• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@lamps ale ne v 5 ráno :cry: :grinning:
1. sep 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina nie, to by som si nedovolila, potom by ste boli na mňa asi dosť zlé :grinning: :grinning:
1. sep 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina no to teda bude :grinning: :grinning: :grinning:
1. sep 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps no to určitě, ráno funguju až od 7 hodin :grinning: :grinning:
1. sep 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela bože to je neskutočnáááááááá nááááádhera tá tvoja torta ... a že biele nie sú krásne :astonished: :astonished: :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no nemám slov ...

@vlada111 krása krása krááása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: môžem sa opýtať, koľko vážila? a ako si takú krásnu fialovú namiešala? mňa čaká takáto kombinácia o 2týždne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. sep 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm. len či tam budeme spať :grinning:
1. sep 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@eliska22 no to by som potom mohla prísť hneď o jednej v noci a nikoho by som nezobudila :grinning: :grinning: :grinning:
1. sep 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dm1
aj tak diiiky :slight_smile:
1. sep 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 - ani ja som dnes nevidela tie Najlepšie torty, boli sme u mamy a nefungovala káblovka, tak som bola z toho smutná, ale kukla som do programu, tak ak neklamú, zajtra o 10.00 to na Joj-ke opakujú :wink: . To budem variť, takže určo si to pozriem :dizzy_face:
1. sep 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli krásne tortičky @evvina nádhernáá @bzucinka2 nádherné, tá prvá je plienková? @cabalkova nádherná torta a tie ruže waw, úplne dokonalé @ajka82 nádherná tortička, úplne zlatučká waw. @mrka2 krásna @adrika202 krásnučká @muffinka8 krásne @hejdita krásna torta. 103? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: gratulujem,urobil iste výnimočnú tortu, to sa len tak ledakomu nepodarí, ani tým najslávnejší ma najlepším cukrárom @dada2007 nádherné tortičky @pipka krásne tortičky @anibas nádherná @dajna11 nádherná @dadka212 krásnučké tortičky, veľmi sa mi páči tá žabka. @rapunzel1 nádherná @andrejecka krásna tortička @janula.h krásna žirafka @eliska22 krásne tortičky @pristela parádna tortička @jakelina nádherná @vlada111 nádherná @janula.h krásna @petaskrdla krásnučká
1. sep 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@lamps to je nápad, však v 1 je už neděle ne. :grinning:
1. sep 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 ty máš teda trpělivost, jsi zlatá.
1. sep 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela
dakujem kraaasne :slight_smile: vidis sem som sa nedopracovala a aj FB som sondovala..vdaka :slight_smile:
1. sep 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisix mňamka @salonka1981 krásnučkáe dielka
@miciatko krásna tortička
1. sep 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina nooo, len neviem, ako by sa zatváril brat, keby som mu zahlásila, že Jožinko o 12-tej v noci vyrážeme. To by bol na mňa zas zlý on :grinning: :grinning: :grinning:
1. sep 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@rapunzel1 zlatino , ja si uz nepamatam kde som ich kupovala :confused: mam ich uz hadam rok :confused: no myslim ze ak si das do googlu stencil sablony tak ti vyhodi vseliake , fakt si nepamatam :frowning2:
@muffinka8 ano stencil som robila priamo na torte ked uz bol len prilepeny a material, no klasika cera +cukor
@1katuska73 ja robievam tento len plnku robim inu http://tortyodmamy.sme.sk/zakusky/marlenka-bez-valkania
@anibas , že hnevat sa, neblazni to pre mna cest!!! a hodne divne, ze mna kopirovat v tortách :confused: :confused:
@jakelina ty si poklad ze na mna myslis s tym cajom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: som moooc zvedava a tesiiiim ja pamatam ze ti mam brat cukor :grinning:
1. sep 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps upečeš mu za to dortu a my mu dáme taky něco dobrého a pojede a ještě bude rád :grinning: :grinning: :grinning:
1. sep 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela biela náááááááááááááááááááááááádhernáááááááááááááááááááááááá :dizzy_face:
1. sep 2012 o 22:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina - počúvaj, dievča zlaté, ja sa tu rehocem a mm na mňa kuká, že čo mi je také smiešne :grinning: :grinning: :grinning: . Ale tá smaženica ma pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Fakt, niektorí ľudia asi nechodia do potravín, alebo v živote nepiekli ani koláč a netušia, že len z vajec sa torta upiecť nedá!!!
1. sep 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela děkuji, ty máš paměť. :wink:
1. sep 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina tak sa mi marí, že si chcela zlatý klas tak ti prinesiem ten a hneď aj viac :grinning: :grinning: :grinning: a mám to vybavené :grinning:
1. sep 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 neříkej to nikomu, ale já umím upéct desetikilový dort ze tří vajec :grinning: :grinning: :grinning:
1. sep 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@jakelina až z troooooooooooooch????
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. sep 2012 o 22:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 chtěla jsem, jestli by mi někdo pár vzal, tady to vůbec není a určitě to bude nějaká vzácnost o kterou jsem byla dosud ochuzená :grinning: :grinning: :grinning:
1. sep 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps no možno by sa mu aj páčilo, toľko báb tam bude :wink:
@dada2007 ale velikost S
@jakelina no to budeš teda zírať :grinning: :grinning: :grinning: na ten puding :grinning:
1. sep 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja sa tu už tak rehlím že mi slzy tečú :grinning: :grinning: :grinning:
1. sep 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@eliska22 no však určitě, to musí být něco extra, když to 10 milionů čechů nemá a já budu mít :grinning: :grinning: :grinning:
1. sep 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@eliska22 mně zrovna manžel říká, co tu blbneš - na co se díváš?? Myslel, že tu mám puštěnou televizi a řehtám se nějakému filmu :grinning:
No však my se umíme pobavit i bez televize ne??????????? :grinning: :grinning:
1. sep 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok