Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

yamahafazer
29. aug 2012

@pristela ja davam kvety normalne do poharov co mame na pitie take vysoke a tam ich mam vtom poukladane ked ich mam zviazane tam my dobre drzia po kope

yamahafazer
29. aug 2012

@pristela tuto to je dobre vidno a tiez je to dost podobne skoro ako lalia tie listy ma velke

pristela
29. aug 2012

@bzucinka2 😀 😀 😀 😀 ja prdel ? 😕 nieeee !!! 😀 😀
Už ich mam hotove , kazdy jeden lupienok na drotiku, ach popodkladala som ich vsetky tak snad to prezije.

Ja len nechapem, holky, ked sa mi torta vonku orosi navlhnu aj tie lalie nie, vtedy sa nezlomia ? 😕 ne, ze pokial dojdem na svadbu len droty mi zostanu 😀 😀 😀

aduskatt
29. aug 2012

@pristela ani nehovor.........ale ja som presvedcena, ze tvoja torta bude dokonalost sama a prezije secko🙂

pristela
29. aug 2012

@aduskatt 😀 😀 😀 torta jasne ta prezije , len ci vyzdoba 😀 😀 😀 😀 😀

Holky velmi pekne dakujem za rady 😵 😵 😵

evvina
29. aug 2012

Moje další dílo. Ale že dalo zabrat.

mimcak
29. aug 2012

@nika1985 krásne. Prosím Ťa ako si robila to vnútro na kali,myslím to žlté či oranžove 🙂

nika1985
29. aug 2012

@mimcak potrela som ich bielkom a obalila vo vanilkovom cukre predtym som ich namalovala a nechala uschnut

vecernicci
29. aug 2012

holky, já vás fakt nestíhám dočítat, mám fofr, na pátek jeden třípatrák a k tomu 5 dortů 😝 asi umřu, přijdu ve tři domů z práce a fičím do kuchyně, ještě že babička hlídá 😉
a tady je lepší fotka tý bárbíny a s malou oslavenkyní 😵

jakelina
29. aug 2012

My jsme dnes oslavili moje narozeniny, tak fotečka se syny, jednou po dlouhé době jsme se doma sešli všichni a s nejmenším.

vecernicci
29. aug 2012

@jakelina všechno nejlepší přeju, hlavně zdravíčko, to je nejdůležitější 😵 😉
teda ty máš veliký chlapy, se nedivím, že máte furt vybílenou lednici 😉

jééé a máte úplně stejný stůl jako my 🙂

jakelina
29. aug 2012
jakelina
29. aug 2012

@vecernicci no vidíš, tak to se musíš stavit na kafčo a budeš se cítit jako doma. 😀 😀

abriela
29. aug 2012

@jakelina pridavam sa ku gratulantom a prajem vsetko dobre

jakelina
29. aug 2012

@abriela děkuji krásně. Já jsem z toho focení normálně byla celá spocená, je to i vidět, jsem celá červená. Třetí v pořadí byl na tréninku, ostatní hučeli ať ten dort rozkrojím od zadu, že to na fotce nebude vidět a pak se rozesmívali a dělali kraviny, že mi ho dvakrát málem shodili na zem. Pak jsme už dali nejmladšího do vany a konečně přišel ten třetí ze zápasu. Tak ten malý mokrou hlavu, tak mu to zase kluci fénovali a pak měl háro jak kdyby zpíval ve skupině ABBA. 😀 😀 😀 No komedie hadra.

abriela
29. aug 2012

@jakelina no viem si to predstavit, sama zenska na tolkych chlapov 🙂

jakelina
29. aug 2012

@abriela 😀 😀 😀 to je fakt málokdy, většinou je nás doma míň, protože kluci už mají holky a různě spí u nich, ale je pravda, že někdy je nás doma i osm, když holky spí u nás. 😀 😀 😀
Já když nakupuju v marketu, tak už se mi stalo, že se mě ptali, jestli nakupuju pro nějaký letní tábor. 😀 😀 😀

jakelina
29. aug 2012

Holky všem moc děkuji za like, moc si toho vážím a jste vážně zlaté. Už se moc těším na sraz, že vás poznám i osobně a užijem si to. Doufám, že mě nebude bolet břicho jenom od jídla, pamatujte na to, že předvádím jak umím krásně jíst dorty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale hlavně mě bude bolet od smíchu. 😀 😀

pipka
29. aug 2012

@jakelina kraaasnu si si upiekla..a vseetko najlepsie moja 😵 😵 😵

makinka2
29. aug 2012

@jakelina Všechno nejlepšííí 😉

makinka2
29. aug 2012

Holky zítra chci zkusit dát do pribináčkovýho krému ty zmražený maliny, mám to obalit třeba v cukru, děkuji za odpověd 😉

pipka
29. aug 2012

@makinka2 ja obalujem v praskovom 😉

makinka2
29. aug 2012

@pipka děkuji a dát zmražený, že?

jakelina
29. aug 2012

@pipka děkuji, no zrovna jsem nechtěla tady takové barvy, ale měla jsem už udělané žluté květy a paní se mi vůbec neozvala, to mi ještě asi šest květů a drobných kytiček ani nevím kolik zůstalo. Tak jsem alespoň jeden použila tady na ten dort.

jakelina
29. aug 2012

@makinka2 taky moc děkuji.

pipka
29. aug 2012

@makinka2 ano, ja si ich zmrazene vysypem do misky, posypem cukrom aby sa obalili v tom cukre a hned ich ukladam do kremu, tam sa to krasne rozpusti 😉 ale netecie to, neboj 😉

pipka
29. aug 2012

@jakelina vyyyborne si to vyuzila 😎
ja som tu takto schovavala ruze z tej svadobnej co mi ostali...a jedneho dna kukam..a ruze nikde 😅 mala vyliezla na linku a vsetky tie tvrde ruze pojedla 😀 nechapem ako...sak to jej uz muselo chrupat pod zubami..ale zjavne jej to nevadilo 😅 😀 😀

jakelina
29. aug 2012

@pipka chipsy ne 😀 😀 😀

lucula73
29. aug 2012

@pipka a prečo to obalujete?z akého dôvodu? 😕

@jakelina všetko najlepšie želám aj ja........ 😉

makinka2
29. aug 2012

@pipka díky 😉