• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@zdenallicka a odporucam krajsie vypracovat tie perlicky, co su na tej fotke z cukrarne:slight_smile:
24. aug 2012 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps nadherne tie tvoje kvety... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. aug 2012 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 babka trvala na mene "filipko" :confused: :sweat_smile: nemohlo tam byt Filip?
ale torticka je krasna, precizne spravena...ze mm pozdravujem, nech ide radsej na pivo a nekeca do toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
24. aug 2012 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka ne na pivo, upratat kuchynu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2012 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka tak si to babička priala Filipko :grinning: a mm sa už chystá futbal, pivo :grinning:
24. aug 2012 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt alebo :grinning: :grinning: :grinning: potom aj k nam poprosim poslat :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2012 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela tak takhle podobně to včera vypadalo u nás v lednici, akorát já tam měla ještě ty šuplíky dole s naším jídlem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. aug 2012 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pipka a ked uz bude vo svungu, tak aj k nam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2012 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka
@aduskatt a ja už mám upratanú kuchyňu, tak si idem tiež dať pivko môjho radleríka už ma čaká v chladničke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. aug 2012 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 ja tam mam dvoch:slight_smile:ej, si asi vecer daaaaam
24. aug 2012 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt
@eliska22 tak to ja si nedaaaaam :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne pivko ee :sweat_smile:

aaale zato si daaaaaam vineu a zmrzlinkuuuuuuu :sunglasses:
24. aug 2012 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka ja mam najradsej cervene vinko, ale fakt ze kvalitne.........a radlera sem tam:slight_smile:.........a tie dva su tam uz straasne dlho a treba mi uvolnit flek v chladnicke, tak si dame vecer
24. aug 2012 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aduskatt to je ten pravy dovod...uvolnit miesto v chladnicke :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka vsetko sa da zdovodnit:slight_smile:
24. aug 2012 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 torticka je krasna, bud rada, ze ti povedal tamto, moj otvoril chladnicku ako dosiel a vravi s úsmevom : fú to by bolo keby v noci vypli elektriku :grinning: , čo ? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: som ho hned poslala odkial prisiel :grinning:

Holky uuuuzasne torticky vsetky!!! juj tu toho zajtra budeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. aug 2012 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pristela ja som na môjho škaredo kukla a tak dal hore ruky a hovorí, veď ja nič, len je iná tá torta :confused: :grinning: a to som už nepochopila :grinning:
24. aug 2012 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt no keď si si včera všimla, ja som to urobila a musela ma upozorniť @jakelina :grinning:
24. aug 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 som mimo:slight_smile:)
24. aug 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jeej baby dnesny den teda vobec nema konstelaciu na robenie torticiek , tieklo mi z cela aj chrbtom . . . . , a to som robila len jednu ,ale zato zavarala slivky, robila lekvar a zaroven aj nutelu, pri tom reval mi krpec , dvaja velky somari sa do obeda len dotahovalia a chvalabohu po obede sli na vikend na akciu na Jankov vrsok ,no a teraz si hovorim ze asi uz vydrzim vsetko ked este dycham :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@pristela tusim aj ty mas doma podporu jak svina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2012 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas nadherna torticka
24. aug 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
můj dnešní čokoládový méďa,s mojí nohou výkon
24. aug 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@pipka @ajaku @mrka2 ďakujéém - to je bielková poleva - ale išla sama kade- tade :grinning: :grinning:
24. aug 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcence ja teraz moc nepecem,ale pridam dve par tyzdnov dozadu robene. Moja Zuzka mala meninky, tak len taku jednoduchu som robila a hned som tam aj druhu pripisala, bo tej som chudatku neupiekla k meninkam nic...je este mala na sladkosti a druha je pre drevorbaca :wink:
24. aug 2012 o 20:02  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@aduskatt tak červené a radler aj u mňa N1 !!!!! - ideš do Beluše ??? si štrngneme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
jej uslo mi to..tak tu je druha :wink:
24. aug 2012 o 20:03  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda holky, zase takový nádhery jste popřidávaly, já jsem zase zapomněla fotit :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem ale trubka, vždycky si říkám, že to blejsknu až zítra a pak zapomenu, takže německý ovčák na fotu nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. aug 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@eliska22 mne sa veľmi páči :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. aug 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
boze ja tusim neviem priadt foto..asi tie teploty s tym nieco maju :grinning: :grinning:
a moj manzel mi pomahal robit travicku :grinning:
24. aug 2012 o 20:05  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@pipka krásna vtáčikova :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. aug 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok