• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pristela ja davam kvety normalne do poharov co mame na pitie take vysoke a tam ich mam vtom poukladane ked ich mam zviazane tam my dobre drzia po kope
29. aug 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela tuto to je dobre vidno a tiez je to dost podobne skoro ako lalia tie listy ma velke
29. aug 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
@bzucinka2 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja prdel ? :confused: nieeee !!! :grinning: :grinning:
Už ich mam hotove , kazdy jeden lupienok na drotiku, ach popodkladala som ich vsetky tak snad to prezije.

Ja len nechapem, holky, ked sa mi torta vonku orosi navlhnu aj tie lalie nie, vtedy sa nezlomia ? :confused: ne, ze pokial dojdem na svadbu len droty mi zostanu :grinning: :grinning: :grinning:
29. aug 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ani nehovor.........ale ja som presvedcena, ze tvoja torta bude dokonalost sama a prezije secko:slight_smile:
29. aug 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt :grinning: :grinning: :grinning: torta jasne ta prezije , len ci vyzdoba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky velmi pekne dakujem za rady :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. aug 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje další dílo. Ale že dalo zabrat.
29. aug 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@nika1985 krásne. Prosím Ťa ako si robila to vnútro na kali,myslím to žlté či oranžove :slight_smile:
29. aug 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak potrela som ich bielkom a obalila vo vanilkovom cukre predtym som ich namalovala a nechala uschnut
29. aug 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky, já vás fakt nestíhám dočítat, mám fofr, na pátek jeden třípatrák a k tomu 5 dortů :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi umřu, přijdu ve tři domů z práce a fičím do kuchyně, ještě že babička hlídá :wink:
a tady je lepší fotka tý bárbíny a s malou oslavenkyní :dizzy_face:
29. aug 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
My jsme dnes oslavili moje narozeniny, tak fotečka se syny, jednou po dlouhé době jsme se doma sešli všichni a s nejmenším.
29. aug 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina všechno nejlepší přeju, hlavně zdravíčko, to je nejdůležitější :dizzy_face: :wink:
teda ty máš veliký chlapy, se nedivím, že máte furt vybílenou lednici :wink:

jééé a máte úplně stejný stůl jako my :slight_smile:
29. aug 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
29. aug 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@vecernicci no vidíš, tak to se musíš stavit na kafčo a budeš se cítit jako doma. :grinning: :grinning:
29. aug 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina pridavam sa ku gratulantom a prajem vsetko dobre
29. aug 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela děkuji krásně. Já jsem z toho focení normálně byla celá spocená, je to i vidět, jsem celá červená. Třetí v pořadí byl na tréninku, ostatní hučeli ať ten dort rozkrojím od zadu, že to na fotce nebude vidět a pak se rozesmívali a dělali kraviny, že mi ho dvakrát málem shodili na zem. Pak jsme už dali nejmladšího do vany a konečně přišel ten třetí ze zápasu. Tak ten malý mokrou hlavu, tak mu to zase kluci fénovali a pak měl háro jak kdyby zpíval ve skupině ABBA. :grinning: :grinning: :grinning: No komedie hadra.
29. aug 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@jakelina no viem si to predstavit, sama zenska na tolkych chlapov :slight_smile:
29. aug 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@abriela :grinning: :grinning: :grinning: to je fakt málokdy, většinou je nás doma míň, protože kluci už mají holky a různě spí u nich, ale je pravda, že někdy je nás doma i osm, když holky spí u nás. :grinning: :grinning: :grinning:
Já když nakupuju v marketu, tak už se mi stalo, že se mě ptali, jestli nakupuju pro nějaký letní tábor. :grinning: :grinning: :grinning:
29. aug 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Holky všem moc děkuji za like, moc si toho vážím a jste vážně zlaté. Už se moc těším na sraz, že vás poznám i osobně a užijem si to. Doufám, že mě nebude bolet břicho jenom od jídla, pamatujte na to, že předvádím jak umím krásně jíst dorty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale hlavně mě bude bolet od smíchu. :grinning: :grinning:
29. aug 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jakelina kraaasnu si si upiekla..a vseetko najlepsie moja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. aug 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina Všechno nejlepšííí :wink:
29. aug 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky zítra chci zkusit dát do pribináčkovýho krému ty zmražený maliny, mám to obalit třeba v cukru, děkuji za odpověd :wink:
29. aug 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makinka2 ja obalujem v praskovom :wink:
29. aug 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka děkuji a dát zmražený, že?
29. aug 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka děkuji, no zrovna jsem nechtěla tady takové barvy, ale měla jsem už udělané žluté květy a paní se mi vůbec neozvala, to mi ještě asi šest květů a drobných kytiček ani nevím kolik zůstalo. Tak jsem alespoň jeden použila tady na ten dort.
29. aug 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makinka2 taky moc děkuji.
29. aug 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makinka2 ano, ja si ich zmrazene vysypem do misky, posypem cukrom aby sa obalili v tom cukre a hned ich ukladam do kremu, tam sa to krasne rozpusti :wink: ale netecie to, neboj :wink:
29. aug 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina vyyyborne si to vyuzila :sunglasses:
ja som tu takto schovavala ruze z tej svadobnej co mi ostali...a jedneho dna kukam..a ruze nikde :sweat_smile: mala vyliezla na linku a vsetky tie tvrde ruze pojedla :grinning: nechapem ako...sak to jej uz muselo chrupat pod zubami..ale zjavne jej to nevadilo :sweat_smile: :grinning: :grinning:
29. aug 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka chipsy ne :grinning: :grinning: :grinning:
29. aug 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka a prečo to obalujete?z akého dôvodu? :confused:

@jakelina všetko najlepšie želám aj ja........ :wink:
29. aug 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
29. aug 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok