• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lamps sím ťa a na co si zvedava :rolling_eyes: ? jedina torta s ktorou som spokojna je ta pre moju nevlastnu neter ci co mi to je :grinning: ta s tou skupinou D1 , gitara dopadla desne :frowning2: :frowning2: a tá svadovka bola robena podla foto, maximalne nudna svadobna klasika :rolling_eyes: :rolling_eyes:
fotky snad az v noci abo zajtra bo ted nestiham , o chvilu dojdu pre gitaru /mooooje nervy :cry: / a pak letim urobit sa za cloveka, vyrobit chladnicku a sup so svadobkou a odtial zas na oslavu tej neterke 16rocnej :grinning: :grinning:
25. aug 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela náááá šak na torty som zvedavá, ja mám taký pocit z teba, že si na seba maximálne kritická :sweat_smile:. Určite sú krásne. Ja som mala po dlhej dobe z týchto dvoch posledných tort dobrý pocit :grinning:, hoci tú včerajšiu som poťahovala dvakrát :angry: musela som strhnúť poťah a pekne nanovo :frowning2:
25. aug 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja kravička :slight_smile:
25. aug 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
aa stihla som , tak tu fotoše , ten obrazok s tou britskou a irskou vlajkou to je ta nejaka skupina :grinning: tak chceli urobit tortu, cudzím by som sa neopovazila zmenit , ale moji tí musia aj keby nechcu byť pokusní králici :grinning: :grinning: :grinning:
Plnky : gitara čokoládová, lienka, pribinak/maliny, D1 jogurtova/lesne ovocie, vrch gaštanové pyré
25. aug 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
@pristela Žanetka sú nádherné a tá lienočka je bombastická, má veľmi krásnu tváričku :sweat_smile:
25. aug 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky....pridávam tohtovíkendové.........dinosaurová, kittinkovská a pásikavá s levíkom..........hurá víkend....... :wink:
25. aug 2012 o 14:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@pristela chladnička komickáááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a torty perfektnééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@pipka vtáčiková krááááásna :dizzy_face: :dizzy_face:
@hejdita krááááásna figúrka na svadobke :dizzy_face: :dizzy_face:
@lawli gratulka k 100-vke :dizzy_face:
@lamps mica, tie kvietky, na tej poslednej krémovo-hnedo-béžovej....to robíš vykrajovačkou a pak dotvoríš?
@anibas svadobná luxusná :dizzy_face: :wink:
@eliska22 vnúčik a babička prežili? :sweat_smile: :grinning:
@levandulka3 tak ten pník sa ti naozaj podaril!!!! a super že prežila cestu, tak dalekú....
@daducha náááááádherná tá svadobka s mini tortičkami.......nechápem, že im je jedno, ako to skladujú a ako torta dopadne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ok, opáčitkované, poreagované.......ale naozaj všetky sú krásne, niekedy mám pocit, že to je inšpirácia a to torta od vás.....je vidieť, ako sa všetky zdokonalujete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
utekám vegetiť :wink:
@lokalistin kokooooooooooos.......až mi zle zostalo, ked som zbadala tú prekotenú tortu...strašné.....
25. aug 2012 o 14:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@dada2007 áno cicuška presne tak ich robím, tou guľatou vykrajovačkou vykrojím a dotvarujem :sweat_smile:
25. aug 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps ahaaaaa, dakovala....a nejaká rada? :sweat_smile: :confused: ako? či tak ako ti chutí-do špicata, do oblúka a nejak podložíš....vytvrdne a je hotovson? :sweat_smile:
25. aug 2012 o 14:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 joj rada, myslíš tie hnedé alebo biele? Biele som guľatou kosticou v strede tak popritláčala, aby sa hmota tak vydula a zlepila tom dve dokopy. A tie hnedé som robila tak isto len som kvietok otočila opačne a prstami som pritlačila lupienok tak, aby urobil ten špic. Och opísať postup prác je dosť ťažké :grinning:
25. aug 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lamps ďakovalaaaaaa......pomôže mi to isto, vyskúšam :wink:
25. aug 2012 o 14:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 a ešte som zabudla, dávam ich potom vyschnúť do môjho podomácky vyrobeného tvarovača :grinning:, t. j. alobal na pohári
25. aug 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
25. aug 2012 o 14:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kabela je z MMF,po dlhej dobe som sa k nej vratila,z nudze cnosť,došla mi PDT :slight_smile: ale robilo sa s nou fajn,este lepsie asi ako s pdt :slight_smile:
25. aug 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
8kilová opacha...to hrozne teplo ma všetko na svedomí :( nieje taka aku som ju chcela..ale bohužial :grinning: mašle zakrývaju nedostatky :grinning: niesom profík :grinning:
25. aug 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
ale ved je krasna
25. aug 2012 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
25. aug 2012 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 plastova abeceda z cukrarske-pomucky.cz
25. aug 2012 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ta lienka aka vymakana perfektna
25. aug 2012 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evvina ďakujem :slight_smile:
25. aug 2012 o 15:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela na tú lienku sa neviem vynadívať ,je bombová :slight_smile:
25. aug 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Puncovy uz zatazeny. Celkovo nie je velmi vysoky a ta stredna vrstva mi vpila skori liter sirupu, tak dufam ze bude cely pekne nasiaknuty.
@pristela dakujem za typ, este si ho poriadne prezriem a nabuduce vyskusam.
25. aug 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mojej dcérke som v júli robila k dvom rokom a Neterke Hanke k 6r čo poviete?
25. aug 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
25. aug 2012 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. aug 2012 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ďakujem moja...a s tým vykaním ,žeby som už bola taká stará ...joooj chcem 18-násť ,žiadne starosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no nie srandujem....tiež som na začiatku neplánovala ,nieže 100 -vku ,ale piecť som neplánovala ,to som len pre krsniatko potrebovala tortičku a potom ani neviem ako sa to rozbehlo...odložila som šijací stroj a nakúpila pomôcky na pečenie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: inak už máš tiež úctihodné číselko ,ak beriem do úvahy ešte iné tvoje prácičky ,tak si dávno predo mnou :wink:

@dada2007 ďakujem :slight_smile:
@reruna ďakujem :slight_smile:
25. aug 2012 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte ,krasne torticky ste porobili,tu su moje.za ruzovu som dostala aj tringelt/môj prvy/ sa velmi pacila.
25. aug 2012 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@1katuska73 a veru právom, krásna je :slight_smile:
25. aug 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky samé krásy tu vidím, jste všechny šikulky :wink:
25. aug 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Babenky viem ze to tu bolo , ale viete , nikdy som nepredpokladala zeby ja piekla mafiny a ono to prislo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , myslim ta chvila ....

pliiiiiiis....zaruceny receptik by my moooc bodnul , ale tak polopatisticky :grinning: plnia sa do polovice ci do 3/4 ... :dizzy_face:

@jakelina
@1katuska73 a aj ostatne ...
25. aug 2012 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok