• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
@vlada111 vladi píšeš sama sobě :wink:
23. aug 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha vyskúšam ich, ale teda bez tej guličky. Tie sú poriadne drahé, aby si ešte na tých svadobných neprerobila :frowning2:
23. aug 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina divné, a stlačila som pipku. asi mi hrabe :grinning: Žeby tehotenská demencia?
23. aug 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pipka prosím ťa ty si si uložila tie inšpirácie od peroli, do kelu ja som ich len kukla, že uložím neskôr a na tej úschovni to už nie je :(
23. aug 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky mam prosbu. Mohly by jste mi sem hodit nejaky navod na dort, ktery ma byt jako vino v krabic?? MOC DEKUJI
23. aug 2012 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 krásne sa ti podarila :slight_smile:
23. aug 2012 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach boze baby, musim sa smiat :grinning: :grinning: :grinning: otvorim vrecko s mrazenou lesnou zmesou a tam take giganticke jahody a maliny :confused: :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to som v zivote nevidela, ako zovreta päsť velké , v celom sacku 3obrovske jahody a 4obrovske maliny +... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. aug 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pristela no ja by som sa veru nesmiala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. aug 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt teba mám blízko, nemáš nejaký kvet čo by sa dal použiť ako čipka alebo nejakú takú vykrajovačku?
23. aug 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 :grinning: :grinning: :grinning: a tak to do torty do rodiny s D1 ci co to je , oni su stale pokusny kralici takze tam som v pohode :grinning: :grinning: a keby cudzim jahodu rozkrajam na marne kusky, vsak nemusia mat stale v celku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Myslim , ze po vcerajsku ma uz nic nerozhádže :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. aug 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 jasnee vladi, ja to mam ulozene..poslem ti to? :confused: :wink: hod mi do IP mailovu adresu :wink:
23. aug 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 mam ozdobne bordury na spodok , aj kvetinky rozne...............neviem, co si predstavujes.............sak dojdi kuknut:slight_smile:
23. aug 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no mne by nevadilo, keby si mi rozkrajala..ja jim secko...akorat nejim kralika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. aug 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
holky, kdyz chci vzorek na potahovku, tak jak ma byt potah tlusty? Kde mi o to abych vzorek neuhladila potahovanim.
23. aug 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela to hadam v Cernobyle vypestovali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. aug 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko neblázni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: užsa mi tu s tým láduje malý a v sobotu to budem jest aj ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@pipka juu, to si ako ja , ja bych sežrala vsetko :grinning: :grinning: :grinning: hlavne tie nezdrave veci :grinning:
23. aug 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@muffinka8 aj ja ju mám vyhliadnutú v tej povodnej fialkovej farbe pre mamu.....tak sa asi budem opakovať potom :grinning: :grinning:
23. aug 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela tie nezdrave su totiz najlepsie :grinning: :grinning: :grinning:
to len lekari su taki vychcani a tvrdia, ze su nezdrave, aby im viac ostalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
23. aug 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajaku krásne
@mishulle krásnučká
23. aug 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 krásna je ta tortička,ja ju mám tiež uloženú v povodnej farbe.............a čím si robila tie kvietky? :slight_smile:
23. aug 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 a preco bez nej ? Viem, ze cakes babätko, no jedna hadam nemôze vadit,ci ?Len dufam, ze ti budu chutit aj ciste, tie som neskusala, aby sa mi tu neckalo ze ma spominas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. aug 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 krásna, ja teda zelenu môzem :dizzy_face:
23. aug 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievčatá máte overený recept na dobošovú tortu??..chcú ju na jedno poschodie na svadobnú čo mám robiť ..a ešte som ju nikdy nerobila....:(
23. aug 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zklimekova nemam a zatial sa mi uspesne dari od toho ludi odhovarat:slight_smile:
23. aug 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha a koľko ti vyšlo z toho receptu tých muffíín?díkes :slight_smile:
23. aug 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 akurat rozmyslam ci nespravim tu poschovovu dole vanilkovy s kuskami cokolady a jahodami a hore trasenu s mandarinkami lebo tu vanilkovu pouzivam aj pod potahovku tym padom nemusim tolko slahat no do utorka to este najako premyslim link na kvietok http://www.tortyodmamy.sme.sk/kubansky-kvietok-plumeria
23. aug 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt aj ja som to stiahla na jedno poschodie..a budem skúšať ďalej..ale ak to budú chcieť...fúúú
23. aug 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak tu su moje prve minitorticky okruhle a muffiny.zajtra to kompletizujem na tortu, tak som zvedava ako to bude vyzerat.Hlavne netusim, ako prelozim 2-posch. tortu na najvyssie poschodie svad. stojanu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@lucula73 no do kosickov 4,5 cm cca 28 ks
23. aug 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@mimcak som rada ze som pomohla, ja som tam tiez bola ako v 7. nebi :grinning:
23. aug 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok