Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
1. sep 2012

@lamps ale ne v 5 ráno 😢 😀

lamps
1. sep 2012

@jakelina nie, to by som si nedovolila, potom by ste boli na mňa asi dosť zlé 😀 😀

eliska22
1. sep 2012

@jakelina no to teda bude 😀 😀 😀

jakelina
1. sep 2012

@lamps no to určitě, ráno funguju až od 7 hodin 😀 😀

maca77
1. sep 2012

@pristela bože to je neskutočnáááááááá nááááádhera tá tvoja torta ... a že biele nie sú krásne 😲 😲 😲 😵 😵 😵 😵 no nemám slov ...

@vlada111 krása krása krááása 😵 😵 😵 😵 😵 môžem sa opýtať, koľko vážila? a ako si takú krásnu fialovú namiešala? mňa čaká takáto kombinácia o 2týždne 😝

eliska22
1. sep 2012

hm. len či tam budeme spať 😀

lamps
1. sep 2012

@eliska22 no to by som potom mohla prísť hneď o jednej v noci a nikoho by som nezobudila 😀 😀 😀

monaart
1. sep 2012

@dm1
aj tak diiiky 🙂

mia1111
1. sep 2012

@ajka82 - ani ja som dnes nevidela tie Najlepšie torty, boli sme u mamy a nefungovala káblovka, tak som bola z toho smutná, ale kukla som do programu, tak ak neklamú, zajtra o 10.00 to na Joj-ke opakujú 😉 . To budem variť, takže určo si to pozriem 😵

lussy23
1. sep 2012

@lawli krásne tortičky @evvina nádhernáá @bzucinka2 nádherné, tá prvá je plienková? @cabalkova nádherná torta a tie ruže waw, úplne dokonalé @ajka82 nádherná tortička, úplne zlatučká waw. @mrka2 krásna @adrika202 krásnučká @muffinka8 krásne @hejdita krásna torta. 103? 😲 😲 😲 😲 😲 gratulujem,urobil iste výnimočnú tortu, to sa len tak ledakomu nepodarí, ani tým najslávnejší ma najlepším cukrárom @dada2007 nádherné tortičky @pipka krásne tortičky @anibas nádherná @dajna11 nádherná @dadka212 krásnučké tortičky, veľmi sa mi páči tá žabka. @rapunzel1 nádherná @andrejecka krásna tortička @janula.h krásna žirafka @eliska22 krásne tortičky @pristela parádna tortička @jakelina nádherná @vlada111 nádherná @janula.h krásna @petaskrdla krásnučká

jakelina
1. sep 2012

@lamps to je nápad, však v 1 je už neděle ne. 😀

jakelina
1. sep 2012

@lussy23 ty máš teda trpělivost, jsi zlatá.

monaart
1. sep 2012

@pristela
dakujem kraaasne 🙂 vidis sem som sa nedopracovala a aj FB som sondovala..vdaka 🙂

lussy23
1. sep 2012

@sisix mňamka @salonka1981 krásnučkáe dielka
@miciatko krásna tortička

lamps
1. sep 2012

@jakelina nooo, len neviem, ako by sa zatváril brat, keby som mu zahlásila, že Jožinko o 12-tej v noci vyrážeme. To by bol na mňa zas zlý on 😀 😀 😀

pristela
1. sep 2012

@rapunzel1 zlatino , ja si uz nepamatam kde som ich kupovala 😕 mam ich uz hadam rok 😕 no myslim ze ak si das do googlu stencil sablony tak ti vyhodi vseliake , fakt si nepamatam ☹
@muffinka8 ano stencil som robila priamo na torte ked uz bol len prilepeny a material, no klasika cera +cukor
@1katuska73 ja robievam tento len plnku robim inu http://tortyodmamy.sme.sk/zakusky/marlenka-bez-...
@anibas , že hnevat sa, neblazni to pre mna cest!!! a hodne divne, ze mna kopirovat v tortách 😕 😕
@jakelina ty si poklad ze na mna myslis s tym cajom 😵 😵 😵 som moooc zvedava a tesiiiim ja pamatam ze ti mam brat cukor 😀

jakelina
1. sep 2012

@lamps upečeš mu za to dortu a my mu dáme taky něco dobrého a pojede a ještě bude rád 😀 😀 😀

dada2007
1. sep 2012

@pristela biela náááááááááááááááááááááááádhernáááááááááááááááááááááááá 😵

mia1111
1. sep 2012

@jakelina - počúvaj, dievča zlaté, ja sa tu rehocem a mm na mňa kuká, že čo mi je také smiešne 😀 😀 😀 . Ale tá smaženica ma pobavila 😀 😀 😀 😀 . Fakt, niektorí ľudia asi nechodia do potravín, alebo v živote nepiekli ani koláč a netušia, že len z vajec sa torta upiecť nedá!!!

jakelina
1. sep 2012

@pristela děkuji, ty máš paměť. 😉

eliska22
1. sep 2012

@jakelina tak sa mi marí, že si chcela zlatý klas tak ti prinesiem ten a hneď aj viac 😀 😀 😀 a mám to vybavené 😀

jakelina
1. sep 2012

@mia1111 neříkej to nikomu, ale já umím upéct desetikilový dort ze tří vajec 😀 😀 😀

dada2007
1. sep 2012

@jakelina až z troooooooooooooch????
😅 😅 😅

jakelina
1. sep 2012

@eliska22 chtěla jsem, jestli by mi někdo pár vzal, tady to vůbec není a určitě to bude nějaká vzácnost o kterou jsem byla dosud ochuzená 😀 😀 😀

eliska22
1. sep 2012

@lamps no možno by sa mu aj páčilo, toľko báb tam bude 😉

jakelina
1. sep 2012

@dada2007 ale velikost S

eliska22
1. sep 2012

@jakelina no to budeš teda zírať 😀 😀 😀 na ten puding 😀

eliska22
1. sep 2012

baby ja sa tu už tak rehlím že mi slzy tečú 😀 😀 😀

jakelina
1. sep 2012

@eliska22 no však určitě, to musí být něco extra, když to 10 milionů čechů nemá a já budu mít 😀 😀 😀

jakelina
1. sep 2012

@eliska22 mně zrovna manžel říká, co tu blbneš - na co se díváš?? Myslel, že tu mám puštěnou televizi a řehtám se nějakému filmu 😀
No však my se umíme pobavit i bez televize ne??????????? 😀 😀