• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. januára 2017 
@eliska22 a to sa ti robia bubliny v mmf alebo ked potiahnes tortu a ides hladit mas tam bubliny?
7. sep 2012 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt dakujem, to robievam :dizzy_face:
7. sep 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luci79 tak ja neviem, ci sa este nieco ine da dat pod potah:slight_smile:) teda okrem masloveho kremnu, ktory davas priamo do torty:slight_smile:
7. sep 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
prave dokoncena... este doladim detajly a chyba sviecka... opat postavicky karsna praca @ajka82 :slight_smile:
7. sep 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@pristela tie bubliny sa mi robia pri vaľkaní hmoty, ale aj také malé hrčky a to som ešte nikdy teda nemala :frowning2:
a to ja aj umývam tie americké od toho cukru, takže to v tom nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tortu som s tým potiahla už, vyzerá to desne, torta je pre segru na zajtrajšiu oslavu, tak snáď to prežije, chcela som urobiť takú krásnu čistú tortu a teraz idem maskovať tie hrčky tak rozmýšľam ako to urobiť aby to aj vyzeralo :confused: takže tak zatiaľ
7. sep 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa to je nádherná torta a ten kvet veľký je úplne úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. sep 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 aha , tak to neviem preco sa robi , ale raz som to mala aj ja a tiez som nevedela :frowning2:
7. sep 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 Dakujem, to by mala byt magnolia :sweat_smile:
7. sep 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h @eliska22 @pipka
@yamahafazer
@jakelina
@simasa
baby krásne ste tu víkend začali :dizzy_face: jedna krajšia ako druhá ....

... mm práve vezie NINJAGo .... a ja poslednú dobu nadávam že si ľudia ešte nevymyslia :grinning: :grinning:

@simasa ako robíš prosím tie ruže, že vonkajšie lupene máš také oddialené? .. krásne sú :wink:

@anibas ja o týždeň ... svadobná ... bielo- fialová :grinning:
7. sep 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@eliska22 mi se tak občas dělají bubliny - tak jsem pak hmotu znovu prohňácala a silou pomačkala, jako kdybych chtěla ty bubliny vymáčknout - nevím jak to popsat a pak po pořádném propracování to bylo dobré.
7. sep 2012 o 13:12  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 mne sa občas bubliny robia pri hladení hmoty... napichnem to ihlou a uhladím ... ale tie hrčky neviem z čoho môžu byť :confused: :unamused:
7. sep 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 jo a ještě na ty bubliny, zkoušela jsem po vytažení z lednice s tou hmotou trochu potřískat o podložku. Víš jak myslím, udělat kouli a bum o podložku a opakovat, ten vzduch se z toho vytřískal a už jsem pak neměla ani jednu. :grinning: :grinning:
Ale doma si mysleli, že mi šibe, takové rány to dělalo. :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@maca77 Tie spodne lupene lepim len tak zo spodu na ten pucik. Nie na cely. To sa neda vysvetlit! Hybaj na stretko :grinning:
7. sep 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte prosim vas chem sa spytat ako sa pouzivaju taketo kliestiky http://www.webareal.sk/formy-na-pecenie/eshop/0/0/5/1304/related#anch1
7. sep 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
po straaasne dlhom case som tu :sweat_smile: terazsom bola dost v praci tak som nemala cas sem chodit. napiekli ste kraaaasne torty, pri niektorych som kukala aka nadhera :dizzy_face:
ja som teraz moc nepiekla, cez prazdniny, ale teraz zacinam znova ked uz su deti v skolke tak sa uz aj tesim na pecenie :sweat_smile: :slight_smile:
minule som len tak torsku nakukla sem a niekto ste pisali o dakej pomocke na marcipan, co sa predava v davinci, sa z toho vytlaca ta hmota, ako snurka a tak, prosim napisete mi ako sa to volalo, som si to nezapamatala :sweat_smile:
a este som len malinko zaregistrovala ze pouziva niektora daku novu hmotu na kvety ktora hmota to je?
Inac uz sa tesm na stretko, dufam, ze deti budu zdrave a nepadne mi do toho nic, muz mi vtedy odchadza do irska tak deti aj tak pojdu k babke. Inac stale neviem co mam spravit ako darcek na to stretko :sweat_smile: a taktiez co mam doniest, daco upiect alebo akos te sa dohodli, ja vobec nemam prehlad co ma mrzi ze sa potom takto musim na vsetko pytat :confused:
7. sep 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa prekrááásna - a tuším krémová :slight_smile: :slight_smile:
7. sep 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas dakujeem! Ano, ako inac :grinning:
7. sep 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina nudný????? bohovskýýýýýýýý

@anibas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hhaha hej jak vieš ale pššššššt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
díky kočky za Vaše postrehy s bublinami :grinning: keď to zatvrdlo na torte, tak to nie je tak vidieť, o chvíľku pridám foto ako som to dopackala :sweat_smile:
7. sep 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inšpirácia od @dadka212 ale teda inak to malo vyzerať, no čo už, ja som Vám taká unavená, že neviem ako dobojujem tú poslednú čo ma ešte v chladničke čaká :pensive:
7. sep 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
@mia114 hmotu som skúšala ja, je to http://www.natortu.sk/gumpasta/renshaw-na-kvety-a-modelovanie-250-gr./
Ak si si všimla tú bielu s fialovými ružami, tie ruže som robila z nej v kombinácii so smartflexom Velvet 1:3
7. sep 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
7. sep 2012 o 14:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa oj ako rada by som prišla ... ale tuším ste sa dohadovali na 22.9 a to máme už dávnejšie naplánované stretnutie zo školy ...
... tak kto bude niečo ukazovať len foťte a foťte ....
7. sep 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 krásna torta,možem si ju uložiť? :slight_smile:
7. sep 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 robila som dnes ten cierny potah, dala som do cukrikov tmavu cokoladu a extra gelovku - no uzasna cierna sa z toho spravila, na potiahnutie parada, juuuj dakujem za super tip, taky kamen zo srdca mi padol, isto ho bolo pocut aj k vam :grinning:
...inak nadherne je to srdiecko s kvietkami :slight_smile:
7. sep 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lucula73 môžeš jasné, aj ja som sa inšpirovala :slight_smile:
7. sep 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 jé ďakujem, to som rada, že sa zadarilo s tou čiernou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a to srdiečko tu už boli brať a híkali od radosti, tak som šťastnáááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. sep 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pat a Mat a nehoda s kyticou :grinning:
7. sep 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
micušky......krásne tortičky pridávate :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. sep 2012 o 15:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby........prosím vás, jedlá oblátka.......ako s ňou? nejaké rady, typy?......ako sa to lepí? medom? či pipingelom? či dakujéééééééém
7. sep 2012 o 15:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok