• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. januára 2017 
@dada2007 aj ked neveim aka je plnka, kedze su tam slane pracliky.
4. sep 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@dajna11 ostatné pýtajú omnoho viac? či?
4. sep 2012 o 17:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 prosím vás ako ste spravili toho koňa na tortu je super
4. sep 2012 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ďakujem :slight_smile: to som potrebovala vedieť, že ako si tam zapracovala ten karamel a super nápad to je, že rovno do toho mlieka z ktorého sa varil puding. A keď si nedávala heru ale maslo, môžem ho roztopiť aj napríklad v mikrovlnke, či v tom vodnom kúpeli radšej? :confused: Prepáč, že toľko stále otravujem :sweat_smile: a ešte, že koľko sa približne pečie jeden plát? Lebo rýchlo u mňa znamená 3, 5 aj 10 minút. Naozaj len orientačne by som chcela vedieť.
4. sep 2012 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 no niekde sa tiež takto pýtali,ja som povedala kolko beriem ja a niekto písal že známa berie 1,20 eu za ks. je s tým piplačka to áno,ale zasa za takú cenu by to nik nekupil si myslím,tu aspon nie a ja som začala robiť pre deti do školky na rozdávanie ked mali na rodky a tak tak som taku rozumnu cenu chcela pre ne.
4. sep 2012 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dajna11 ako ja nemám žiadnu zakazku na to, to nie.........ja sa pýtam len pre zaujímavosť a chcem si to vyskúšať, sama pre seba-pre nás......že ako sa to robí, kolko to trvá, atd. A moja, ešte otázka.....dávaš niečo medzi muffin a hmotu? maslo cukor? či?
4. sep 2012 o 17:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 ja by som dala nutelu :slight_smile:
4. sep 2012 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 hej,dávam maslo s cukrom,ak robím aj nejakú tortu tak krém čo ostane...ja sa s tým velmi rada hrám,síce to trvá hodiny,ale je to také veselé tolko mufinov vyzdobených pokope :grinning: :grinning:
4. sep 2012 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 no cas pecenia..... ja to podla farby :sweat_smile: bo ked to budes brat tak, ze je to stale makke, tak to upecies na skalu a nezmakne ti to nikdy, ono ked sa plat upecie, je makky ale ked uz ho prekladas je tvrdy a po case opat zmakne :grinning: :grinning: :grinning: dobre ne? :grinning:
mam piect tuto marlenku na stretko, tak tam ju mozte okostovat, po pravde piekla som ju uz viac krat a mala som z nej za cely cas len jeden kusok :confused:
no a ak chces vypocitaj si, ja piekla ted z troch davok 4hodiny v kuse tak ak prepocitas vyjde ti cas na jeden plat :grinning: :grinning: :grinning: maslo som roztapala v miske nad parou, ale v mikrotrtke to je asi tak isto , neviem
4. sep 2012 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte, idem k vam po radu. Mascarpone krem robim casto ale stale z rastlinnej slahacky a nikdy ziadny problem. Skusila som zo zivocisnej a skoncil tam, kde mal skoncit az po zjedeni a vytraveni :angry: :grinning: Ked som dala stuhnut rastlinnu smotanu s rozpustenou cokoladou, tak do rana vzdy pekne stuhla. Z zivocisnej sa spravila na vrchu asi centimetrova hruba stuhnuta vrstva a pod tym riedka nestuhnuta "voda". Samozrejme mi to nevyslahalo a z toho stuhnuteho vrchu ostali hrudky.... Co som urobila zle? Chcem skusit este raz, no nerada by som vyhodila dalsie 4 smotany a cokolady :angry:
4. sep 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karaa ja keď som robila prvý krát tak tak mi to za noc stuhlo ako skala, tak som to nechala na linke postáť, a keď zmäklo som to vyšľahala.
4. sep 2012 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela :grinning: hmmm ... takže sa skôr orientovať podľa farby? Čiže keď bude vyzerať tak upečene, mala by byť? A ešte keď to dávam na plech, tak akú hrubú vrstvu? pol centimetra asi? či viac?
4. sep 2012 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 ale mne stuhol na skalu len vrch a pod tym "voda"...
4. sep 2012 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karaa možno bola chyba v tej smotane, nejaká zlá várka
4. sep 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karaa ja pouzivam zasadne zivocisnu slahacku a doteraz som nemala problem s parizskou slahackou............
4. sep 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karaa ahoj, no možno záleží od značky smotany, mne sa to stalo u trvanlivej pilos v tom červenom obale, som vyhodila tiež toho habakuk, skúsila som všetky triky, maslo, creme ole a nič, ale pri inej sa mi to zatiaľ nestalo.
4. sep 2012 o 18:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka tak to je slušný pro 5letou holku :zipper_mouth: :confused:
4. sep 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel1 nedávej trvanlivou, ta na to není dobrá :unamused:
4. sep 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@rapunzel1 aha, takze to bude v smotane, presne s tou istou sa mi to stalo. som ju vcera kupila prvy krat, no nenapadlo mi, ze moze byt taka "super". dakujeeem
4. sep 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel1 akurat ze na tej "mojej" smotane nie je napisane, ze trvanliva, ale len smotana na slahanie 33%. ale tiez je cervena.
4. sep 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kazden ja som koňa na tortu nerobila :wink:
4. sep 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka a keby len 5 rocnu..a aj jej 3 rocnu sestru :sweat_smile: :sweat_smile: ale tak kazdy sme iny..ale keby moje dieta chcelo tortu s hrobom, asi by som sa tuho zamyslela :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: este tí duchovia a pavuciky...ale hrob :sweat_smile: budem sa snazit este tu znamu ukecat, ci si to nerozmysli :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. sep 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...potrebovala by som nejaký recept na orechový krém...ď... :wink:
4. sep 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karaa možno mali nejakú zlú sériu, alebo je fakt nejaká divná, ja som mala tri s kovovou príchuťou, ešteže koštujem každú, ktorú idem dávať a tri čo boli dobré, urobili presne to čo tebe, som si povedala nikdy viac, väčšinou mám aro trvanlivú,ale na tú treba viac stužovača ako normálne alebo milsy netrvanlivú, tá je v pohode a dobrá je aj tá tesco 33 percentná taká oranžová v kelímku.
4. sep 2012 o 19:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina aká je taká fakt dobrá prosím ťa, ja som už robila asi z každej čo je trhu, ale samozrejme hľadím aj na cenu. V čom je rozdiel trvanlivá a netrvanlivá, čo sa týka plniek? Ako napadla ma aj tá rastlinná, ale živočíšna je živočíšna, mám pocit, ako rozdiel hera a maslo....
4. sep 2012 o 19:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel1 ja používam 33% šľah. smotanu z kauflandu, alebo Lidl-u a som spokojná, používam aj 15 kusov týždenne a zatiaľ som nemala problém
4. sep 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel1 v kaufe aj tescu maju 36% zivocisnu, ja pouzivam tu a je super:slight_smile:
4. sep 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 tú z kauflandu mám aj ja doma, keď robíš v takom množstve, možno mi budeš vedieť poradiť. Mám robiť 10 kg toru, 1 plnka šľahaná nad parou a dve šľahačkové, jedna z bielej a druhá z tmavej čoko. Veľká je tak do celej chladničky, 5 x plniť. Z kaľkých šľahačiek by si robila tú bielu a tmavú 4 a 4 ry, bude to stačiť? ďakujem
4. sep 2012 o 19:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli jo děvče, nechala jsem tam dva a půl tisíce jen v dortisimu a u vietnamce tři stovky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. sep 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok