• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

8. decembra 2017 
@mizulienka Ďakujem ti :slight_smile: ja som sa tiež dlho odhodlávala na drôtikovanie a kupodivu sa to dá aj mne gramblavej :grinning: takže smelo do toho, ty to určite zvládneš, máš šikovné ruky :wink:
30. aug 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps a ďaľšia, šup ho drôtiky do ruky :grinning: :grinning: :grinning: nemboj pôjde to :wink: toto sú tiež moje prvé frézie, predtým som robila len brečtan a tie drobné kvietky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. aug 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps a ozaj kvietky sú z MMF, vlastne celá torta :slight_smile:
30. aug 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps ďakujem... no to som asi v háji, ten sa mi minul, hmotu mám pred sebou, oblátku tiež, tak sranda začína, síce to je až na budúci víkend, ale pokiaľ dorobím tie masky a kvety k tomu, tak aj zošediviem asi, nielen víkend príde :frowning2: a to som sa ešte nerozhodla presne ako to bude vyzerať :unamused:
30. aug 2012 o 21:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 ja mám robiť o dva týždne svadobnú a kúpila som si formičku na orchidejku, tak to chcem vyskúšať na drôtikoch, ale ako sa mi to podarí?.... Zatiaľ som robila na drôtikoch len také jednoduché kvietky neurčeného druhu :grinning: a jednu magnóliu, ale s tou som vôbec nebola spokojná. Ja som s MMF spokojná, na tej torte, čo som robila nedávno s tými PetShop-ákmi som na skúšku použila PDT-špeciál, potrebovala som sýtu farbu a tak sa mi s ňou zle robilo. Je to naozaj tak, že každej z nás vyhovuje niečo iné. Len na kvietky používam Smartflexaj to nie na všetky
30. aug 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rapunzel1 a keby si vyrezala tie masky z hmoty a nechala vyschnúť na niečom, myslím tak popodkladané napr. servítkami, aby mali požadovaný tvar?
30. aug 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 a ešte som skúšala ľaliu na drôtikoch a tá sa mi polámala :angry:
30. aug 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 a nemůžeš mi prosím dát odkaz, který ten patchwork to máš, já se v tom nevyznám, který je jenom na otláčení a který na vyřezávání. Děkuji moc. :wink:
30. aug 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina je to tento,mne sa mooooc páčil koli tým ornamentom,sú to akoby krajky... http://www.cukrarskepotreby.sk/product.php?id_product=300
30. aug 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mizulienka nie si jedina..ani ja neviem :unamused: teda zatial...hadam sa aj to raz naucim :sweat_smile: :wink:
30. aug 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka, @pipka - baby, ani ja neviem drôtikovať... a to mám drôtiky a florist.pásky kúpené už pol roka. Ale nemám čas sa k tomu dokopať :sweat_smile:
30. aug 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 ja mam tiez vsetko nakupene :grinning: len nie je toho, co by ma k tomu dokopal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:
asi az na stretku sa musim na niekoho nalepit, kto to vie, a potom hadam skusim aj sama :sweat_smile: :wink:
30. aug 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka - no, ja na stretko nejdem, takže neviem, kedy sa k tomu dokopem ja... :sweat_smile:
Baby, budete mať na tom stretku aj kameru? :wink:
30. aug 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý večer, tak dort pro dceru hotov, je to můj 7. potahovaný. Mám se stále co učit, málo jsem si nahřála mléčný marcipán a po přenesení na dort se mi potrhal, asi byl i moc silně vyválený, proto je tam tolik kytiček na ozdobu, to abych zamaskovala trhliny :wink: Ale bude nám určitě chutnat, mramorový korpus, náplň - krém z ledových kaštanů a kompotované višně z lidlu :grinning:
30. aug 2012 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@mia1111 vidiiiis no na fotaku mam aj video, ak sa bude dat nieco mozem aj pofilmovat :wink:
len neviem aku mam kapacitu karty :sweat_smile: :grinning: :grinning:
30. aug 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dajna11 děkuji moc.
30. aug 2012 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka - požičiam Ti moje dve 4-gigové, tie videjká by boli supeeeeeeeeeer, ja by som si rada pozrela, čo a ako ste robili, keď už nemôžem byť s vami :pensive: :frowning2:
30. aug 2012 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 krásná dortička :slight_smile:
30. aug 2012 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel1 Ja som uz robila masku - zo smartflexu velvet a vytvrdla. Myslim si, ze ked nedas hrubu vrstvu, tak aj MMF vytvrdne. Ja som to nechala asi dva dni na maske a tusim potom este jeden bez masky a potom som to pomalovala. http://www.facebook.com/photo.php?fbid=2546037861210&set=a.1303178270497.2036387.1561693008&type=3&theater
30. aug 2012 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt moc krásná dortička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. aug 2012 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@popolo dakujem:slight_smile:
30. aug 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel1 ak nemáš modecor,tak možeš aj med použiť na lepenie oblátky,ja som tak robila :wink:
30. aug 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps jááááj ľalia s tou som si užila aj ja, až na druhý pokus to ako tak držalo :sweat_smile:
30. aug 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 @lamps baby piste o niecom inom nez o lamani lalií !!!! :rolling_eyes: mam ich tu narobenych kopec, ziadne ine kvety nemam pripravene a ak toto uvidia moje lalie :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: umrú !!!!!! ja mala styri pokusy o lalie na drotikoch z toho dva pokusy skoncili polamanymi lupienkami ako moje ranne prekvapenie :frowning2: :frowning2: tieto zatial drzia , ale akosik mi netvrdnú palmy :angry: s coko hnedou mmf :angry: potvory jedny kmeňove :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2012 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt noooo super je, chceme vidieť aj rez :wink:
30. aug 2012 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 slubujem, ze zajtra, ked ju nacneme,. bude aj rez:slight_smile:)
30. aug 2012 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt tešíííím sa. Zajtra sa ozvem čo s čipkami :slight_smile:
30. aug 2012 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 jj:slight_smile:) no vidis, tak okrem rezu mozes aj ochutnat:slight_smile:
30. aug 2012 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps díky, niečo také som urobila, dala som utierku, obalila ju potravinárskou fóliou a patlala, no niečo z toho je, ale nie je to presne to, čo som chcela. Dokonca aj polovička, že čo to robím, že či to môže skúsiť...tak pomáhal :slight_smile: teraz robím ľalie, kaly a ešte neviem čo si vymyslím na tú maxi plechovú tortu, aby to nebolo prázdne
31. aug 2012 o 00:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa ja bohužiaľ nemám masku, tak len tak patlám od oka podľa fotky na nete, a chcela som pozrieť tvoj odkaz, ale nenašlo mi ho tu, ja som chcela robiť toto http://www.masky.sk/skrabosky-masky-na-tvar/skraboska-605a/ , ale oni chcú toto http://www.canstockphoto.cz/drama-comedy-theatre-symbol-5309168.html , čo je dosť také nudné, ale keď si to prajú, čo si navyberám...
31. aug 2012 o 00:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok