• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
4. sep 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rapunzel1 ja si myslim ze ked to poriadne zabalis, tak sa nic nestane
4. sep 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela holka ty běž robit do světa, to jsou šokující dorty a tahle teda je úžasnáááááááááááá, "ale už musím polknout" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. sep 2012 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela pozerala som do receptov a tam nie je tá "tvoja" plnka s tým karamelom.
Napísala by si mi postup prosím prosím :sweat_smile:
a ešte mám pár otázok :sweat_smile:
1. približne ako dlho sa pečie jeden plát?
2.do plnky dávaš poctivé 82% maslo?
4. sep 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulkyyyy, ze aku ja mam objednavku :sweat_smile: poschodka pre 3 a 5 rocne dievcatka..ale MILO-STRASIDELNA :sweat_smile: :grinning:
duchovia, hroby, pavuciky usmiate... :confused: :grinning:

nemate nejake inspiracie...naaahodou? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. sep 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@simasa ani ma nestras, ze mi nedojde od Kamky do stvrtka balik, ked som to vcera objednavala......................to ma potom trafi slak.........
4. sep 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. sep 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, potrebuju sim radu. Chci udelat parizský krem, muzu do slehacky zaslehat kakao misto cokolady?
4. sep 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejak sa neviem rozhybat , musim zacat chystat kvety na svadobku, lebo mam pori tom este jednu malicku narodeninovu, ako uz som jednu robila jednoduchu...sa v piatok v noci asi nevyspim :confounded: co uz so mnou ked ma to bavi :sunglasses:
4. sep 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisix mozes, aj svokra tak robieva s kakaom a nie cokoladou aj ja niekedy ked nemam horku coko ale len kakao doma :wink:
4. sep 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 ja som si objednávala z www.natortu.sk a kurier mi to doniesol už o dva dni.Platila som pri prevzatí priamo kurierovi.
4. sep 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka mně by se líbilo něco takového...i ten hrob (před hradem) a pavučinky na hradbách by se daly dodělat :slight_smile:. Inspirace z netu
4. sep 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mates22 dakujeem, toto presne som aj ja nasla akurat , hned som si ulozila :wink: hadam to nejako dokombinujem :wink:
len neviem aky hrob tam mam dat? :sweat_smile: :confused: :sweat_smile:
4. sep 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 ajus ta je krasna, len nema to byt halloweenska, to som sa pytala, ze len strasidielka, pavuky a duchovia..tak musim skor nieco take ze hrad a nejake tie strasidla a pavucinky okolo toho :wink:
hrob dam asi len vedla :sweat_smile: ..a na nahrobny kamen mam sto chuti napisat meno nejakeho politika :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale budem slusna, dam tam asi len R.I.P. :sweat_smile:
4. sep 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dida38 krásna @nikulqa krásne auto @zuul krásna @teodorie krásna lienočka @larah krásnučká @pipka krásna @nikulqa krásna je @maya30 krásna @ajka82 krásne @miciatko naozaj krásna čistá práca. psík je nádherný @pristela nááááádherné tortičky
4. sep 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka no veselý hrob je teda skutečný oříšek :slight_smile:, možná teda nějaký kopeček s křížkem a z něj by mohl vylétávat další duch :wink: .................každopádně jsem zvědavá a už se těším na výsledek
4. sep 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka sak ked tekvice vynechas tak by aj mohlo byt si myslim :wink: mne nepripada nejak moc halloweenska na ten sa robia viac tekvice neviem ake obludy co som videla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. sep 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sem si udelala radost.
4. sep 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@aduskatt no ak si dala slovenskou postou a nie kurierom, tak s tym by som neratala...
4. sep 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 super dik
4. sep 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nejaké inšpirácie na detské muffiny máme????? teda máte? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
sííííím.....dakujéééém
4. sep 2012 o 14:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 ja ju chcem-marlenku tiež vyskúšať....tak čo sa pýtaš, zaujímalo i mňa :sweat_smile: sa nemusím už pýtať :dizzy_face: :wink:
4. sep 2012 o 14:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak na tu marlenku by to zaujímalo aj mňa
4. sep 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci ahoj, muzu te poprosit o ty kostice? U nas je nemaji :frowning2:
4. sep 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela šlahačková plnka na svadobnu tortu nemôže? Tak to dobre,že pripomenula,lebo mám prvú zákazku na svadobku 22.9 a ja som chcela urobiť plnku s támi ladovími gaštanmi a + pribináčkoví krem tie im naposledy moc chutili ked som dávala na ochutnávku.No super tak čo teraz :unamused:
4. sep 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak může, ale není tak pevná jako máslový krém. :wink:
4. sep 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, mám dělat svatební dort, ale nějak kamarádka porád neřekla, co chce a prý, že to nechá na mě, že se nechá překvapit, čehož se fakt bojím já, protože bych nerada její svatební den dortem pokazila. Chuť mi taky zatím neupřesnila. Asi jej bude chtít v krémovo zlaté barvě s fréziemi, ale je to už asi 10. verze. Trochu se bojím těch frézií, přijdou mi takové jen samotné bez jiného druhu kvítek na dortě divné a hlavně jak k této kombinaci barev je sladit? Zelený stonek asi nebude to pravé
4. sep 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 inak je pravda, ze ak by som ju napr.neurobila fialovu a nedala tam tie klobuky a tekvice, tak ako zaklad by mohla...no uvidim, v kazdom pripade je krasna, aj keby nie teraz ale ako halloweensku ma ulozenu :wink:
a je tam aj hrob :grinning:

dokombinujem pavucinky, pavukov, duchov a hroby a hadam to k niecomu bude :sweat_smile: :wink:
4. sep 2012 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mates22 sak to...ze usmiaty nahrobny kamen je asi dost blbost...co? :sweat_smile: :grinning: :grinning:
4. sep 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok