• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
@pristela ja uz som sa tu pytala na to ci aj citron do toho alebo nie, danka uz mi odpovedala,...moje prve bielkove pokusy som radsej ani nefotila :grinning: :sweat_smile: ale teraz uz to musi ist naostro... sak hadam nejak spravim :slight_smile:
1. sep 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 prosím ťa čím si robila tú akože penu na tom pive???? šľahačka by asi stekala a poťahovka by asi tak realisticky nevyzerala??? Bielkovinová poleva????
1. sep 2012 o 15:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela nádherná Žani, super si to vymyslela, určite bude mať úspech :slight_smile:
1. sep 2012 o 15:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rapunzel1 Ďakujeeeeem :wink: :dizzy_face:
1. sep 2012 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela - odpadla som....ale už som zasa pri zmysloch :sweat_smile: . Tak toto je neskutočná torta, nááááááááádhernááááá a dokonalá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. sep 2012 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ajka82 to asi ne, mají jenom takové ty základní barvy, já koupila jenom bílé, když občas potřebuju něco jenom tak ťupnout ať nemusím pokaždé dělat polevu. Jedině, že to z toho vytlačíš, dobarvíš gelovkou a pak uděláš přes sáček.
1. sep 2012 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela čaj pro tebe mám odložený, marmeládu jsem dělala citronovou s meruňkama, tak tu taky můžu vzít. :grinning: :grinning:
1. sep 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela úžasnáááá dortička...krása,krása
1. sep 2012 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina no a ? je marmeláda sladka ? je - je doma robená ? je - tak máš hotový swapík a nestresuj, bo ja tiež neviem čo :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
1. sep 2012 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela budem kopírovať určite - tak sa nehnevaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. sep 2012 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela čumím s otvorenou hubou, tuším mi vyskočila sánka, neskutočná torta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. sep 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 zavři pusu, mám tu průvan, taky mám ještě otevřenou pusu :grinning: :grinning:
1. sep 2012 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@pristela ahoj ,prosim ked budes mat cas ,chcela by som recept na marlenku bez valkania,ja hladala a nenasla dakujem a uz sa tesim na tvoje dielka.
1. sep 2012 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela odpadla som, to je krásna torta, máš zlaté ruky, mne ten stencils s tými nalepovacími šablónami nejde, ked to nalepím, vidno mi otlačok na poťahovke
baby, ako som sa nasr...., volala mi známa, vyučená cukrárka, síce pred 20-timi rokni, ale ešte nedávno piekla zákusky na objednávku, že aby som jej upiekla 3D Bleska, že takého neveľkého, aby ho zvládli zjesť, tak som jej vysypala info a teda povedala, že tak s 3,5-4 kg nech ráta a ona, že joj, že ona len takého kilového chce :angry: :angry: :angry: , povedzte mi , je toto vobec možné?že jedna cukrárka toto z úst vypustí????????? :confounded:
1. sep 2012 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@mariann2 nechápu. Já jsem dnes odevzdávala dortu. Tři kila přesně, tak moje cena za kilo 200,- tak jí říkám 600,- korun a ona mi na ten dort donesla vajíčka, deset vajec, že chce mít z domácích. Korpus byl 8 vajec a do krému pudikového jsem dala dva žloutky, tak mi to vyšlo přesně. Tak jí říkám z těch 600,- ti odečtu za vajíčka 30 korun a dej mi 570,-. Tak mi to dali přesně v pětikorunách a drobných těch 70 korun ani kačku navíc a ještě se ptali, jestli mi nějaké vejce nezůstaly.Tak nevím, jestli si myslí, že jsem si udělala smaženici z 8 vajec a dort jim upekla ze dvou nebo co??????????????????????????
1. sep 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
moje dnešné dve tortičky :slight_smile:
1. sep 2012 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@jakelina to sú dnes ľudia :angry: ja som tringelt nedostala ani nepamätám kedy naposledy, už hodne dávno, všetci dávajú presne :cry: a šak už by som si aj nejaký zaslúžila no nie ???? beriem 10 eur za kilo a zdá sa im veľa, si myslia asi, že fajne zarobím na tom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale keď začnem chodiť do práce a budem vôbec zvládať torty, tak už budem brať 12 eur som sa tak rozhodla :rolling_eyes:
1. sep 2012 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@janula.h krásna žirafka @simasa krásna @mizulienka krásna tortička @lawli nádherné @miciatko krásnučká @maya30 krásna práca @zuul krásnučká @vmartinah tá je krásna @jitta krásnučký @dajna11 krásna tortička @eliska22 nádherná @aduskatt krásna @sisix krásnučká @aduskatt krásna

zatiaľ prvá várka, lebo mi prišli kamošky. večer prídem, aby som pochválila aj ostattné, zatial papa :slight_smile:
1. sep 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@abriela Ještě jednou díky za odkaz a posílám konečný výtvor pro dcerku k narozkám :slight_smile:
1. sep 2012 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@pristela ty by si mala zacat rozmyslat, ze zacnes organizovat kurzy zdobenia :wink: nieco nadherne.
1. sep 2012 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela krásna waaaaw :dizzy_face: :fearful:
1. sep 2012 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela perfektnááá!!!
1. sep 2012 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby ak ste náhodou nepostrehli ... tak dnes o 17,55 hod. na JOJ idú Najlepšie torty .... myslím že to bude to isté čo ide na Prime, ale nám primu zrušili, tak sa aj teším že popozerám :slight_smile:
1. sep 2012 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 my Joj nemáme, to je škoda. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. sep 2012 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
narodeninová krabica :slight_smile:
1. sep 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
@janula.h jojo žako šedý
1. sep 2012 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 pozerame:slight_smile:
1. sep 2012 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela tak toto je jedna z najkrajsich tôrt aku som tu kedy videla.Je nadhernáááá,nádhernáááá,nádhernáááá :dizzy_face:
1. sep 2012 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
by sa mi potahovalo, keby mi niekto iny zarabal MMF...a ze potrebujem viac a hned, xixi
1. sep 2012 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
hmmm, ze 23 eur/kg torty...........a tu sa skaredo pozeraju, ked pytame 10
1. sep 2012 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok