• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
Baby jeden postreh: Tohtoročné svadby sa nesú v znamení farieb bielo-krémovej a potom fialovej !!! :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
a perličkujeme ...a perličkujeme ...a perličkujeme ...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@anibas ja akurat robim bielofialovu :wink: lebo jedine co viem, ze vyzdoba bude do fialova tak som nechcela nejak moc farebne aby sa mm kamos nenahneval ne mna :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj ked mm vravel, ze nech urobim hocico aj nejaku "blbost"
7. sep 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 je veľmi krásna tá tortička
7. sep 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka jéééj krásna kittyna
7. sep 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas tak to som potom in :grinning:
7. sep 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@anibas Hádej, jaký svatební mám v lednici??? :grinning: :grinning: :grinning:

Fialovobílý..:slight_smile:

A dotaz - dávala jsem stuhu kolem každého patra a zvlnila se.. :frowning2: Nejde s tím nic udělat - když to vypnu, tak se to divně kroutí, když to uhlazuju rukou a napínám postupně, tak to na jedné straně vypadá krásně a na druhé je to divné... :confused: Tak jsem se rozhodla z toho udělat záměr a bude to jakoby mačkaný vzhled... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. sep 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
prave dokoncena,ale je tazka velika ma vyse 14 kg a normalne sa o nu obavam chladnicka naplno lebo je cela pribinacikova plnky s ovocim normalne sa bojim prevozu az mi je znej zle :unamused: co je taka tazka a dufam,ze prezije.Prvy krat co som robila na svadbu takyto krem a s ovocim inak kazdeho odhovaram,ale povedali,ze ju na stole nebudu mat bude stale v chladnicke az pred krajanim ju vylozia.Inak je kremovej farby neviem ci je to dobre vidiet.
7. sep 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (71)
víkendová č. 2 :slight_smile:
7. sep 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (59)
Niekto mi tu písal recept na krém zo šľahačky a bielej čoko (postup ako pri parížskej) a do toho potom ešte mascarpone zašľahať. Ak by sa mi to zdalo riedke môžem do toho dať nakoniec ešte smeta fix?

@janula.h krásne obe tortičky :dizzy_face: veľmi sa mi páčia také jemné
7. sep 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@muffinka8 Ďakujeeeeem :-*
7. sep 2012 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 ked to vyberies z chladnicky,mixerom rozmixuj tu vrchnu tuhu cast a hned daj smetafix,1 na 1 slahacku a ked to bude vyslahane do tohu,prida sa mascarpone.ale to uz nemixovat, lebo sa zgrcne.ja to len na najmensom stupni jemne vmiesam :wink:
7. sep 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 ja vždy šlaham so smetafixom na jednu šlahačku jeden smetafix, ak sa mi to zdá riedke tak pridám želatinovy stužovač za studena
7. sep 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Můj nudný telefon, ani se mi sem nechce dávat a ta podložka mě ničí ještě dnes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Korpusy světlý a kakaový, krém šlehačkový s karamelem. Váha skoro 4 kila. Potahovala jsem MMF, tak mi to trochu na tom ohybu praskalo, ale jsem ráda, že jsem zabarvila na takovou barvu a nerozpadlo se mi to. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. sep 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@jakelina veď ten telefon je úplne vymakaný parádny :slight_smile:
7. sep 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kočky ja nemôžem potiahnuť tortu, práve som hmotu šmarila skoro na zem od zlosti...mám zarobené MMF a robia sa mi hrozné bubliny :angry: tu nepomôže ani žehlička nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: musím sa ukľudniť a skúsim to znova
7. sep 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 myslíš??? Mně to přijde úplně nemožný dort. Jenom jsem se včera do půlnoci hrála s písmenkama. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 nechej vychladit, mně to taky jednou dělalo a vůbec nevím proč, tak jsem to dala do lednice, vychladila dort a pak už to šlo v pohodě.
7. sep 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina veď na to zíram, že vymakané aj ten nápis samsung aj ten čas a tak paráda fakt :wink: uvidíš bude sa páčiť :slight_smile:
7. sep 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina tak idem to dať do chladničky teda :slight_smile:
7. sep 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 je to na přání, ten čas i datum a nápis, prostě všechno mi nadiktovala kamarádka, tak jsem jenom potáhla obdelník a pak tři hodiny vykrajovala písmenka a ty detaily. :stuck_out_tongue_closed_eyes: V zádech mě bolelo jak hrom, pak jsem ještě uklidila kuchyň, umyla nádobí a ráno se dívám a manžel mi to v 5 ráno utřel a vyložil myčku, asi mu mě bylo líto. :grinning: :wink:
7. sep 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 @vlada111 @zdenallicka no nehovorím ??? zase jedna krááásna krémová od Evičky @yamahafazer :grinning: :grinning:
7. sep 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@janula.h nádherné a čo si kúpila Emke pravítko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2012 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Na svadbu (vyznavaci western stylu - preto klobuky)
7. sep 2012 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (60)
@anibas hahaaa, aj ja som tentotýždeň robila krémovej farby svadobnú, ale v kombinácii s olivovozelenou a na vrchu bude pes :grinning: :grinning: :grinning: , potom ked dokončím pridám foto
7. sep 2012 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 akurat dnes som ju robila a zabudla som na stuzovac, tak som davala az nakoniec, lebo bolo riedke, jak nechcem povedat co :sweat_smile:
7. sep 2012 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, aky krem davate pod potahovku? :wink: dajte nejake typy, pliiiiix :wink:
7. sep 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luci79 maslo vymiesane s praskovym cukrom, odrezkami a malou lyzickou nutely
7. sep 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yamahafazer nadherna ta svadobna
7. sep 2012 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 krasna dosrticka. MAle je mi lito, ja tu svoji taky nechala dnes doma s rymou a pokaslavanim. Noc stala za .... TAkze preji vsem marodum brzske uzdraveni :slight_smile:
7. sep 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok