• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@anibas jee nech sa v praci paci
5. sep 2012 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas Tak nech sa Ti dari a nieco mi tam pohladaj - ja som nezamestnana :rolling_eyes:
5. sep 2012 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas A od kadeřnice jdeš za dvě tři hodiny..:slight_smile: Dort trvá třikrát tolik (minimálně)...
5. sep 2012 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte chystam sa pomaly na tortu pre dceru len sa neviem rozhodnut aky krem :stuck_out_tongue_closed_eyes: viete mi poradit a pripadne aj recept hodit do IP na najeaky lahky tvarohovo-ovocny krem? dakujem :slight_smile:
5. sep 2012 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwusca mascarpone
ve šlehačce rozpustit bílou čokoládu (nesmí vařit!!!), nechat do druhého dne vychladnout, pak vyšlehat a smíchat s mascarpone.. k tomu například maliny atd..

pribinackovy
2 smetany ke šlehání vyšlehat přidat cukr podle chuti, přidat 500 g tvarohu, a potom uz jen 2 creme ole vanilkové může se přidat ještě jedna zakysaná smetana

tvarohovej č.1 (tenhle jsem dělala, super na dětský dorty )
hustej pudink z 500 ml mléka, 1 vanilk.cukru a 2 vanilkových pudinků. V misce vyšlehat 250g másla s vanilk.cukrem a cukrem moučka Pořádně vyšlehat pudink, máslo a 0,5 kg tvarohu

vsetky vyskusane
5. sep 2012 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@iwusca
@miciatko
ja len toľko k pribináčkovému krému, že tie Creme Ole, ja som minule na také množstvo že 500 g tvarohu použila len polovicu jedného Creme Ole a bolo dosť tuhé. Závisí aj od tvarohu aký je vodnatý.
5. sep 2012 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 inac vies ze si pokazila teraz rekord ???, este par minut a celu hodinu by sem nik nenapisal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 ono tuhšie to bude, ale tam ide o chuť ak tam dáš málo creme ole nie je to také "pravé pribináčikové" :wink:
5. sep 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 ale minule som robila a dala celý tak to bolo ako skala :fearful: tak už radšej prisypávam postupne.

@miciatko prepááááč :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
5. sep 2012 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko dakujem vyskusam ten pribinacikovy :sunglasses: mozu sa do toho pridat este napriklad banany alebo nejake ovocie?
5. sep 2012 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 lebo si nedala smotanu :wink: ja tiež keď som nedala smotanu, tak mi to úplne stuhlo, nedalo sa to rozotierať, a ked som dala smotanu tak super aj chuť aj konzistencia
5. sep 2012 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zkouším na svatební dort. Pivoňka bude meruňkové barvy a lístky jemně zelené
5. sep 2012 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@petkaa28 na postavičky používám Smartflex velvet a na kytky flower
5. sep 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishulle Ahojky, nezapomaela jsi na me s tim receptem? Bo jsem slepa. :slight_smile:
5. sep 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix promiň nějak nestíhám, du na to
5. sep 2012 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 krása, mě to drátkování vůbec nejde:frowning2:
5. sep 2012 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix
Míša řezy
20 dkg pískového cukru,6 dkg másla, 2 vejce - z bílků sníh, 25 dkg hl.mouky, 1 PRDOPEČ, 1/8l mléka - těsto do pekáče a péci
na krém ušlehat: 3 tvarohy, 1 máslo, 20 dkg cukru - dát na vychladlý koláč a polít čoko polevou - ušlehat 16 dkg másla, 16 dkg cukru moučky, 2 lžíce mléka, 2 lžíce solamylu, 2 lžíce kakaa
poleva se mi nedařila tak dávám obyč kupovanou
5. sep 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka drátovala jsem teprve 4. kytičku a taky s tím zápasím, hlavně mě štve, jak mi kytky sjíždí z drátků
5. sep 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 kytička je krásná, to tmavé pozadí je super. :wink:
5. sep 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci Ahoj ,chcela som abecedu ,radielko a ešte ak by bola sada miminko (priložím foto ,aby sme sa pochopili) a ešte si mi ponúkla tu silikonku na brošňu a dve kvetinky ,tuším za 39 Kč ,že si ju niekomu kúpila a už ju má...tak tu zoberiem tiež...ak by ta sada mimino nebola ,tak sa nič nedeje...ja len aby som vedela koľko korunie ti mám na to stretko poslť :wink:
5. sep 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishulle diky moooc
5. sep 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky neviete niektorá o akcii na tieto silikónky ??? :confused:
5. sep 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli tu brož koupila pro mě, tak si ji vem, aby jí nezůstala. Já už mám :wink:
5. sep 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ok moja ja som o nej ani nevedela ,že ju má možnosť kúpiť ,len mi minule písala ,či nemám záujem a ja som už po nej dávno mrkala na nete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...len dúfam ,že ju ešte má :sweat_smile:
5. sep 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina to tmavé pozadí je obal na notebook, nic jiného jsem v práci neměla a kytzičku už má kamarádka v kanceláři. Teď už jen vyrobit více než 3 takové a je to :o)))
5. sep 2012 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli určitě má, ta už v tom má chudák majlant. :grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2012 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@broucek2 no vidíš, jak jsi dobrá, já jsem jednou fotila bílý dort před otevřeným černým deštníkem. Improvizace :grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 s tými rubino už nerobím, ja si vždy keď je akcia v lidl kúpim aj 50 balíkov amerikáncov a tie mi väčšinou vystačia do ďaľšej akcie :wink:
tej čokolády som dala na pol balíka celú čokoládu bielu 100g :slight_smile:
5. sep 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 krásna kytička :dizzy_face:
5. sep 2012 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ...Tak to viem ,minule písala koľko utratila v jeden deň ...to mňa by už manžel asi vyhnal z domu :grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok