• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. januára 2017 
@pristela to jsi si dala :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevím čím to je, že některé fotky jdou tou šipkou zvětšit a ty od tebe ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Polepši se :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 právě z MMF to může praskat a je to asi lepší udělat ze SF, trochu nařasíš na podložce a dáš na dort a tam doupravíš.
28. aug 2012 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 ja som to robila v pohode s MMF. isto nie den dopredu. som urobila mimo tortu a sup tam a na torte doupravovat podla potreby
28. aug 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj děvčata po dlouhé době přidávám zas jeden dortík.. je pro dvojčátka
28. aug 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
@pristela no - to je iný level tento kvet !!! čo to je ? maxi cesnak ? :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela ty brďo, šak si sa musela ulupienkovať, už sa teším na tortu, bude to ako vždy pecka :wink:
28. aug 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela tak na take nieco by ma nikdo neukecal veru :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vysledok stoji za to. som velmi zvedava na torticku :dizzy_face:
28. aug 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas Ty si cislo, som sa dobre zasmiala na tom cesnaku :grinning:
@pristela Ja som robila zasa ranunculus - tiez som sa isla ulupienkovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. aug 2012 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
Do pozornosti sa dava, plastovy ULOZNY BOX v JYSKu od 30.8-5.9.
- š20xd30xv14 cm - 2,50e
- š30xd40xv24 cm - 5e
28. aug 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prosím vás, ako sa JEDIA tie minitortičky čo robievate na svadby? :confused: Lebo keď odrežem z veľkej torty tak predsa je ten poťah pevný a ja vždy vyjem len vnútro a poťah nechám. A keď je tá mini tak to tam ide normálne zaboriť lyžička? Sa to nejak nerozpučí?
28. aug 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky nemáte nejaký postup na vláčik tomáš :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som mala a už ho neviem nájsť, chcem ho robiť z horaliek a z tej sojovej tyčinky ....
28. aug 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. aug 2012 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps díkes, toto som potrebovala :wink:
28. aug 2012 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin supeeer, ďakujem pekne.
28. aug 2012 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som sa zasmiala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no divna je , som jej hned hovorila ze to aky kaktus mam robiť :grinning: u nich v afrike to je bezny kvet rastie im vsade ako burina, tu kupujes jeden za drahe prachy :rolling_eyes: vola sa protea : http://wallpapers.jurko.net/pic/22024/

@eliska22 nee lupienky sli rychlo len tie piestiky boli blee
@dm1 no holky neviem ako bude vypadat , som zvedava aj ja, ci to bude vypadat ako svadobka :rolling_eyes:
@simasa tieto kvety sa mi strasne páčia , daju sa robit na vela sposobov :dizzy_face: :dizzy_face:
28. aug 2012 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps andelka , mate u vas cukriky ???? bo u nas nic, nikde :confused: :confused: zajtra ide moj do BN pozrie tam ale ak nebudu bude musiet tahat k vam . a este to babatinko v nedelu by sme mali ist do PD staci ti ho doniest v nedelu alebo ti ho poslem postou stvrtok ?
28. aug 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela nooooooo šak já myslela tie piestiky :grinning:
28. aug 2012 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela Cukríky neviem, či majú, ale môžem to zistiť, dnes som išla okolo Lidla, ale nebola som vnútri. A bábetinko stačí v nedeľu, ale potrebovala by som vedieť aspoň približne kedy v nedeľu,teda o koľkej. Lebo už bude doma malá Amálka a chápeš musím ju ísť pozrieť :grinning:. Cukríky by som ti mohla kúpiť, teda ak ich budú mať a v nedeľu by som ti ich dala. Ale u nás mávajú len tie ružové.
Sleduj akú správu som dostala: "Pani Halova, mozeme sa dohodnut na torte na 14.9.? Je mozne, aby mala menej ako 3 kg? Mensi format a nizsia - len 1x plnka? Cesto tmave a bleda plnka, marcipan a zlate kvety." odpovedala som, že ma to mrzí, ale torty menšie ako 3 kg nerobím.
28. aug 2012 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@lamps To říkám taky furt, že menší jak tři kila nedělám a ejhle, furt dělám.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naposledy dva na svatbu pro maminky - 1,7 a 1,8 kg... :confused: :rolling_eyes:
28. aug 2012 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka no len to je robota o ničom. A ešte ktovie akú plnku si predstavuje pod tým "bledá plnka" :sweat_smile:
28. aug 2012 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps no sak toto ja mam skoro stale - chceme tortu ale malicku len aby bola :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj ja vravim ze pod 3 kg nerobim, ani by som nevedela, tu chce kazdy vycackane, a potom zacnu vymyslat ze aj s ovocim a neviemco...
pridavam dnesnu prvu, zase didy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a robim este jednu pre manzela, akoze bonbonieru, to este dnes bude srandy kopec
28. aug 2012 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@maya30 no a to berie tú tortu na svadbu pre bratranca :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Ja viem, že všetko je drahé, aj torty, ale príde mi to také blbé. To si už zrovna môže kúpiť zákusky v cukrárni. Veď aj s malou tortou je veľa roboty, keď chcem, aby vyzerala pekne a bordel v kuchyni je tiež, nehovoriac o tom, že keď chcem spraviť polovičnú dávku plnky, ostanú mi nespotrebované suroviny.
28. aug 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps to tu by si narobila hanbu...ja zvyknem aj upozornit, ze ked na svadbu pre blizsiu rodinu, tak ze by sa aj vacsia patrila... :sweat_smile:
28. aug 2012 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 no presne tak, ona vie aká veľká je 3 kg torta, už si jednu u mňa dávala urobiť a napriek tomu chce ešte menšiu
A krásnu podprsku si urobila na tie cicíčky
28. aug 2012 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ale pani Halova , vy ste taka zla k tým ludom ! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no to este ani ja netusim o kolkej ale budes mat sancu 2x, crnknem ti ked pojdeme tam a aj ked pojdeme späť :grinning: , to bude asi nejak na obed a na vecer :grinning: , cukriky ne, dakujem si pokaldnicka :grinning: :grinning: :grinning: potrebujem ich ted na piatok tak moj skoci ak nebudu v BN , a ak nebudu ani u vas budem musiet kupit smartflex :stuck_out_tongue_closed_eyes: aa šáák pohodaaa :grinning: :grinning:
28. aug 2012 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela nooo som zlá :angry: ja viem. Počuj a ja mám doma tie biele, mohla by som ti ich poslať a máš to isté, že budeš mať na MMF
28. aug 2012 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 tá podprda je super :slight_smile:
28. aug 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps no len ja potrebujem veeeelaaa :grinning: :grinning: :grinning: ani neviem kolko :grinning: :grinning: na 10 a 15kg torty
28. aug 2012 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok