• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@dm1 dani ani nevies ako vhod si mi to sem dala :grinning: akuraaaat mi to sadlo, co rozmyslam ako skombinovat tu poschodku pre mojich krpcov na vikend :sweat_smile: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: dakujeeeem uz mam tipov az az :slight_smile:
23. aug 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 a keby si mu urobila len nejaku efektnu krabicu? s nejakym modernym dizajnom? :confused: :sunglasses:
23. aug 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá z PK a okolia - v novom čínskom supermarkete na Kollárovej majú nejaké vypichovače na marcipán. Ja som nekúpila nič, lebo zrovna mám všetky tie, čo mali v ponuke. :sweat_smile: Ale ak by ste chceli, tak stačí pozrieť. Mali brečtan, margaréty, motýle, mackov a listy neurčité a hortenzie.
A aj hore v Pluse v Ľudovke som minule čosi videla. :wink:
23. aug 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 ... alebo nieco taketo
23. aug 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte vcera som sa tu do noci mordovala s topankami skusala som si aj kaly tie by celkom usli no ten druhy kvet ani neviem ako sa vola neviem tam spravit tie vlnite okraje tak prosim o radu da sa na tortu taku jednoduchu svadobnu pouzit aj takyto kvet a ked tak ake listy k tomu by sa hodili dakujem pekne.
23. aug 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@nika1985 kvietok sa vola Plumeria, myslim, ze ju mas dokonalu a tu sa okraje ani nezvlnuju:slight_smile: tak si mrkni, ake listy idu k nemu original:slight_smile:
23. aug 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps krásna @ajka82 krásnučké @maya30 krásna tortička @muffinka8 krásnučká
23. aug 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nika1985 krásne
23. aug 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka no som zabudla podotknúť, že babka chce srdiečko :grinning: tak som rozmýšľala nejaké kruhy tam dať, no neviem ešťe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. aug 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt no len ja som chcela robit takuto http://www.tortyodmamy.sme.sk/jednoduche-elegantne-kvety len mi to nejde vlnit idem hladat teda tie listy a dakujem babatko uz mam hotove. :wink:
23. aug 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to nieje ten co som robila ja iba obrazok ako by mal asi vyzerat aby som sa nechvalila cudzim
23. aug 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 skus miesto kostice pouzit sparatko alebo spajdlu a nejaku makku podlozku:slight_smile:.babatko sa teda podarilo? super
23. aug 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ok skusim uz som skusala aj na takej molitanovej podlozke vecer ked mala zaspi budem skusat potom sem tam foto niekde som si odpasla fotak :unamused:
23. aug 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 jeeejda...babka vnucikovi "malinkemu" z lasky cooo? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
no tak sprav srdiecko s nejakym modernym dizajnom..alebo krabicu-srdce :wink:
23. aug 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika1985 OK, vela zdaru prajem, to treba len skusat a najst si techniku, ktorou ti to pojde najlepsie :slight_smile:
23. aug 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 čisla, farby a poschodia jasne upravuj podla seba, aj z dvoj poschodacky sa da urobit jedno :grinning:

oj som sa zase rozbehla :confused: sorry holky :grinning:

@dm1 Dani chaa , tioez som si "šlohla" z tvojich inspiraciek jedno srdiecko :sweat_smile:
23. aug 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@pristela díky za inšpirácie idem pokukať a niečo ma snáď trkne :wink:
23. aug 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela tak už ako na tie foto kukám, tak ma napadli dve varianty a teraz neviem ktorú :grinning: :grinning: :grinning:
23. aug 2012 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 dakujeem :slight_smile: nasla som takuto, co poviete??
23. aug 2012 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
23. aug 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojky,
mohla bych poprosit o radu?
kdysi tu někdo psal o dobrém marcipánu, který se prodává i po kilovkách (nejen velké balení 5, nebo 10kg). nevíte o nějakém, dobrém, levném? :wink:
23. aug 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@binka79 nevim co myslis zlaty klas. jeste muze byt jogurtova. 2 slehacky uslehat + stuzovac, zvlast vyslehat mascarpone 1ks, jogurty 2 bile a van cukr a nakonec vyslehas dohromady. Nevim co vsechno za suroviny mas ci chces pouzit.
23. aug 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dort potáhnut panáčkum už chybí jen hlava a ruce, teď je nechávám trochu vytvrdnout a pak už jen kostky se jmény
23. aug 2012 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianas otazka je co je lacne... u nas maju po kilach vsetky hmoty a z tych lacnejsich su Pasta dama top alebo K2. Ale K2 je moc makka a v tomto teple zvlast
23. aug 2012 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nakonec vypadá jinak než jsem chtěla, ale s malym za zadkem to jinak nešlo, postavičky vypadaj jak zombie, písmo jen kreslený a "upatlaný" a jeden figurák furt padá, kakaovej korpus, pribiňáčkový krém s višněma, mléčný marcipán
23. aug 2012 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@dm1 no, co si tak pamatuju, tak tu bylo psáno cena nějakých 135,-kč za kg. a která je z nich lepší? nebo se dá sehnat třeba do těch max 170,-kč za kg nějaká kvalitnější? díky moc za odpověď.
23. aug 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 presne.. ja som napokon robila cokoladovu s bananmi, jogurtovu s les.ovocima a karamelovu zo salka. :slight_smile: uz len dnes v noci musim jednu urobit a zajtra druhu a som KO. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. aug 2012 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 ako sa robi ten kvietok? :confused: aj ja chcemmm vediet take :dizzy_face:
23. aug 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá tak moje včerajšie a dnešné hrajkanie sa, no nič moc, ale tak snažila som sa :sunglasses:
23. aug 2012 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@vlada111 prosím ťa ty si si uložila tie inšpirácie od peroli, do kelu ja som ich len kukla, že uložím neskôr a na tej úschovni to už nie je :angry:
23. aug 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok