som ju znova musela dať do chladničky a až potom potrieť. Nuž teplo je ...
22. aug 2012 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps krásna nova tortička :slight_smile: , andrejka prosím ta v albume mas tortu s cervenym autom mcqueenom, s menom jakubko, co si pouzila ako piesok? za odpoved dakujem
22. aug 2012 o 23:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova piesok je obyčajný hnedý cukor, dá sa kúpiť v obchodoch u nás ho mávajú v Bille. Len som ním posypala tortu :grinning:
22. aug 2012 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: srandistka :grinning: aj mne by sa zajtra zarabal mmf super, nebyť toho palca :grinning: torticka suprovaaaaa :dizzy_face: , podla fešaka hore vidím z ktorej strany ti fukal ventilátor :grinning: :grinning: :grinning:
@pipka to si mi ty určite privodila, aby si v tom nebola sama :pensive: držím palce , šáák sme nejake šikovnice , aj lavou zadnou urobíme torty néééé ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: /teda ja neviem , neviem , bo ted robim podložky a už len tie idú nejak dovnô :grinning: /
23. aug 2012 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Potrebujem upiecť na sobotu tortu... bude to v pohode, keď si zajtra večer upečiem korpus... v piatok doobeda naplním a večer potiahnem marcipánom? :slight_smile: Mne to všetko dlho trvá a nechcela by som v piatok stáť celý čas v kuchyni (pri drobcovi sa to ani nedá)...
23. aug 2012 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela och, ja som ťa chcela len povzbudiť. Ten tvoj pršťok ma mrzí :cry:, ale inak ti pomôcť neviem ...
a inak ten ventilátor mi fakt pomohol, torta sa tak nepotila a ani ja :grinning: :grinning: :grinning:
23. aug 2012 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok