• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lucinka neblázni, to boli moje druhé ruže v živote. To je u mňa hop alebo trop, nemohla by som učiť.
1. sep 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@levandulka3 no veru nevážila som ju. Spodné malo 27cm, potom 20 cm a 12 cm
1. sep 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levandulka3 a boli 3x prekrojené
1. sep 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ty jsi čarodějka, přiznej se :grinning: :grinning: :grinning: na co sáhneš, to je fakt náááádhera :wink:
1. sep 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@eliska22 tak já jsem tenhle víkend dostala tringelt dohromady za pět dortů 250 korun :wink:
1. sep 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina já taky nevím, co vezmu, ale asi nějaký perníčky, teda jestli je cestou nepotluču :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
1. sep 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela prosim ta, ten stencil si robila ked uz bol lem na torte? A akym "materialom" sa to robi?
1. sep 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak este moja dnesna lietadlova, inak mala som pripravene vytvrdnute kridla a pod ne motory a krpec ich uchmatol a odryzol z toho , tak som to musela domysliet takto . ..
1. sep 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 ok, takze vyvalim a dam schladit a pak by to melo jit. Ja to zkousela a silela jsem :grinning:
1. sep 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 no aj ja niekedy, hlavne, keď miešam s jedným dieťatom zaveseným na nohe a druhý mi už akože pomáha a drží mixér spolu so mnou, až mám potom problém, aby som šľahala správne suroviny, pri tom obzeraní čo tí moji vedľa mňa dokazujú niekedy... Preto ťahám najradšej v noci a deti vidia tortu, až keď sa odovzdáva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. sep 2012 o 21:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
1. sep 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@sisix vyvalkam, a ked bola hmota predtym prylis "tepla" tak len chvilu pockam ked uz je vyvalkana.
1. sep 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa no lidi jsou různí, já jsem nečekala, že mi dá něco navíc, ale tohle mě dorazilo. Ještě jsem jí mohla říct, že jí přinesu ukázat skořápky ne :grinning: :grinning: ať je vezme slepicím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Možná by si měla zobnou i ona.
1. sep 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@pristela prosím ťa a kde si kupovala ten akože stensils v ktorom hobby obchode, môžeš ma zanavigovať na stránku, alebo čo, lebo ja po tom pozerám už hrozne dlho, len je to hrooozne drahé, ale sa mi to páči a tie vzory sú všade rovnaké, tak som chcela niečo iné, rozmýšľala som si vyrobiť, ale asi by som to tak pekne nevyrezala...
1. sep 2012 o 21:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci ty máš perníčky krásné, to se těším až se pokochám. :wink:
1. sep 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, ako odpovedáte, ked chce niekto že ozaj malú tortu :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......normál poviete-to sa mi neoplatí robiť??? či?
1. sep 2012 o 21:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela čistá nádhera :sweat_smile: :sweat_smile:
1. sep 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina mne minule tlačili-domáce vajcia....aj tvaroh že majú aj mlieko.......atd........uff...radšej nie. A veru-škrupinky z vajec si jej mala odložiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. sep 2012 o 21:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina ja bych tiez bola vdacna za marmeladu a moji 4 chlapi este viac :grinning: :grinning: , ja este neviem co zoberiem :unamused:
1. sep 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 tá pani, čo chcela takú malú tortu bola trupka obyčajná :grinning: :grinning: :grinning: ja robím o dva týždne svadobnú tortu, chceli menšiu ako 3 kg, upovedomila som ich, že tortu menšiu ako 3 kg nerobím, tak mi napísala, že dobre, tak chce najmenšiu akú jej môžem urobiť, tak urobím, hoci si myslím, že keď je to na svadbu ....
1. sep 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Po mesiaci oddychu zasa pečiem tak pridávam včerajšie dve :slight_smile:
1. sep 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@salonka1981 krasne. JAk si docilila toho vzoru? Ja mam valecek ale bojim se to pouzit, pac kdyz budu uhlazovat, mam strach, ze vzor znicim. :unamused:
1. sep 2012 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež netuším čo zoberiem na stretko :stuck_out_tongue_closed_eyes: medovníky nepečiem, resp. to by som zvládla, ale to zdobenie, čistá hrôza :grinning: takže fakt neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. sep 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix myslíš tú fialovú?Na to mám podložku na nej to vyvalkám a potom to opatrne položím na tortu a už to uhladím len rukami opatrne.Trošku sa tie kvietka natiahnu ale aj tak ostanú pekné.
1. sep 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 já jsem si dnes tak říkala, jak to sletí a za tři týdny je sraz a já vůbec netuším co vzít. Tak proto jsem se ptala, kdo co berete, že budu mít nějakou inspiraci. :grinning: :grinning:
1. sep 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@salonka1981 je uzasna, ta se ti moc povedla.
1. sep 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina no tak to by aj mňa zaujímalo, nech tam nie som za trapku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. sep 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babuľky sladké a ja si myslím, že na stretko treba vziať hlavne dobrú náladu a tú pohodu, ktorá vládne tu na fóre :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:, so mnou to vyzerá tak, že vás prídem v nedeľu ráno zobudiť a pozrieť :grinning: :grinning: :grinning:
1. sep 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
... baby ste to každá v niečom vystihli tie americké torty :grinning:
.. ale ked som videla v mnohom improvizáciu tak mi aj smiešno bolo že "profesionáli" :grinning:

@simasa ja som to skopírovala z mailu ktorý mi napísali :sweat_smile: ma ani nenapadlo že by to mohli byť dve rozdielne veci ...tak radšej si to overím ...
1. sep 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 ale nebudeš, však je to sranda ne. :grinning: :grinning: :grinning:
1. sep 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok