• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@jakelina Jasne, ze si ju zoberiem. Aj tak to nie je vela.
1. sep 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa ty formy jsou největší na objem a florentina vyjíždí z Prahy a ostatní nabere až po cestě a tak je koupila ona, aby jsme to nemuseli vézt my. Nakonec těch forem bylo myslím 7 a každá je v krabici, tak to byl pomalu jeden kufr jenom formy. Neboj určitě bude koupené všechno. :wink:
1. sep 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 Velmi pekna torticka. Uz som to tu pisala - ked som sa bala, ze mi stuha zvlhne, dala som pod nu rovnako siroky pasik igelitu. Vystrihla som si ho z toho, v ktorom je zabalena potahovka (smartflex v kybliku) a ozehlila som ju a bolo...
1. sep 2012 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Dakujem, priznam sa, ze tu potrebujem najviac. Uz ma nebavi piect to po platoch na plechoch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. sep 2012 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, tu je moja nocna sichta :slight_smile: len ja asi neviem robit taketo male torty, lebo sme sa dohadovali okolo 3kg a torticka ma 4,5kg...bo ked som nakreslila babo na papier, tak sa mi to zdalo male a nevedela som, ci sa popasuju s krajanim, tak aby kazdemu vyslo :sweat_smile:
....hlava ma boli tak si idem urobit kaficko, tak hadam aj docitam...a asi si aj mignem hlavu :unamused:
1. sep 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@ajka82 To je milučké.
1. sep 2012 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 krásna
1. sep 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mám otázočku mám marhulkovej farby ružičky a chcem ich operleťovať mám to robiť ak sú ešte čerstvé,alebo až ked vyschnú? Ďakujem
1. sep 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje včerajšie :stuck_out_tongue_closed_eyes: to divné s tými očami a žabacími nohami (majú to byť ruky) , to chcela segra pre kamoša :grinning: :grinning: :grinning: to je nejaký prípravok pre tých čo posilujú :grinning:
1. sep 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@ajka82 nádhernééééé chutnučkééé jééééééééj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. sep 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 tie su nadherne vsetky, ale ta prva poschodova je uplne naj, nadherna :wink:
aku farbu si miesala? ci to mas tu lemon bitter?
1. sep 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 sme sa preklikali na tvoju foto a obe s dcérou sme naraz že jéééééééého :grinning: :grinning: :grinning:
1. sep 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ďakujem :dizzy_face: to som miešala žltú a trošku zelenej - obyčajné práškové farby z drogérie :wink:
1. sep 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje ďalšie
1. sep 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
@dadka212 jeeej Dani ta prva je spickova, perfektna wow
1. sep 2012 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka dakujem :slight_smile: som si ju chcela odfotiť aj bez postavičiek :slight_smile:
1. sep 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 nádherné torty :dizzy_face:
@anibas nádherná
aj ostatné baby fakt nádherné torty :dizzy_face: ani
1. sep 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mrka2 Majka, ja si myslím (a možno si myslím zle :grinning:), že je to hmotou. Ja som na tej torte s PetShop-ákmi použila PDT a tá sa mi veľmi rosila a MMF bola v pohode. Aj keď som tortu vytiahla z chladničky bola PDT viac orosená ako MMF. Ja používam stuhy často a len raz sa mi stalo, že som mala navlhnutú stuhu okolo torty a aj to bola moja chyba - deti nezatvorili dobre chladničku, ja som si to nevšimla a keď som na to prišla torta bola celá mokrá, potom som mala kolapsové stavy, ako ju zachrániť :grinning:
1. sep 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 neskutocne torty.....pri tvojich mi neostava ine ako ukladat ako inspiraciu :D
1. sep 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 ahoj krásna jemná tortička prosím ťa ako a z čoho si robila ten vzor na boku torty?
1. sep 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcem sa opytat...mozem zmrazit slahackovo tvarohovu totru?
@dadka212 nadherne torticky a ta prva,nadherna, klobuk dole... :dizzy_face: , ukladam ako inspiraciu :wink: :grinning:
1. sep 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mrka2 krasna kombinacia farieb a aj kvety sa ti krasne vydarili :wink:
1. sep 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
....moja jediná tento víkend.... :wink:
1. sep 2012 o 10:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@luci79 ja nikdy nemrazím torty, ale bratova frajerka mrazila aj pribináčikovú a v pohode vraj
1. sep 2012 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 jéj krásna a ten yorkshire :dizzy_face: dcérka hovorí, že je to denny sestrin :grinning:
1. sep 2012 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 ooo........aby som nezabudla pripomenúť a chváliť sa cudzím perím...........toho psa-áno, ánooooo......spoznala si, je to york.....toho robil MM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: chvalabožku, že mi s tým helfol :wink:
1. sep 2012 o 10:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 uzasne dielka , ba priam skvosty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , sa mi vzsdy chce plakat ked si pripomeniem svoje :grinning:
1. sep 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 krásne torty a tá prvá waw, ukladám do inšpirácií :wink:
1. sep 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas Sabi krásna, vidím, že sme robili fialové :wink: Potom hodím foto mojej :slight_smile:
1. sep 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 ako vždy nádhera :wink:
1. sep 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok