Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sisix
5. sep 2012

@lawli a jak se k tobe dostanou veci od vecernice?

vecernicci
5. sep 2012

@lawli jasně, tu ti nechám 😉 a u vietnamce je mají za 149 korun českých 😉

lawli
5. sep 2012

@sisix ona ich zobere na stretko da ich nejake kočke tu zo SK a ja ju potom navštívim a vyzdvihnem si ich 🙂

sisix
5. sep 2012

@lawli tak pokud by vecernice souhlasila, tak ja ji je mohu poslat a ona je prida k tomu co ti bude posilat. 😉

vecernicci
5. sep 2012

@sisix přesně jak píše @lawli vezmu s sebou na srazík veeeeeeliký kufr všeho možného a holky se tam o to podělí nebo poperou 😉 😀 😀 😀 😀 😝

holky asi umřu na zítra mám těch 40 minidortíků, teď peču korpusy, to je nekonečný 😝

dm1
5. sep 2012

diky holky musim to nejako dobojovat :(. posunut niekomu no neviem ked ta svadobna je pre byvalu spoluziacku co ju ma uz rok objednanu a vyzdobu nechava na mne len nech je odo mna.... este stale neviem ako bude vyzerat 😝 . A ta druha je pre pani co som jej piekla uz 6 ci 8 tort a tiez nechava vnutro na mna ze je jedno len nech je taka dobra ako tie predtym..... to sa taketo torty tazko posuvaju....

vlada111
5. sep 2012

@miciatko no aj mne môžeš hodiť do IP 😝

lawli
5. sep 2012

@vecernicci teším moja ,tak mám abecedu + radielko + silikonku na brošňu a ak by boli tie dve u toho vietnamca tak ak už nebudem toho chcieť veľa dalo by sa ??? ale iba tie dve čo som dala foto...mám doma tu s perlami a ružičkami -modrú a iné nechcem... 😉

vecernicci
5. sep 2012

@dm1 to zvládneš, my ženy vydržíme všechno 😉 😀 já jsem tuhle taky fungovala s hroznými záchvaty kašle, taky jsem měla antb a myslela jsem že chcípnu 😝

sisix
5. sep 2012

@vecernicci ja se chci taky prat 😀 u nas maji, ale malo. A u vas je to levnejsi a podle toho co pises mate super vyber. Zitra jedu jeste na jeden pruzkum. TAk uvidime co tam bude.

lawli
5. sep 2012

@sisix to by bolo cez tri ženy ...jaj neviem ,asi to nechám zatiaľ na vecernicci a uvidíme ..ale si zlatíčko moja... ďakujeeem 😵

sisix
5. sep 2012

@lawli ok, kdyby sis to rozmyslela, dej vedet. 😉

lawli
5. sep 2012

@sisix dobre ,nechám si ťa v zálohe...len už asi moc otravujem...kočky ale ja som v takej diere ,by ste ani neverili 🤐

maca77
5. sep 2012

@lawli tie silikonove formy som mala dnes v rukách ... keby som mala pri sebe viac € tak isto bez nich neodídem 😅

lawli
5. sep 2012

@maca77 hmmm verím ti a to kde si bola ? ...ja si to omrkávam iba na nete a slintám pri tom 😀 😀 😝

maca77
5. sep 2012

@dm1 ach ťažké to máš.... ja som raz zrušila 2 torty ... na PSP ... mala som piecť štyri ale 2týždne predtým som sa dozvedela že budeme štvrtok - piatok celé dni bez elektriny ... no bolo to ťažké, ale tak ako som mala piecť bez prúdu? a naozaj tak bolo od 7,30-17,30 ... som nevedela večer čo skôr 😝

maca77
5. sep 2012

@lawli http://www.vsetkoprepecenie.sk/stranka/product....
tu u nás som si dnes bola pre objednaný tovar ... ale naživo vyzerajú úžasne 😵 musím navrhnúť mm nech mi kúpi pod vianočný stromček 😀

lawli
5. sep 2012

@maca77 jaaj ,tak za taku istú cenu ich má aj Kamka v PP ale na mňa je to veľa ☹ kúpila som si u nej túto http://www.vsetkoprepecenie.sk/stranka/product.... a je suprová ,preto mrkám po ďalších...na tu modrú mala vtedy zľavu ,dala som za ňu 7,50 € 🙂

vlada111
5. sep 2012

@lamps joj si zlatá. Neboj, nacvičíš to. Ja som ich robila biele a potom tieňovala. Vyzerá to prirodzenejšie 😉

maca77
5. sep 2012

@lawli jám tak musím čakať na zľavu 😀

lawli
5. sep 2012

@maca77 čakám s tebou ,ak mi ich vecernicci nekúpi 🙂

maca77
5. sep 2012

@lawli a tie silikonky sa dajú aj u šikmookých kúpiť? 😕

lawli
5. sep 2012

@maca77 vraj áno ,čítaj druhý príspevok na tejto stránke od vecernicci 😉

vlada111
5. sep 2012

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 babyyyyyyy, neviem nájsť link na tie oblaky, čo sem jedna z vás dávala. Išlo o nemeckú stránku tuším. @daducha nerobila si ich na nejakú tortu? ďakujem moooooc 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

maca77
5. sep 2012

@lawli Ďakujem... nejak som prehliadla že o týchto písala ...

@vecernicci ak by mali tie silikonové formy ktoré aj lawli chcela, mohla by si ich aj pre mňa kúpiť? ak by mi ich potom niekto na SVK doručil ... aj keby len jednu tú zelenú ... hmmm ale peniaze by som ti ako poslala? 😕

maca77
5. sep 2012

@vlada111 v druhej téme sú tuším aj fotky

daducha
5. sep 2012

@vlada111 ak myslis toho anjelika co sedi na mraku tak ano 😉 .Je to jednoduche,urobis gulicky z hmoty rôznej velkosti a skladas vedla seba a na seba ako chces.A ked to mas vyskladane,len sa to prekryje platkom hmoty a hotovo.Postup z netu som nemala ,tak len ako ma napadlo 😀

vlada111
5. sep 2012

@daducha veru potrebovala som vedieť, či aj na seba a aké veľké 😉

aduskatt
5. sep 2012

no zienky, tak svadobna rychlovka dobojovana🙂