• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

Holky všem školáčkům co doma máte, přeju pohodový nástup do školy a obzvlášť prvňáčkům a taky těm, co jdou poprvé do školky, přeju ať se jim tam líbí a nejsou slzičky. :wink:
2. sep 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@jakelina - mne ide Miško zajtra prvýkrát do škôlky a u nás je to tak, že on sa veeeeľmi teší a ja ako sa poznám, budem plakať už od rána :sweat_smile: :frowning2:
2. sep 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadka212 - a Ty moja, načo sa trápiš s pečením korpusov, keď máš takého "šikovného" brata? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:. Daj na rady skúsenejšieho :grinning:
2. sep 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jakelina My mame nastup do 1A a mlada jsem so malacu. Oba se moc tesi a ja mam hruzu ze vstavani a ukolu a uz ted mam nocni mury kolikrat zaspime.
2. sep 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 Luki jde zítra taky poprvé do školky
2. sep 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci no vsak prave :frowning2: oni chceli len biely, na nijaku inu farbu sa nedali nahovorit, az na mieste som videla ze mali vyzdobu bielo zlatu , keby som to vedela aspon podlozku by som dala zlatu, ale co uz nevadíííí :grinning: uvidim co povedia este stale neviem reakcie :grinning: :grinning: :grinning:

aj ja mam prváčika :grinning: :grinning: :grinning: tak som zvedavá bo on taky komplikovany, ale tesiiim sa! teda on sa tesi tiez :grinning: ale ja viac :grinning: :grinning:
2. sep 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@mia1111 andelicka ved aj mne trva dlho jedna torta :grinning: ja sa s tym tak šišmem , mam to tak radsej , ked popri praci na torte zmrknem este par filmov :grinning: :grinning: :grinning: ako skakat rychlo len okolo torty :grinning:
2. sep 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@levandulka3 hej 4 pláty
2. sep 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa je svetový :grinning:
2. sep 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daducha ja som hneď vedela, že sú to tvoje tortičky, krásna práca :wink:
2. sep 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela u teba aj ťažká klasika vyzerá dobre :wink:
2. sep 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 krásny koník, stále obdivujem ako to stíhaš
2. sep 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111
@reruna no kočky aj naša ide 1x do škôlky. Veru aj môj muž hovorí, že bude plakať :grinning: Ale myslím, že naše dieťa sa tam nestratí, už jej chýba kolektív. Dnes sme boli kúpiť pani učiteľke kvetinku a máme aj nový ruksačik, nech to má dieťa veselšie :wink:
2. sep 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pristela ten tvoj ešte nechodí do školy? Tak ten teda učiteľku položí na kolená s jeho hláškami :grinning:
2. sep 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 krásny je :wink: ja idem robiť tento týždeň svoju prvu konsku hlavu :unamused: aký postup si volila ty? Ď. :wink:
2. sep 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 :grinning: :grinning: prave ze nie, on toho strasne vela vie, pocitat vie uplne uzasne , po tatovi dokonca bez problemov premeni jednotky akekolvek popocita eurasky atd. len sa s tym nikomu inymu neukaze, v skolke s p.u. nekomunikoval cele 3roky :angry: a aj to v tom tretom sa len vypytal na zachod, a kolektov tiez kaslal, sadol si vzdy do ineho rohu ,a lebo sa bavil len s jednym , tak sme zvadavy ako to dopadne :grinning: ale konecne bude doma tichoooooooo
2. sep 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lifinka ďakujem :wink: postup je na marcipánkach II. myslím že hned na 1. strane
2. sep 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha krásné,zlaté ručičky.. :slight_smile: :slight_smile:
2. sep 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no to ti verím, to si porobíš veľa doma. On je takéto číslo? Aj ste to nejako riešili, či?
2. sep 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky dakujem za vsetky likes,taaaak potesili :dizzy_face: .Aj my mame doma prvaka, bude 1.A.,som zvedava ako to vsetko zvladneme :sweat_smile: .Ale tak mamina je ucitelka, hadam si s nim poradim :grinning: .Tu cirkus nebude, ide do triedy s celou partiou zo skôlky, skôr ocakavam cirkus od mensieho, ide sice uz do dvojky triedy v skôlke,no prvy tyzden po prazdninach bude urcite tazkýýýý :confounded:
2. sep 2012 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa @daducha @katulkaaaaaa @dm1 kráááááááááásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. sep 2012 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela tvoja biela je úžasná - oni majú otrasný obrus !!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. sep 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
joooj - a Filip zajtra prvýkrát do MŠ, a Beba na SŠ :unamused: :unamused: :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :fearful: :fearful: :fearful:
2. sep 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 nadherni konik a ze rychlovka .. , chcem sa spytat mas tam ten travovy podklad na podlozke, navrchu mas aj foliu ci nie, to je ten z Kiki ze?,
2. sep 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj holky, prolítla jsem to tady za dva předešlé dny a:
@pipka @dadka212 @dajna11 @anibas @mrka2 @ajka82 @eliska22 @dada2007 @vlada111 @jakelina @pristela @lawli @simasa @daducha padám na zadek z těch všech vašich dortů, nestačila jsem si je ukládat jako inspirace, to už fakt ani nemusím chodit na jiné stránky hledat dorty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: , jste opravdu moc šikovné :slight_smile: .
Přidávám svoje dva, ten první jsem dokonce zkusila odeslat do soutěže v časopisu Dortománie - téma bylo vše, co žije na vodě nebo pod vodou, pro mého dědu, nadšeného rybáře a druhý je pro mého Kubíčka, který nastupuje zítra do školky, tak aby něco přinesl na přivítanou :slight_smile: . Nakonec jsem se rozhodla pro dort, muffiny zkusím třeba příště, ale jsou pro mě prostě pořád pracnější než dort :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
2. sep 2012 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
@artepf oba jsou vymakané a ten rybářkský, no fakt žasný, ty ryby dole jsou jak živé a všechny ty detaily, jsi se pohrála co. Moc držím palce, ať soutěž vyhraješ. :wink:
2. sep 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@artepf jee dedko bude mat radost aky dobry ulovok ma . . . :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim vas napište mi niekto nenaročny recept na poťahovaciu hmotu
2. sep 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lara1705 mas ho na prvej strane tejto temy
2. sep 2012 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka Krásné je máš, já bych s nemocnejma prckama neudělala snad nic, oni jsou vždycky tááák protivní, když jim není dobře a furt se po mně plazej. Já teprva tu druhou desítku načínám, tak peču jen pro domácí a občas někam na návštěvu, pro cizí nee - to se zatím bojím.
2. sep 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok